FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter. 22| What a lovely night, huh?

11. dubna 2013 v 14:50 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)
EDIT [20.4.2013 - 21:38] - Milánkové, překročili jsme 2000 návštěv... Děkuju vám...
Mrzí mě, že teď není díleček, ale musím se soustředit na přijímačky, které mám v pondělí a v úterý... Hned, jak budu vědět, jestli mě vzali nebo ne vám sem dám díl... Snad mě vemou alespoň do té Ostravy... -_-


Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 22


Sevřela jsem v rukou volant ještě pevněji, až mi zbělely klouby na rukou. Zavřela jsem oči a roztřeseně vydechla. Když jsem znovu otevřela oči, připadala jsem si najednou jako bych nebyla ve svém těle, ale vznášela se nad ním. Vystoupila jsem a opřela se o zavřené dveře. Znovu jsem trhaně vydechla a najednou do mě jako blesk z čistého nebe udeřilo, co se tady vlastně stalo.
Vrhla jsem se před auto. ,,Pomoc!" lidi se pomalu začali objevovat kolem nás. V tom hloučku jsem zahlédla Louise. ,,Louisi!" procpal se až k nám a klekl si vedle Harryho, tak jako já.
Byla jsem úplně mimo, jen jsem tam seděla asi upadla do nějakého transu nebo něco. Sledovala jsem Louise, jak všem v okolí rozdává příkazy. Nejspíše aby zavolali záchranku nebo tak něco.
Jako by odnikud se objevili i Zayn, Liam a Niall.
Vnímala jsem znovu až když mě dvě ruce popadly za ramena a zvedly na nohy, pak přitáhly k silné hrudi. ,,Klídek, bude v pořádku," šeptal mi Louis do ucha a hladil mě po vlasech. Ani jsem nezaznamenala, že jsem začala plakat.
Netrvalo ani pět minut než přijela sanitka se zdravotníky. Louis si mě k sobě přitáhl ještě pevněji a já mu zabořila hlavu do hrudě. Bílá košile pod rozepnutým sakem už měla na sobě několik skvrn od mého make-upu. Nechtěla jsem se dívat na to, co jsem způsobila.
,,Promiňte, ale řekli mi, že to vy jste řídila auto?" vyrušil nás někdo. Zvedla jsem hlavu. Stál tam nějaký muž. Přikývla jsem. ,,Potřeboval bych přesně vědět, co se stalo."
Uhla jsem pohledem, čímž jsem dostala dokonalý výhled na Harryho bezvládné tělo, které zrovna nakládali do sanitky. Jeden ze zdravotníků se začal rozhlížet. Asi budou chtít, aby jel někdo s nimi.
,,L-Louisi, oni asi chtějí, aby jel někdo s Harrym..." podívala jsem se na hnědovlasého kluka v dokonale padnoucím smokingu, co stál hned za mnou.
,,Tak jdi," řekl jen a pustil mě.
,,C-co? Já nemůžu... Harry potřebuju někoho, kdo je mu blízký, mě ne."
,,Právě ty bys měla jít. Neznám nikoho - snad kromě jeho mamky - kdo by k němu měl blíž." Dívala jsem se na něj s otevřenou pusou. Louis se ušklíbnul a nahnul k mému uchu. ,,Všechno vím, neboj se."
Odtáhl se a jemně mě postrčil. Zdálo se, že ten pán, co chtěl vědět, co se stalo, chce něco říct. Louis ho ale rychle umlčel. ,,Všechno jsem viděl, stál jsem přesně tam." Ukázal na místečko kousek dále. Muž nakonec přikývl, ale ještě než jsem mohla jít mi řekl, že si mě později vyhledá.
Přešla jsem přímo k sanitce. ,,Promiňte, nemohla bych jet s vámi?"
Rozhlížející zdravotník se na mě vlídně usmál. ,,A vy jste?"
,,Jsem..." co vlastně jsem? Polkla jsem. ,,Jsem jeho přítelkyně."
,,Tak pojďte," pomohl mi do toho auta a posadil na jednu stoličku.
Celou cestu jsem byla ticho a ztuhle seděla. Můj zrak neopustil Harryho obličej, jak se jej zdravotník snažil zbavit alespoň povrchních zranění a otíral krev. Moje vnitřnosti se kroutily, žaludek byl jako na vodě a já přesně věděla, co to znamená. Pocit vinny. Harry by tady takhle neležel nebýt mě. Niall by teď nebyl na mě a možná i svého nejlepšího přítele naštvaný. Všichni by byli v pohodě. Jejich životy by byly v pořádku, jako dřív, kdybych tady nebyla.
Zavrtěla jsem hlavou, abych se dostala z těhle úvah a zjistila, že už jsme před nemocnicí. Všechno se opětovně událo velmi rychle a já znovu nic moc nevnímala. Zvuky okolo mě byly tlumené, jako bych byla pod vodou, ale můj pohled, který se stále upíral na jeho rozbitou, přesto stále krásnou, tvář, byl naprosto čistý.
Dostali jsme se až do dlouhé chodby, kde mi lékaři řekli, že mám počkat. Tak jsem si sedla na jednu z volných židlí a zahleděla se do prázdna.
Po asi deseti minutách nepřítomného zírání do zdi a nervózního klepání nohou o zem, mi v kapse zazvonil mobil. Vytáhla jsem ho a zjistila, že mám zprávu od Louise: ,Tak?'
Rychle jsem mu odepsala, že stále nic, že sedím v čekárně a čekám...

XXX

Po dvou hodinách - vím to přesně, protože přímo nademnou celou dobu tikaly velké hodiny - se otevřely dveře, za kterými předtím všichni zmizeli a vyšel jeden z doktorů. Namířil si to přímo ke mně. Sjel si mě pohledem. Až do teď mě nijak nezajímalo, že mám na sobě stále ty tyrkysové šaty a pak už jen Louisovo sako, které jsem mu zapomněla dát. Ty příšerné boty na podpadku musely zůstat v autě a já jsem celou dobu bosa.
,,Jste přítelkyně pana Stylese?" zeptal se a vytrhl mě tak z mého zamyšlení.
,,A-ano. Jak mu je?"
,,Je to lepší, pan Styles neutrpěl příliš velké zranění," mírně jsem si oddechla, ,,každopádně se praštil do hlavy a my nemůžeme jen tak určit, jestli to nebude mít nějaké následky."
,,J-jaké... následky?" polkla jsem.
,,To je právě to, co nemůžeme říct. Může to být jen lehký otřes mozku, a nebo naopak otok, či cokoli jiného."
,,A bude v pořádku?"
,,Vše je u pana Stylese prozatím v nejlepším pořádku. Až se trochu vzpamatuje a probudí, tak uděláme ještě několik testů." Přikývla jsem a sledovala, jak odchází. Pak jsem se unaveně sesunula do židle. Takže je v pořádku. To je dobře ne? Jasně, že je.
Znovu jsem vytáhla telefon a rychle Louisovi napsala zprávu, ve které jsem mu vysvětlila všechno, co řekl doktor. Po chvíli odepsal, že se jen doma převleče a přijede.
Dál jsem seděla a přemýšlela. Kam jsem se to sakra dostala? Stojím mezi dvěma kluky - teď už to tak klidně můžu říct.
Jednomu jsem ublížila tím, že jsem si s ním začala a teď to ukončila. Bůh ví, co ode mně Harry vlastně chce nebo chtěl, ale určitě v tom nebylo to, že bych ho měla přejet autem. No a Niall...
Niallovi jsem ublížila snad ještě hůř. Ne fyzicky, ale psychicky. Celou dobu na něm šlo dost jasně vidět, že o mě stojí, ale já byla slepá se svými problémy ohledně Harryho. Řešila jsem nás dva, že mi ani nedošlo, že Niallovi vlastně ubližuji, protože s ním chci jít na ples atd.
Vybavila se mi ta chvíle na chodbě, kdy Harry políbil Miu a čekal, jestli začnu žárlit. V té chvíli jsem na jeho nabídku kývla, protože jsem chtěla, aby žárlil Harry. A teď... na plese se všechno změnilo. Niall to ví a nebude dlouho trvat až se všechno dozví i zbytek školy. Zjistila jsem, že to ví dost dlouho i Louis a člověka, kterého miluju jsem přejela... Nádherná noc, viďte?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pusinky :) Krásný nový díl je tady... :D
Chci vám jen říct, že vás miluju :D Miluju vás za všechny ty krásné komentáře a hodnocení, které mi u každého dílu necháváte a stoprocentně se sem další díl pokusím dostat o něco dřív...

1) Bude nakonec Harryho zranění vážnější než se zdá?
2) Odpustí Niall Zev?
3) Budou Harry a Zev nakonec spolu? :DD

P. S. Snažila jsem se vymyslet shipper, ale napadl mě jen Zarry, takže... pokud něco napadne vás :D
I když mě se Zarry líbí, je to moje nej bromance :'D
P. P. S. Dneska chci poslat na 1D-ff jednu svoji povídku, tak mi držte palečky a kdyžtak si ji jděte přečíst, protože sem ji asi dávat nebudu :)
xxZevxx
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cami Cami | Web | 12. dubna 2013 v 8:03 | Reagovat

Miláčku to je dokonalej díl! :33
Ten pocit když sedíš v učebně informatiky a čteš si povídky :'DD
Takže, asi takhle:
1) Myslím že bude, ale zase né tak moc -,- :'D Určitě víš, co myslim... Řekněme prostě, že bude mít jakési, ehm, problémy s pamětí? :'D
2) Jo! To je jasný! Nialler je strašně ňuňatej a nesmí na tebe bejt naštvanej, to prostě nejde! :'D
3) Vzhledem k těm komplikacím s pamětí (které tam samozřejmě budou -,-) to bude trvat ještě dlouho, než bude s Harrym všechno tak, jak to bylo předtím :'DD

A... Zerry? :'D Zarry už je můj manžel s tím tvým, takže... :'D

Učitelka už přišla, musim letět :'D Sbohem a zase někdy :'DDD :*

2 Tina Tina | Web | 13. dubna 2013 v 11:42 | Reagovat

Juuu skveláááá kapitolka :) oplatilo sa počkať :)
no a k dotazníku:
1) [1]: Cami toto isté napadlo aj mne...
Ale on sa z toho určite dostane :)
2) Myslím, že hej, ale tak dúfam, že si to vysvetlia a ostanú aspoň dobrými priateľmi :)
3) Určite :D:D:D

A Zerry sa páči aj mne :))

3 Dem. Dem. | Web | 13. dubna 2013 v 12:49 | Reagovat

1) Já doufám, že bude v pořádku. :D Možná tak ten lehký otřes mozku. ;) Ale ten je zachvíli pryč a měl by si vše pamatovat až na pár chvílí před nehodou - to vím, protože moje teta měla lehký otřes mozku. :) Ale nic vážného to podle mě nebude. :D
2) On je takový hodný, že je to až jeho povinností. :) Určitě odpustí. :)
3) Jestli máš v plánu, že ne, tak to okamžitě vypusť z hlavy! :D Musí být spolu. :D

4 Dem. Dem. | Web | 14. dubna 2013 v 18:24 | Reagovat

Ahoj, jsem tu se zkopírovanou zprávou. :D Na můj blog se přidala druhá, nová adminka. :) Více na blogu hned v prvním článku. :)

5 Nana Nana | E-mail | 16. dubna 2013 v 16:30 | Reagovat

1) Prosím ať neztratí paměť!!! To už totiž dost trapný -_-
2) JO! Musí!
3) Já chci aby byla s Niallem :D

6 Lili Lili | 17. dubna 2013 v 13:25 | Reagovat

1)Ne,bude v cajku :D:D:D    2)Jo,budou dobrý kámoši :D 3)Musí bejt spolu!  :) :D. A kdy bude další? :)

7 Zev Zev | Web | 18. dubna 2013 v 14:10 | Reagovat

[1]: Už jsem to určitě psala  kněkterému dílu Irish Boy, memory loss... atd., ale ty jseš zlobivá holka... sedět v učebně a neučit se!! :D
To se nedělá :)
Miláčku taky tě miluju a těším se na nový díl povídky, k čemuž můžu říct jen, že si myslím, že Niall je debil, ya know? :oD

[2]: Ou, děkuju Tino
Je až zajímavé, jak mě někteří znáte (že Cami?) :D
Zerry, Zerry, Zerry... máme tady nějaký shippers? Doufám, že jo... nebo shipujete Nialla se Zev?

[3]: Aww, jak mě se líbí, jak všichni věříte v to, že je Niall ten hodný a sladký... Asi napíšu story, ve které nebude tak hodný :'D
Nevím, nevím, jestli je dám někdy dohromady...

[5]: Je to trapný? -_- jsem jako neslyšela ju? :'D
Vy si na ty zvraty v story musíte počkat milánkové... :D
Chceš, ať je s Niallem... hmm, možná, že jedné splním přání :D a možná taky ne :'D
Napínáák! :DDD

[6]:  Další bude snad v blízké době :)
Niall a Zev dobrý kámoši... to nezní špatně...

Všem moc děkuju za komentáře.. i když tenhle koment asi nikdo číst nebude :DD

8 Tina Tina | Web | 22. dubna 2013 v 10:51 | Reagovat

držím palce na príjimačkach :) a teším sa na novú kapitolku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama