FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 27.| Oh my God! I'm pregnant?!

4. srpna 2013 v 19:28 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 27


,,To je absurdní, Perrie já nemůžu být těhotná! Nejsem!" Vyjekla jsem tak, že to bylo spíše, jakobych přesvědčovala sama sebe.
,,Tak hele, kdy si to měla dostat?" Položila mi ruku na rameno a otočila mě k sobě.
,,No, minulou středu..."
,,A dostala?" Zamyslela jsem se nad tím, vlastně mám zpoždění už skoro celý týden. To nemůže být náhoda.
Jenomže já přece nemůžu být těhotná! Jediný člověk, s kterým jsem kdy spala, byl Harry a vždy jsme použili ochranu, to vím jistě. Teda až... až na tu šílenou noc na párty, kde... došlo k jistým věcem, jež si nechci připomínat.
,,Já ale nemůžu být těhotná! Perrie, co budu dělat?" Do očí se mi vehnaly slzy. Vtáhla si mě do náruče a obtočila kolem mě svoje ruce, dlaněmi jemně přejížděla po zádech.
,,Hele, nějak to zvládneme, já ti pomůžu a holky určitě taky. Vsadím se, že i kluci. Jak znám Louise, bude naprosto nadšený, i Liam a Niall, dokonce si dovedu představit, že se to bude líbit i Zaynovi. Taky až to řekneme Harrymu-"
,,Ne! Perrie slib mi, že jemu to neřekneme..."
,,Proč?"
,,Prostě ne, prosím."
,,Tak fajn, co kdybych sehnala těhotenský test, vše řekla holkám a společně bysme se u tebe po škole stavili, hmm?" Usmála se na mě.
,,Dobře," přikývla jsem, ,,ale klukům ještě nic neříkej, jen El a Dani."
,,Spolehni se!" Zasalutovala, což mě rozesmálo.

Když jsme to vysvětlily Greenové, raději mě poslala domů a já jí byla i vděčná. Mohla jsem si všechno nechat v klidu projít hlavou. Josh už nebyl doma, musel na nějaké přednášky a zkoušky do školy.
Rozvalila jsem se v kraťasech a tílku v obýváku na gauči a ponořila se do vlastních myšlenek.
Co vlastně budu dělat, jestli jsem opravdu těhotná? Není tady žádná šance, že by to dítě mohlo mít tátu, protože tím je stoprocentně Harry a ten si mě nepamatuje. Nepamatuje si vůbec nic, takže když za ním půjdu, že čekám jeho dítě, ničemu nepomůžu. Mia mne bude mít za totální kurvu, Harry za blázna a ani nechci vidět, jak moc klesnu v očích mámy a táty. Jestli, až se to dozví, mě budou mít i kluci a holky za děvku, tak to asi nepřežiju. Nemůžu být na všechno úplně sama a když mi teď Perrie slíbila pomoc, ani netušila, jak moc to pro mě znamená.
Uvědomila jsem si, že Louis to vlastně všechno už ví a nijak mě nesoudí. Teď už jen záleží, jak to vezmou ostatní. Možná už to ví, Louis přece jen neumí držet jazyk za zuby.
Z přemyšlení mě vytrhl zvonek.
Jakmile jsem otevřela, tak se na mě holky vrhly. Po kolikáté dneska už mě objímají? Ani nevím, ale je to příjemné...
Pustila jsem je všechny tři dovnitř a nasměrovala do obýváku. Perrie na stolek před gaučem, po tom, co se na něj usadila, položila tašku s logem městské lékárny. Tam uvnitř leží můj osud.
,,Pezz nám všechno vysvětlila. Chci ti jen říct, že je úplně jedno, jak to bude, my jsme tady pro tebe, ať se stane cokoli, jasné?" Zeptala se Danielle a položila si ruce na moje ramena, aby mi viděla přímo do očí. Přikývla jsem a ona se na mě usmála.
Nabídla jsem jim čaj a pak jsme jen tak seděly v obýváku a povídaly si. Očima jsem každou chvilku těkala k tašce.
,,Chceš už...?" Přesunula jsem svou pozornost zpátky na holky, jež mi věnovaly soucitné pohledy.
,,Jo, ráda bych to měla za sebou." Perrie ke mně tu tašku posunula a já si z ní vytáhla krabičku obsahující test a vydala se do koupelny. Udělala jsem přesně to, co se psalo na návodu a pak už mi nezbývalo nic jiného než čekat.
Po uplynutí potřebného času jsem se zhluboka nadechla a pomalu se na test podívala.
Tak rychle, jako jsem doufala, že mi spadne kámen ze srdce a uleví se mi, se mi jich na sebe naskládalo hned o několik víc, až jsem se z toho svezla na podlahu.
Objala jsme rukama nohy a přitáhla si je k hrudi. Slzám, které se mi objevily v očích jsem dala volný průchod a začala hlasitě vzlykat. Co jsem komu udělala?!
Ve chvilce se ve dveřích koupelny objevily všechny tři a vytřeštily na mě oči.
Eleanor mě obešla a došla se k umyvadlu podívat na pozitivné test. ,,Do háje..." vydechla.
Dani a Pezz ke mně poklekly každá z jedné strany. ,,Víš, že tohle ještě nemusí být definitivní? Musíš ještě zajít ke gynekologovi pro kontrolu a..." snažila se mi trochu ulevit Danielle.
,,Přestaň prosím!" Nechtěla jsem na ně vyletět, ale jinak to asi ani nešlo. ,,Obě, ne my všechny tady, víme, že tohle je dost průkazné! Jsem těhotná!" Vyskočila jsem na nohy a začala před nimi naštvaně přecházet po koupelně. ,,To není tak hrozné. Za pár týdnů maturuju a pak můžu vysokou studovat na dálku a starat se o dítě... to půjde. Ale víte, co je nejhorší?!" Otočila jsem se zase k nim, když jsem se zoufale zeptala. ,,Otec toho dítěte, co si teď nosím pod srdcem ani neví, že existuju, neví, jak moc ho miluju a už nikdy nebudu mít šanci mu to říct. Nikdy se nedoví, že je táta a i kdyby se to dozvěděl, bude mu to totálně u prdele! Já mu jsem u prdele a to mi tvrdil, jak mě miluje, že mě nikdy neopustí! Opustil mě!" Z hrdla se mi vydral další šílený vzlyk a já znovu klesla k zemi.
První se vzpamatovala El a ihned mě k sobě přitiskla. Ani jsem si neuvědomila, že taky brečí, dokud mi nesmáčela několika slzami rameno. I Danielle s Perrie plakaly a obě mě chytily za ruku.
,,Máš nás," stiskla mi ji Dan.
,,My ti pomůžeme se vším, co budeš potřebovat. I kdyby to mělo znamenat nakopat Hazzu do zadku a pořádně ho praštit, aby si vzpomněl." Ugh! Jaktože tyhle holky vždycky ví, jak mi zvednout náladu?
Neubránila jsem se malinkému úsměvu, který se mi objevil na rtech.

Tak se mi povedlo sepsat ještě jeden díl no... nechci nic říkat, ale jsem s ním celkem spokojená... :)
xxZevxx
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 4. srpna 2013 v 23:03 | Reagovat

ja nie som celkom spokojná :D ja som nadmieru spokojná :D ku koncu som si tiež trochu poplakala a ten koniec si zabila :D  tešííím sa na ďalšiu :D

2 Dem. Dem. | Web | 9. srpna 2013 v 10:37 | Reagovat

Tak já to věděla hned, že? :D Ale i tak jsi to napsala dobře. :) Nakopat Hazzu. :D Myslím si, že on si vzpomene. Tahle povídka by měla mít happy end, i když já jsem zastánce opaků. :D Ale ona si toho prožila už hodně. Nechci jí vidět po boku Nialla, ale pokud by si Harold nevzpomněl, Niall by mohl zaujmout jeho místo. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama