FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 25.| You have me.

12. července 2013 v 21:21 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 25Zev's POV

Seděla jsem u sebe v pokoji na posteli, zády opřená o zeď. Jen tak jsem koukala z okna a zhluboka dýchala. Díra v mé hrudi se teď zdála jen a jen větší. Cítila jsem se sama.
Vím, říkala jsem, aby mě Harry nechal, ale hluboko uvnitř jsem to nechtěla. Chtěla jsem, aby mi nedal pokoj, aby se omlouval dokud bych mu nepadla do náruče a nezůstali jsme takhle navždy.
Chci ho - co to kecám? - potřebuju ho! Je to možná trochu ohrané, avšak on je pro mě jako kyslík. Vítr do mých plachet.
Někdo zaklepal na dveře. ,,Dále!" Můj hlas nebyl silnější než šepot, ale osoba na druhé straně dveří mě, zdá se, slyšela soudě podle otevírajících se dveří. Dovnitř nakoukl Josh a pohled mu hned padl na moje tělo zkroucené na posteli.
,,Ahoj, ehm Zev, máš tady návštěvu."
,,Koho?"
,,Nějaký kluky, myslím, že ses s nimi bavila předevčírem na plese..." podrbal se na zátylku.
To musel být někdo z kluků. Neměla jsem naládu na to poslouchat, jak je jim všechno líto; jak by se mohli pokusit dát vše do pořádku... Nepotřebuju to.
Na druhou stranu ovšem hrozně moc chci obejmout a vyzpovídat se o tom všem a nejlépe to půjde právě k takové vrbě, jako jsou Liam či Louis.
Vstala jsem, přes ramena si přehodila mikinu - shodou náhod tu, kterou jsem na sobě měla, když prvně přišel Harry a my se spolu poprvé vyspali. Chodidly vlkouzla do huňatých bačkor a následovala Joshe ke dveřím.
Překvapilo mě, kdo tam stál. Ne Louis, který se na mě smutně usmál, ale blonďák vedle něj, jež mým směrem vysílal zároveň zoufalé i soucitné pohledy. Jakoby se při pohledu na něj ve mně něco zlomilo, rozběhla jsem se k němu a prudce ho objala. Niall kolem mě hned ochranitelsky obtočil své ruce a ještě víc mě přitiskl na svou hruď.
Nechtěla jsem mu svými slzami smáčet triko, tak jsem se od něj odtáhla, ovšem ne moc daleko, protože mě Niall od sebe pustil jen na délku jeho vlastních paží, které stále nechal obepnuté kolem mého těla.
,,Ahoj," zašeptal.
,,Ahoj," opětovala jsem mu jeho pozdrav.
,,No hele, jak tak koukám, jsem tady asi navíc, tak půjdu..." Sakra, Louis!
,,Nikam chodit nemusíš..." pípla jsem, vyprostila se z Niallových rukou a vrhla se do těch jeho. Bylo strašně příjemné si uvědomovat, že tady jsou oba dva teď kvůli mně... pro mě.
,,Nah, to je dobrý, Eleanor na mě stejně čeká," políbil mě na čelo, ,,uvidíme se později, Zev."
Pak odešel a nechal mě tady samotnou s Niallem. Byla jsem šťastná a zároveň rozrišená z jeho přítomnosti. Koneckonců, když jsme se viděli naposledy, tak to nedopadlo dobře.
,,Nialle, já..."
,,Nepůjdeme si sednout, nebo nechceš si lehnout?" Strachoval se ihned. Ten starostlivý podtón jeho hlasu mi na rtech vytvořil menší úsměv. Líbilo se mi, že se o mě někdo zajímá, že se o moji mentalitu někdo zajímá.
Přikývla jsem a dovedla Nialla až k sobě do pokoje. Nechala jsem ho lehnout si na mou postel a pak se stulila do jeho náručí. Bylo mi takhle dobře.

Chvíli jsme tak prostě leželi, ani jeden nic neříkal; jen jsem vnímala teplo vyzařující z jeho osoby a jeho osobitou vůni. Ještě takhle nevoněl, což znamenalo, že má novou kolínskou, či vodu po holení.
,,Jak se cítíš?" Zeptal se najednou. Pomalu jsme k němu zvedla hlavu a podívala se do jeho pomněnkových očí.
,,Vlastně ani nevím, cítím se unavená, ale to proto, že jsem toho moc nenaspala, a taky zklamaná."
,,Hele, tak zkus usnout, jsem tady a budu i až se probudíš," přiložil své teplé rty na můj spánek. Dala jsem na jeho radu a zavřela oči. Spánek opravdu přišel, jako by Niallova přítomnost odháněla všechny noční můry, které se mi draly do snů, když jsem se snažila usnout předtím...


---

Probudila jsem se o nějakou dobu později, nedokážu říct, jak dlouho jsem spala. Koukla jsem se vedle sebe, kde pokojně chrupkal blonďatý andílek. Sundala jsem ze sebe jeho ruku a posadila se. Ještě jednou jsem musela Nialla sjet pohledem. Byl tak roztomilý, až bylo těžké z něj oči opět spustit.
Povedlo se mi to, vstala jsem a namířila si to do koupelny. V zrcadle jsem se tentokrát nezhrozila při pohledu na svůj odraz. Ik dyž to nebylo nic extra, dalo by se říct, že i takhle bych mohla vyrazit mezi lidi. Jen trochu učesat, což jsem taky hned udělala a pak si ještě opláchla obličej.
,,Zev?" Z mého pokoje ke mně dolehl hlas s irským přízvukem. Otřela jsem si obličej do ručníku a šla zpět do pokoje. ,,Tady jsi," usmál se na mě Nialler.
Projela mnou vlna provinění. Způsobila jsem mu tolik bolestí a on je tady na mě tak milý. Usedla jsem na okraj postele. ,,Nialle... nemusíš nic předstírat," řekla jsem a podívala se do jeho tváře.
,,Co bych měl předstírat?" Zkrabatil obočí na znamení toho, že mě nepochopil.
,,Nemusíš předstírat, že se mnou chceš být, že ti na mě záleží... Jen jsem ti ublížila." Tentokrát jsem svůj pohled zaryla do podlahy pod svýma nohama. Všimla jsem si toho, že moje nejoblíbenější, už hodně pokreslený, tenisky leží pod stolem vede odpadkového koše. Tak tady jsou!
Najednou se přede mnou objevily dvě bosá chodidla v modrozelených ponožkách, Niall si přede mne dřepnul a nadzdvihl mou bradu nutíc mě se podívat do jeho očí. ,,Já nic nepředstírám Zev, nerad vidím, když jsi smutná. Prostě tě potřebuju rozveselit." Pousmál se, úsměv jsem mu opětovala.
,,Ty se na mě za ten ples nezlobíš?" Zaregistrovala jsem, že mu ztvrdly rysy v obličeji a celý na chvilku ztuhl. Potom se ale jeho rty zvlnily do úsměvu; oči se však neusmívaly.
,,Jasně, že ne. Nic z toho není moje věc, nemám to, co řešit, navíc jsme spolu nikdy nechodili a-"
Nevím, co mě to popadlo. Možná to, že tady pro mě Niall je i přes to všechno, že se na něj můžu spolehnout; prostě jsem se vrhla na jeho rty...

Já vím, já vím... s tím mým přidáváním je to fakt na hlavu, ale měli by jste vědět, že bývám celé týdny pryč a o víkendu toho tolik sepsat nestihnu. Pomalu ani nestíhám přespat to, co si napíšu u babči, kde bohužel není přístup k wi-fi a já chodím občas na pirátské vysílání k sousedům... :-)
Ale nic z toho mě neopravňuje tady prostě nepřidat vůbec nic, proto vám chci říct, že pokud se v nejbližší době neusadím v okruhu wi-fi, budu sem muset asi dát hiatus... :-(
xxZev
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 15. července 2013 v 14:45 | Reagovat

Bože to je kraaasne....nevadí, že pridavaš s väčšími postupmi... Oplatí sa počkať :-) teším sa na ďalšiu :-)

2 Ketzie Ketzie | Web | 15. července 2013 v 15:19 | Reagovat

Chápu tě, že nemáš čas, hodně lidí to tak má během prázdnin. :)

3 Dem. Dem. | Web | 16. července 2013 v 11:27 | Reagovat

Proč to udělala??????????????? :O
Drahozená Zev, napiš mi tvojí adresu ať tě můžu přijít mučit a vyhnat ti všechny špatný plány, co máš se Zev a Niallem! :D
Kdy se provalí tamto? :D Tamto, víš co myslím? :D Už je to dlouho, co jsem četla tvůj komentář s reakcí na to, že mě to napadlo, ale pamatuji si, že jsem měla pravdu. :D

4 Dexie Dexie | Web | 21. července 2013 v 22:53 | Reagovat

Ahojky :) Taky už jsem ráda, že jsem konečně doma a mohu se s vámi podělit o své další nápady a nové díly ;) Ochutnávka novinky bude zítra a podle ohlasů se rozhodnu přidávat nebo ne :)
Jo no, mě to úplně naštvalo :/ V Turecku jsem měla free a v egyptě taky, jen Itálie si v hotelu účtuje :D

5 Dexie Dexie | Web | 22. července 2013 v 16:21 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že se ti to už teďka pozdává ;) Celkově jsem ráda, že to má zatím takové dobré ohlasy, takže první testovací část bude brzy :)

6 Kexák Kexák | Web | 25. července 2013 v 10:20 | Reagovat

To je naprosto geniální. Právě jsem zhltla celou tuhle povídku jedním dechem, takže se omlouvám, že jsem asi nejspíš nikde moc nenapsala žádnej komentář. :)))
S tím časem to chápu, ale jestli tu co nejdřív nebude další dí, tak...tak asi nevím. :D Prostě tě zaškrtím. :D

7 Dexie Dexie | Web | 27. července 2013 v 10:35 | Reagovat

Promiň, moc se omlouvám, ale být zlá mám v povaze :D Tak nějak nevím, zda by to bylo tak čtivé, kdyby každá kapitolka byla roztomilá a bylo tam jen samé ťuťu ňuňu :D Myslím, že takhle je to správně! Jinak moc děkuju za vše ostatní v tvém úžasném komentáři (ty tvoje mě vždycky úplně rozsekají♥), ale nebudu nic říkat! Všechno je to překvapení! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama