FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

Take Me Home tour 2/?

23. dubna 2013 v 10:00 | Zev |  threesomes zarry
PŘEDNASTAVENO!
V tuto chvíli pravděpodobně píšu přijimačky z češtiny a matiku mám (ne)úspěšně za sebou :)

EDIT [24.4.2013 - 13:57] Právě vám poprvé píšu jako úspěšný řešitel přijímacích zkoušek na obě gymnázia, což znamená, že mě tady teď budete mít častěji (skáčete 3 metry do stropu, jak vidím) :D
Jde o to, že jsem přijata na obě dvě školy! Ale vybrala jsem si OVU... už se těším na září!! :'DDD

Druhá část... :D stále nevím, kolik jich bude, ale tady už se pomalu dostáváme k tomu důležitému... té splodině mé perverzní duše :'D

Title: Take Me Home tour 2/?
By: Zev
Warning: 13+!!
"Možná, že by to chtělo víc, než jen masáž..." řekl jen tak do ztracena. Vyvalila jsem na něj oči. Ne, že mi tady právě nenabízí sex?!
Prudce jsem se zvedla a otočila na něj. Když jsem si uvědomila, jak blízko k sobě stojíme, hned jsem ustoupila o několik kroků. "To nemůžeš myslet vážně Harry!"
"Proč ne? Všechny tyhle věci ohledně turné už mě unavují... Neřešíme v poslední době nic jiného..." řekl a já na něj dál kulila svoje hnědý očka.
"Potřebuje se rozptýlit a uvolnit," ozvalo se mi za zády, "a já bych taky rád," pokrčil Zayn rameny a pomalu zavřel dveře vedoucí sem.
Poplašeně jsem od nich obou začala couvat, což mě dostalo až do rohu místnosti, odkud už nebylo úniku. "Prosím tě Zev zkus to, uvolni se a bude se ti to líbit..." šeptal mi Harry už u ucha. Oba byli tak zatraceně blízko, že mě to pomalu, ale jistě, dostávalo do kolen. Kdo by nezačal pookřávat, když má poblíž dva takový celkem sexy kluky? Ani já toho nebyla schopná...
Jedna hbitá, ledová ruka si našla cestičku pod můj top a pomalu mě hladila po břiše. Potom se vydala na průzkumnou cestu nahoru až k mé podprsence.
Zayn se ke mně naklonil a pomalu mě líbal na místečku za uchem, ještě předtím mi skousl ušní lalůček.
"Co jsem ti říkal?" podíval se mi do očí Harry, když jsem jemně vzdychla.
Jen jsem se na něj zamračila a snažila se posbírat zbytky svých sil, které už opravdu ležely jen na dně mého těla. Vycucala jsem zbylou energii až s konečku prstů u nohou a oboum dvoum zatlačila do hrudě. Odtáhli se, ale jen na asi délku mé paže.
"Ne, kdokoli sem může přijít," chtěla jsem odsud pryč. Přece se nepoddám tomu čokoládovému kukuči našeho Zayna a Harryho ďolíčkovému úsměvu?
"Klídek," Zaynův úsměv se snad ještě zvětšil, "prošel jsem si celý dům, není tady nikdo. Paul jel něco zařídit, Niall je s Joshem, Liam s Dan a Louis s El."
"Ale když máš pořád nějaký problém," řekl jen tak Harry a najednou jsem necítila pevnou půdu pod nohama. Držel mě v náručí.
"Okamžitě mě polož na zem!" vyjela jsem na něj a začala sebou házet. Harry si povzdechl a místo toho, aby mě držel v náručí, jako držívá ženich nevěstu, si mě teď hodil přes rameno.
"Lepší?" zeptal se a vyrazil ke schodišti.
"Ne! Pusť mě!" Bušila jsem mu pěstmi do svalnatých zad, ale ani to s ním nehlo. Jen se z plna hrdla smál a pokračoval po schodech nahoru až k jednotlivým ložnicím. Zayn celou dobu cupital za námi. "Harry říkám to naposledy, jestli mě okamžitě nepoložíš, tak..."
"Tak co?" skočil mi do řeči.
Vlastně nic. Nevěděla jsem, co bych mohla udělat, aby mu to vadilo a přinutilo zastavit; je oba.
Harry najednou zastavil a otevřel jedny dveře. Jakmile mě pronesl dveřmi jsem pochopila, že se nacházíme v jeho pokoji. Všechen obsah pokoje byl elegantně rozložený. Stylizovaný nábytek plný mě neznámých, a pro holku jako já nepotřebných, věcí. Všimla jsem si několika fotek s jeho rodinou a s klukama. Myslím, že jsem zahlédla i jednu, na které je s Nickem.
To už se mnou ale s mým hlasitým vyjeknutím hodil na postel.
Oba se začali smát. Vytáhla jsem se na loktech. "Něco k smíchu? Jestli jste tolik zaneprázdnění tím, dělat si ze mne legraci, tak se můžu zvednout a jít."
Vstala jsem a udělala sotva dva kroky než mě něčí paže chytly kolem pasu. Otočila jsem se očekávajíc ten drzý úsměv, ale překvapilo mě, že mne držel Zayn. Harry se na nás díval opodál.
"Kluci, tohle opravdu není dobrý náp-" byla jsem umlčena polibkem od Zayna. Nechtěla jsem se podvolit, ale najednou jsem se chytila, jak jej líbám zpátky.
Z prvního nevinného polibku se stala pořádná vášnivá líbačka. Ani mě nenapadlo zaobírat se tím, kde je Harry.
Zayn mě najednou šťouchl na postel, ke které jsme celou dobu couvali. Lehl si vedle mne z jedné strany, z druhé Harry. Zayn mě znovu začal líbat, zatímco mi Harry začal vyhrnovat tričko. Přetáhl mi ho přes hlavu a poté se pustil do líbání mého dekoltu. Tak dobře, odteď jsem si to začala užívat...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cami Cami | Web | 24. dubna 2013 v 18:31 | Reagovat

Řeknu ti jen to, že mě pěkně hnusně píchlo u srdce, když jsem se dozvěděla, že se můj manžel líbá s tebou :'((
A ještě ti řeknu to, že je to dokonalý a úžasný a že chci další díl a že ti za něj pošlu Irish boye a že chci taky INYPB a že ti za to pošlu další díl IB -,- :'DDD
Fajn. (Tohle sovo miluju...) :'D
Moc se mi to líbí, threesome (předpokládám, že? :'D) není nikdy dost, takže jen tak dál :'D Ještě že už mi třináct bylo... (Nikdo netvrdí, že ve dvanácti bych to nečetla :'D)
Melu kraviny, to sluníčko mi nedělá dobře. Tak aloha (já vim že se s tim lidi neloučí, ale co už) u dalšího dílu nebo na 1D-ff v komentářích :'D
PS: Gratuluju k přijmutí na gympl, to je jako do prváku? Nebo jdeš na 6-tiletku? :'D Nebo jak? :'D Ne, teď už fakt jdu :'D
Sbohem lásko a zase někdy :'DD

2 Tina Tina | Web | 24. dubna 2013 v 22:12 | Reagovat

kapitolka je super :) sorry som unavená tak dnes nebude dlhší obkec xi :D :D
ps: veľké gratulacie k príjimačkam :) teším sa s tebou :D

3 Kexák Kexák | Web | 26. dubna 2013 v 17:21 | Reagovat

Lalala..je to dokonalé, úžasné, ještě jednou úžasné, skvělé, atd...:D (Však si to domysli ;))
*Kexák skáče radostí do stropu, že Zev napsala tenhle díl :D*
Padarampap, ale je to fáákt fájnový!:D Úžasný! <3

4 Tina Tina | Web | 1. května 2013 v 17:46 | Reagovat

ahojky :) na blogu skončila kontrola, tak si môžeš pozrieť ako si dopadla http://tvd-stefan-elena-damon.blog.cz/1305/vyhodnotenie-kontroly-affs

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama