FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 24.| What should we do?

8. června 2013 v 23:50 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)
Táák jo, nesu 24. díl... zase jste museli čekat, já to vím... :/ Omluvám se za to...
Chci vám předem říct, že až teď jsem se dostala do bodu, kvůli kterému celá tahle povídka vznikla, ale já to nikdy neumím nijak dobře obkecat, takže jsem si to vzala takhle oklikou až k tomu podstatnému...
No, můžu vám říct, že příštích několik dílů bude plných drááma, protože jsem si toho dala hóódně najednou...

P. S. Udělala jsem ikonku pro FF Gang, ale není nic moc, protože já nejsem ten typ na grafiku, ještě musím cvičit...

P. P. S. VÍM, ŽE JSEM STO LET ZA OPICEMA, ALE TAKY VÁS DOSTALO, ŽE JE KATHERINE ČLOVĚK?!?!

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 24


Celou vahou jsem se zapřela o umyvadlo a podívala se do zrcadla. Jak?! Jak se mohlo všechno takhle posrat?!
Jakmile mi Louis sdělil tu věc na chodbě, hned jsem se zvedla a rozběhla se domů.
Po cestě jsem si trochu pročistila hlavu, šla jsem ke svému domovu, co nejdelší cestou.
Hned, jak jsem se dostala domů jsem se zavřela v pokoji a teď v koupelně. Můj vlastní odraz, potom, co jsem teď brečela do polštáře, mě vylekal.
Řasenku jsem měla rozmazanou po celém obličeji. Moje vlasy byly rozcuchané a zamotané.
Abych byla upřímná, vlastně jsem nevěděla, co tohle všechno znamená. Harry teď neví, že jsme spolu "trávili" čas. Nepamatuje si ani jedinou z těch nocí, dnů, ani jeden z těch aktů...
Připadala jsem si prázdná, moje srdce pomalu ztrácelo důvod proto, aby ještě bilo. Nemohla jsem uvěřit, že potom, co jsem si konečně přiznala své city k němu, je najednou všechno pryč.
Jak bych mu to měla říct? Nebo vůbec, mám mu to říkat?
Už ho nezajímám, mohla bych se sbalit, přijmout tátovu nabídku, odjet do Londýna a už nikdy se sem nevrátit.
Rozhodla jsem se si dát sprchu. Seděla jsem ve sprchovém koutě a nechala horké kapky vody dopadat na mou, už lehce zarudlou, pokožku. Poté jsem na sebe oblékla své pyžamové šortky a tílko.
Zalehla jsem do postele a přetáhla peřinu přes hlavu. Netrvalo dlouho a usnula jsem...
***

LOUIS'S POV
,,Je mi Zev tolik líto..." slyšel jsem promluvit Liama. Nemělo cenu si po Zevině reakci na něco hrát a proto jsem jim všem řekl, jak to mezi ní a Hazzou bylo.
,,Nemůžu uvěřit, že jsem si ničeho nikdy nevšimla." Položila si Eleanor hlavu na moje rameno. Objal jsem ji a přitáhl k sobě blíž. Danielle a Perrie na její slova jen přitakaly. Všichni jsme tak nějak tohle chápali, nedokázal jsem si představit, jak bych reagoval, kdyby se tohle stalo El. Liam a Zayn určitě mysleli na to samé, protože oba hodili pohledem po svých přítelkyních.
Najednou se u nás zastavila blonďatá sestřička. ,,Promiňte, ale budu vás muset poprosit, aby jste odešli. Návštěvní hodiny už skončily."
Přikývl jsem a zvedl se ze židle, téměř ihned následován ostatními. Opustili jsme nemocnici a nasedali do dvou aut. Zayn s Perrie se rozhodli jet s Danielle a Liamem, jelikož ještě jeli do obchodu. Já a Eleanor jsme jeli rovnou do domu, kde s kluky bydlíme.
,,Stejně mi to přijde divný," ozvala se v jednu chvíli El, když jsem zastavil na červené, ,,jak můžeš zapomenout na někoho, koho miluješ?"
,,Taky to nechápu," povzdechl jsem si, ,,víš, vždycky jsem si říkal, podle toho, jaký mi Harry na Zev pěl ódy, myslel jsem si, že ty dva už rozdělí jedině smrt. Zdá se ovšem, že se to povedlo takový stupidní věci."
,,Co uděláme, Lou?" Otočila ke mně hlavu, instinktivně jsem se krátce podíval na ni, pak svůj zrak opět připnul na cestu.
,,Já nevím, El, nevím, jestli by nebylo nejlepší nechat to celé tak, jak to je, abychom toho nezničili ještě víc. Nebo jít hned teď do Hazzova pokoje v nemocnici a vše o Zev a o něm mu zase vyklopit..." Rukou jsem si zajel do vlasů, ale hned ji zase vrátil na řadící páku.
,,Musíš si promluvit s Niallem," spustila znovu, když už jsem parkoval.
,,Proč?"
,,Viděla jsem na plese, jak se Zev baví s Harrym, Niall něco zaslechl a pak naštvaně odešel pryč."
Přikývl jsem, určitě si s ním promluvím - stejně mu chci vysvětlit, jak je na tom Harry.
Vešli jsme do domu a El své kroky ihned namířila do obýváku, zatímco já ty své směrem k pokoji toho irského leprikóna.
Dvakrát jsem zaklepal, ale odezva nebyla žádná. ,,Nialle... otevři mi, musím s tebou mluvit," zakřičel jsem a opřel se hlavou o dveře. ,,Něco se stalo a já si s tebou potřebuju promluvit..." Ještě chvíli jsem vyčkával a zdá se, že se to vyplatilo, protože se ozvalo otočení klíče v zámku. Odtáhl jsem se ode dveří, abych si mohl prohlédnout malého blonďáka, který se v mezeře mezi dveřmi a futry objevil.
,,Co se stalo?" Podíval se mi Niall do očí.
,,Pusť mě dovnitř a všechno ti řeknu," přikývl a ustoupil, abych mohl vejít dovnitř. Usadil jsem se na jeho pohodlné posteli a on se posadil naproti mě. Sjel jsem ho pohledem. Měl na sobě šedé tepláky a volné bílé tílko.
,,Tak co je?"
,,No, včera večer na plese-"
,,Jestli jdeš lobovat za Zev a Harolda, abych si s nimi šel promluvit, že mi chtějí všechno vysvětlit a tyhle stupidity, tak můžeš zase jít Lou..." rozvalil se přes celou délku postele tak, že mu nohy čouhaly dolů z jedné strany a z druhé hlava.
,,Ne, to teda nejdu, protože se včera stalo něco vážného a ty mě teď budeš dobře poslouchat, jasné?!" Začínal jsem být trochu podrážděný. Niall nadzvedl hlavu a přikývnul. ,,Výborně," po tváři se mi na sekundu rozlil úsměv, ,,hele... řeknu to asi takhle, Harry je v nemocnici, bouchnul se do hlavy a nepamatuje si na posledního čtvrt až půl roku, což zase šíleně vzalo Zev a já vím, že ty víš proč." Skončil jsem a podíval se na něj. Jeho oči byly rozšířené šokem.
,,Cože?! Harry je... a Zev... Co?!"
,,Bereš to líp, než jsem čekal," ušklíbnul jsem se a vstal. Ale jo, mluvím vážně. Na chvilku jsem se i bál, že se mi Niall vysměje do obličeje a řekne, že si za to oba můžou sami. Což se ještě pořád může stát... Ne, tenhle náš leprikón by si to nikdy ani nepomyslel, na tož, aby opravdu proti jednomu ze svých nejlepších přátel šel.
,,Jak je na tom Zev?" Posadil se vzpřímeně a upřel svůj modrý pohled proti tomu mému.
,,Nevím, když jsem jí to řekl, tak utekla z nemocnice a od té doby jsem ji neviděl..."
Niall se zdál, jako by nad něčím hluboce přemýšlel. ,,Odvez mě za ní, prosím Lou..."

Takže dnes nemám otázky, jen vám chci říct, o co tady vlastně půjde...
1) Harry si nic nepamatuje a ostatní budou chtít, aby si vzpomněl, ale ne mu to tak úplně všechno říct (jestli to chápete jste úžasní)
2) Niall je stále in love with Zev, takže teď pro ni bude oporou, což ji ještě více zmate...
3) Zev brzy odhalí jedno velký překvapení, které se vám (snad) bude líbit...
Toť vše pro dnešní večer....
Pac a pusu... vaše Zev :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 9. června 2013 v 7:08 | Reagovat

tak po 1. : ikonka je krásna :D týchto šedých mackou milujem <3
po 2. : za obiehanie sa nemusíš ospravedlňovať :) viem že si tu keď môžeš :)
po 3. : s písaním ti to ide super.. vieš ako sa hovorí... kto si počká, ten sa dočká :D a pri tebe sa oplatí počkať :D
u mňa to písanie ide dolu vodou...akosi mi dochádzajú nápady a k tomu Kika sa na mňa vykašľala, takže niektoré veci budem musieť dopísať asi sama... hlavne hru náhod... ale zas som sa pohla v písaní v niektorích veciach, ktoré som odkladala dosť dlho na bok :)
no a ku kapitolke :D tú si prečítam poobede, keď dojdem domov, lebo teraz to už nestihnem :D ale už sa teším :D potom nechám koment :D

2 Tina Tina | Web | 9. června 2013 v 21:14 | Reagovat

nooo konečne som sa dostala ku čítaniu :D kapitolka je krááááásna :D a to že si písala v Louisovom pohľade ma nesmierne potešilo :D vieš ja nejak extra nepočúvam a ani nesledujem 1D, ale keď už, tak sa mi z nich najviac páči práve Louis, takže preto ma to potešilo :D tešííííím sa na ďalšiu kapitolu :D som zvedavá ako bude Niall pri Zev :D

3 Tina Tina | Web | 9. června 2013 v 23:12 | Reagovat

aj Harry je zlatý :) má pekný úsmev, ale Louis ma upútal akosi viac.. moja neter frčí na 1D 100x viac ako ja a ona je zbláznená do Nialla a Zayna :D :D
a tvoje kapitolky mám veľmi rada.. a keď nie sú každý deň, tak sa aspoň nebojím že mi niečo ujde :D

4 Cami Cami | Web | 10. června 2013 v 16:18 | Reagovat

Mhmmm, konečně nový díl! Celý týdny kontroluju tuhle stránku a když se náhodou nepodívám, tak přijdeš a přidáš díl... Máme na sebe fakt smůlu :'DD

Teď k tomu dílu:
Tak nějak nevím, co si myslet. Protože se bojím, abys nebyla s Niallem (toho necháš pěkně mně). Já vim že to asi nemáš v plánu, ale i tak :'D
Dál je tady to překvapení. Jako...?! Děláš si srandu? Mě nebaví čekat! :'D Doufám že už píšeš další díl (a tím nemyslím jen INYPB, ale i I'll Fix You a Summer Camp, kt. jsi mi mimochodem stále ještě neposlala -,-) :'DD

Zase mám nějakou slabou chvilku, protože píšu nesmysly (počkej, to vlastně píšu pořád...). Tak už radši jdu. Sbohem sestro :* :'D
(P.S.: A nemysli si, pořád sleduju, kdy se mi na facebooku u tvýho jména objeví ta podělaná zelená tečka a já ti budu moct napsat :'D)

5 Dem. Dem. | Web | 5. července 2013 v 9:22 | Reagovat

Nejprve ke Katherine, ano taky mě to dostalo. :D Já jsem se samolibně začala usmívat a v duchu se mi ozývalo "Tady to máš ty mrcho!" :D Ale teď k povídce..konečně jsi se uráčila nás poctít dalším díle, co? To se ti to teď machruje, co? :D Ok, přestanu. :D
To tajemství? :D Ona je zbouchnutá, ona je zbouchnutá, že je? :D No jsem na to tajemství natěšená. :D :) Doufám, že brzy bude další díl. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama