FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

The War| 1. díl

9. června 2013 v 20:25 | Zev |  The War (1D-HS)
Kteří nečetli, ať se vrátí ještě k prologu (i když v něm nic moc není :D)

Title: The War
By: Zev
Part: 1


Kráčela jsem chodbou a každý, kdo měl rozum, mi raději šel z cesty. Cestičkou utvořenou mezi studenty jsem se dostala až ke své skříňce. Zadala jsem kombinaci a otevřela ji. Hned na to z ní ovšem něco vypadlo.
Po bližším prozkoumání jsem zjistila, že je to krysa. Mrtvá krysa. To je teda blbej fórek a já přesně věděla, kdo ho má na svědomí. Ještě když se mi o kousek dál poškleboval.
,,Copak Skillová? Dnešní svačina ti nechutná? Nebo je problém v tom, že není živá?" Okamžitě jsem se naštvala. Shodila jsem tašku z ramene a v mžiku oka stála přímo před ním. Popadla jsem ho za tričko a natlačila na skříňku za ním. Cítila jsem, jak se moje tesáky protahují a oči zbarvují do ruda. Klasické černé žilky byly samozřejmě pod nimi.
,,Copak? Neříkal si vždycky, že si silnější než já?" přitlačila jsem ho ještě víc a natiskla se na něj, čímž jsem se dostala k jeho uchu, ,,nebo je problém v tom, že dneska nemáš svoje dny?" Chtěla jsem šeptat jen jemu do ucha, ale byla jsem si jistá, že většina lidí stojících na chodbě a sledujících tuhle naši scénku, mě určitě slyšela.
,,No jo no, ne každý může mít krámy každý den jako ty..." ušklíbnul se a roztáhl rty do úsměvu s ďolíčky. Kousek od nás si pár holek povzdychlo. Bože, co na něm vidí?!
,,Oh, drž hubu Stylesi nebo ti do ní tu krysu nacpu! Nebo ještě líp, narvu ti ji přímo do prdele a pak tě do ní ještě nakop-"
,,Caro! Nech toho, on za to nestojí," někdo položil ruku na mé rameno. Teda ne někdo, Louis Tomlinson, můj nejlepší kamarád už snad od plenek.
S podrážděným povzdechem jsem odstoupila od Stylese a nechala se od Louise chytit za ruku. Mohlo to vypadat, jako že spolu něco máme, ale my jsme tohle dělali vždycky a všichni okolo si tak nějak zvykli.
,,Odveď si tu dračici odsud Tomlinsone nebo jí budu muset ukázat, kdo je tady alfa," mrkl na mě Styles a poupravil si modro šedou kostkovanou košili, kterou měl dnes přehozenou přes bílé tričko.
Ou, tak to neměl. Svaly v mém těle se napjaly a já se na něj chtěla znova vrhnout, ale Louis to, zdá se, vycítil a chytil mě kolem pasu. ,,Caro! On ti za problémy opravdu nestojí!"
V té chvíli jsem si všimla pana Trasberga, ředitele naší akademie, na konci chodby, jak se na mě zlostně dívá. ,,Je zde nějaký problém pane Stylesi?" zeptal se ho, jelikož byl pořád nalepený na skříňce a já stála v jeho těsné blízkosti. Víte jsem takový troublemaker týhle školy, takže jde ředitel vždycky automaticky proti mně.
Už jsem čekala, kdy mu to Styles všechno vyklopí, ale on se na mě jen podíval a mlčel. Nakonec otočil hlavu k panu Trasbergovi. ,,Všechno je v naprostém pořádku pane řediteli." Vykuleně jsem na něj koukala. Vážně se mě právě zastal?!
Podívala jsem se na Louise, jeho oči mi byly jako kdyby vzdálené a zdál se zmatený... až skoro v transu. Hned mi došlo, co se děje.
Popadla jsem ho za ruku a rychle táhla pryč. Zapadli jsme do jedné třídy, která byla v tuto dobu volná a nikdo v ní nebyl. Dlouho jsem se neostýchala a posadila Louise na jednu ze židlí. No, posadila, prostě jsem ho na ni žduchla. Náraz ho dokonale vrátil zpátky do přítomnosti. ,,Caro..."
,,Zbláznil si se?! Jsi už úplně mimo nebo co?!" vyjela jsem na něj, ,,víš, co ti mohl pan Transberg udělat, kdyby zjistil, že Stylese ovlivňuješ?!" Víte, my upíři, ano, jsem upír, máme zvláštní schopnosti, jako to vidíte v některých filmech nebo seriálech. Dokážeme ovlivňovat lidi ve svém okolí. Jenže Louis měl ještě výhodu, jelikož mu už bylo dvacet, mohl ovlivňovat i nadpřirozená stvoření, jako vlkodlaky, víly a třeba sukuby a inkuby. Já budu mít brzo teprve devatenáct... slavím ve stejný den jako Styles. Je těžké uvěřit, že jsme se narodili ve stejný den.
V našem světě je každý pokládán za dospělého až od svých dvaceti let, takže jediní plnoletí, které znám, jsou Lou a ještě Zayn Malik ze Stylesovy bandy. Další jeho dva přátelé, Niall Horan a Liam Payne, oslavili devatenáctiny taky už loni. Všichni budou plnoletí dřív než já! To není fér! Alespoň, že Styles nedostane šanci se nade mně povyšovat.
No a jak už jsem naznačila, Lou asi před pěti minutami využil téhle své schopnosti a vkradl se Stylesovi do té jeho kudrnaté hlavinky. Myslím, že mu na chvilku prospělo v té hlavě alespoň něco mít... sice jen na chvilku, ale nebyla prázdná...
,,Už nikdy to, prosím tě, nedělej Louisi. Nedokážu si představit, že by se ti stalo to, co mámě a tátovi. Mám už jenom tebe..." Lou pohotově vyskočil ze židle a objal mě kolem ramen. Hlavu jsem si zabořila do jeho hrudi a nasávala jeho, mně už známou, vůni.
,,Ale no tak, vždyť si se svou mámou mluvila, oni se vrátí..."
,,Ale kdy? Nebo ještě lépe, vrátí se v pořádku? V celku?"
,,Jasně, že jo," Lou mě stisknul v dalším příjemném objetí. Ruce jsem mu obtočila okolo krku a znovu nasála jeho mužnou vůni. Voněl nádherně.
,,Děkuju," zachraptěla jsem, když jsem se od něj odtáhla. Lou mi věnoval jeden povzbudivý úsměv a pak jsme se vydali na vyučování. První hodinu máme ještě společně, ale ty ostatní už ne.
Jakmile jsme vešli do třídy skoro všichni se na nás otočili. Úžasné. Vyděla jsem Alicii Trasbergrovou, dceru pana ředitele, jak něco horlivě špitá druhé největší drbně v téhle třídě - Connie Markové. Jo, i náš nadpřirozený svět má tyhle slepice.
Posadila jsem se úplně dozadu do poslední lavice a shodila tašku vedle sebe.
Prostě jsem seděla a něco si čmárala do sešitu. Byly to symboly, které jsem v životě neviděla, ale ráda si kreslím, takže mi to nepřišlo ani nijak divné.
Po chvilce se někdo objevil vedle mě. ,,Mohla bys dát tu tašku pryč?" Zeptal se mě Liam, teď ještě s milým úsměvem.
,,Ani ne," odpověděla jsem prostě. Liamovi úsměv z tváře zmizel.
,,Dej. To. Dolů." Odsekával každé slovo. Jen jsem se na něj dívala. Přímo do očí.
Najednou se Liam rozzuřeně nadechl, vzal mou tašku do rukou a třísknul s ní o zem za mnou. Pak si sedl na, teď už volnou, židličku. Koutky mých úst šly nekontrolovatelně nahoru, když jsem posunovala tašku na druhou stranu vedle sebe.
,,Zase se o to pokoušíš?" Otočila jsem se a střetla se s jeho pohledem. Vlkodlaci mají odjakživa ve vínku vznětlivost a mě prostě baví vždycky zkoušet, co tenhle kluk vydrží. Stejně jako ostatní vlkodlaci na téhle škole. Na Stylesovi si vždy smlsnu nejvíce a většinou je taky jediný, kterého opravdu naseru. ,,To se ti nepovede."
,,Co? Neskočíš po mě a nerozerveš mi hrdlo před celou třídou?" Přikývl. ,,Ani nemůžeš, není úplněk."
Dál už jsme spolu nemluvili. Ani jeden z nás není odvázaný, že spolu já a Liam musíme sedět. Tohle byl totiž stěžejní bod pro naše společné soužití mezi lidmi. Vlkodlaci a upíři se nemají rádi už od přírody, ale všichni společně žijeme mezi lidmi. Jsme jejich ochránci. Staráme se o ně a snažíme se zaručit, že nějaký pitomý upír (častěji vlkodlak) nějakému z nich neublíží, nebo se nějaký člověk nedozví o naší škole a našem světě.
Proto jsou důležité tyhle hodiny etikety, nebo jak tomu mám říkat. (A/N: Jestli vás napadne nějaký lepší název pro předmět o soužití magických bytostí pohromadě v jednom světě prosím vás, ať mi ho řekne :D) Zde se učíme postupně všechny zvyky a tradice těch ostatních. Musíme poznat jejich způsob života. Občas je to nechutné. Zvlášť, když vám vyprávějí o životě sukuby a inkuba. Tyto dvě mýtická stvoření se totiž živí sexem s lidmi a jinými stvořeními a berou si od nich jejich eneregii, člověk mnohdy při té ztrátě energie i umře, jak ho sukuba nebo inkubus vysají. Upíři, vlkodlaci a další stvoření se cítí pouze velmi unavení.
Odseděla jsem si tam vedle Liama celou hodinu a okamžitě po zvonění vyběhla ze třídy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestli to budete někdo číst, tak doufám, že se v tom neztratíte :) Prolog jsem zveřejnila už dávno, velmi, velmi dávno a až teď jsem konečně dopsala první díl. :D
Tenhle díl chci věnovat všem, kteří sem denně chodí a čtou si moje povídky... DÍKY LIDI. IT'S AMAZAYN! :DDD Vaše komentáře jsou vždycky úžasné... :o)

xxZevxx
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ketzie Ketzie | Web | 10. června 2013 v 10:17 | Reagovat

Mnom, zatím mě to i zaujalo. Uvidím dál :)

2 Tina Tina | Web | 11. června 2013 v 14:37 | Reagovat

Hmmmmm je to zaujímavé :-) 1D ako upíri a vlkodlaci :-D fajne :-D

3 Endy Endy | Web | 11. června 2013 v 21:33 | Reagovat

Bereme tě do affs ;-) Je to pěkné,těším se na pokračování ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama