FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter. 21| Car accident

1. dubna 2013 v 21:30 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)
21. díl jen pro vás milánkové!! :D

EDIT [21:43] - Zapomněla jsem! 10 komentářů k minulému dílu? A jen jeden můj? Pár jich sice bylo od Tiny, ale zase byla radost tam vidět úplně nový přezdívky. Děkuju ještě jednou, že vás ta povídka tak zajímá, i když mě to přijde jako totální kravina :'DDD


Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 21


Jeho horký dech mě pohladil po tváři a jeho rty se sformovaly do velkého úsměvu s ďolíčky. Svýma očima začal líně přejíždět po mém těle, nejdéle se zdržel na mých nahých nohou. Jen jsme tam tak stáli a zírali jeden na druhého. Moje hlava byla úplně prázdná, nebyla jsem schopná přijít na nic, co bych mu měla říct.
Celou situaci dá se říct zachránil Niall, když se objevil po mé levici se dvěma kelímky neurčitého pití, podle vůně punče.
,,Tak tady jeden pro krásku - ahoj Harry," usmál se na svého přítele a podal mi kelímek.
,,Čau Nialle, bavíš se?" zeptal se ho, pohledem stále fixovaným na mou tvář.
,,Jo, ale později, až si zatancujem, se zábava teprve pořádně rozjede..." věnoval mi stydlivý úsměv. Nemohla jsem se jich nabažit. Pamatuju si, že dříve se Niall tolik nesmál, protože měl rovnátka a styděl se, jak za ně, tak za své křivé zoubky.
,,Jasně, že si zatancujeme, bude zábava... a co ty Harry, ty se bavíš?" otočila jsem se zpátky na něj. Otevřel pusu, nadechl se, ale nestihl nic říct.
,,Já se třeba nudím!!" vedle nás stála Mia. Ani jsem si jí nevšímla... ,,Pojď si zatancovat Harry..." sledovala jsem, jak ho za ruku táhne přímo do prostřed parketu.
Pohledem jsem našla Zayna a Perrie, kteří spolu odvážně tancovali na okraji parketu a El s Louisem kousek od nich. Eleanor měla hlavu položenou na Louiho rameni a zdála se být spokojená.
Niall mě jemně vzal za ruku a dovedl ke stolku, za kterým seděli Dan s Liamem. Vzal mi kelímek z ruky a položil ho na stůl. ,,Půjdeme tancovat?" optal se.
,,Proč ne? Přidáte se?" koukla jsem na Dani a Liama.
,,Jo, proč ne..." zopakoval Liam mou větu. Vzal Danielle za ruku a následovali nás na parket, kde Niall obtočil jednu svou ruku okolo mého pasu a druhou se chytil té mé, zatímco já si druhou ruku položila na jeho rameno. Pomalu jsme se pohybovali do rytmu hudby a navzájem se dívali do očí. Niallovy oči byly plné emocí, krásných emocí, které jsem ale nebyla zrovna moc schopná opětovat. Je těžké se odpoutat od svých pocitů a ještě těžší je změnit ten pocit. Ten pocit, že milujete toho, koho byste neměli a člověku, který je pro vás jako vaše spřízněná duše nedávate to, co si zaslouží.
Jen jsme se tak točili na parketu, když Niallovi někdo položil ruku na rameno. Ten ,,někdo" byl Harry. ,,Nevyměníme to na chvilku, Mia by si s tebou chtěla zatančit Nialle," přeskočil pohleem z jednoho na druhého.
,,Vážně?" podívala jsem se nevěřícně na Miu. Ona jen s úsměvem přikývla. Tak to je divné. Podívala jsem se na Nialla. Chvilku jakoby přemýšlel a pak nakonec kývnul. Vzal Miu za ruku a přešli kousek od nás.
Chtěla jsem si zajít pro pití, když teď nemám s kým tančit, ale okolo pasu se mi obtočila ruka a zastavila mě v opouštění parketu.
,,Zatancuješ si se mnou?" věnoval mi Harry úsměv. Jen jsem se mu dívala do očí a najednou se mi vrátilo všechno. Ano, když říkám všechno, myslím všechno. V podstatě se mi v hlavě rychle promítl každý náš sex a všechny ty chvilky, co jsme strávili spolu. Bylo jich docela dost. ,,Prosím, alespoň si promluvíme," natáhl ke mně ruku, protože jsem tu z mého pasu setřásla. Přijala jsem ji a on si mě přitáhl k sobě.
,,Vážně chtěla Mia tancovat s Niallem?" Přimhouřila jsem na něj oči.
,,Ano, teda až jsem jí vysvětlil, že stačí jen jeden tanec, abych si s tebou promluvil. Věděl jsem, že jinak se mnou asi mluvit nebudeš."
,,Když jsem si s tebou šla promluvit o samotě posledně, skončila jsem s docela slušnou sbírkou modřin a možná doživotním šokem." V očích se mu mihla bolest, to jsem poznala. Na chviličku jsem svých slov litovala, ale to opravdu jen pár vteřin. Zvláště kvůli tomu, co řekl potom.
,,Ale nemůžeš popřít, že to se mnou nebyly nejlepší chvíle tvýho života," zaviklal na mě obočím.
,,Je lehký to říct, když jsem s nikým jiným než s tebou nikdy nespala."
,,Cože?!" Prudce jsem se otočila a střetla se s Niallovým šokovaným pohledem. ,,Ty si... vy jste...?!" Najednou se jeho obličej změnil v sochu bez jedinné emoce.
,,Nialle, já..."
,,Ne Zev, tohle všechno si schovej pro někoho, kdo tě bude chtít poslouchat, nebo ještě někdy vůbec vidět," s tím se otočil a rychle se rozešel pryč. Chtěla jsem jít za ním, ale Harry mě strhl za ruku zpátky k němu.
,,Nech ho jít, musí vychladnout," zašeptal mi do ucha. Neovládla jsem se, otočila se na něj a vrazila mu pořádnou facku. Plesklo to hodně, dokonce i mě zaštípala ruka.
Otočila jsem se znovu od něj a rozešla se ke dveřím. Co teď budu dělat? Mám jít hledat Nialla a pokusit se mu to vysvětlit? Nebo mám jít domů? Přijela jsem sem v limuzíně s ostatními a tou teď asi domů nepojedu. Nejsem schopná se k nim vrátit a dělat, že se nic nestalo.
Náhle se do mého zorného pole dostal středně vysoký brunet v šedém saku. Josh! Zapomněla jsem, že se taky nakonec rozhodl jít, jelikož ho pozvala Emily Kleegová ze třeťáku. Šla jsem přímo k němu. ,,J-Joshi? Jsi tu autem?"
,,Zev? Co se stalo?" Rychle jsem se ohlédla. Harry stál pořád na tom samém místě s rukou na tváři, jakoby stále vstřebával, co se vlastně teď stalo.
,,Ale nic, tak jsi tu autem?"
,,Jo," Josh absolutně nechápal, co se děje a já na něj nechtěla být hnusná, ale nedalo se jinak, jestli jsem odsud chtěla vypadnout dřív, než si ostatní nebo samotný Harry uvědomí, co se vlastně stalo.
,,Bezva, hele můžu si ho půjčit? Chci už domů... když mi potom zavoláš, tak pro tebe přijedu," prosila jsem ho a v duchu doufala, že nebude mít žádné otázky. Sledoval můj zoufalý obličej a pak zalovil v kapse.
,,Na, a to je dobrý. Emily je tady taky autem, takže to nějak zvládneme." Přikývla jsem, ohlédla se, jestli je scéna za mnou stále stejná, ale už nebyla. Zayn s Pezz a El s Louisem už stáli u Harryho a něco mu říkali, kdež to Harry se rozhlížel. Možná, že hledal mě. Tak jsem se zase co nejrychleji snažila dostat na parkoviště a utéct odsud, co nejdále. Jak jen to na těch podpadkách šlo.
U auta jsem byla asi za deset minut a ne, nebylo to jen kvůli těm podpadkům, ale chvilku mi v té tmě taky trvalo, než jsem našla Joshovo auto. Nastoupila jsem, strčila klíče do zapalování a rychle si z nohou sundala ty příšerný boty. Vsadím se, že zítra na nich budu mít puchýře.
Nastartovala jsem to auto a pomalu vyjela z místa. Kousla jsem se do rtu připomínajíc si, že nesmím začít brečet nebo neuvidím na cestu. Co je se mnou? Nikdy bych takhle nereagovala, jsem nějaká přecitlivělá.
Snažila jsem se nějak kormidlovat to auto, ale při řízení jsem vždycky tak jako nervózní, zvlášť když řídím cizí auto. Najednou mi do zorného pole padl pohyb, někdo vběhl na cestu....
To ne! ,,Harry!" zakřičela jsem, i když jsem moc dobře věděla, že mě nemůže slyšet. Dupla jsem na brzdu a auto začalo příšerně kvílet a stěžovat si. Jenže už bylo pozdě a nezastavilo včas.
Prosím, že se právě nestalo to, co myslím, že se stalo?!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hahá! Jsem tu s novým dílem! Omlouvám se milánkové, že to tak dlouho trvalo, ale nebyla inspirace a pak najednou... nevím, najednou mě to celé napadlo a já věděla přesně, jak to napsat. Občas teda ještě padl blok, jak sformulovat nějakou větu nebo situaci, aby vyústila v nějakou jinou situaci. Však ten konec (vlastně i celý díl) mi dal zabrat! :D
Ještě jednou se velmi omlouvám za to, že to tak trvalo, ale většinu prázdnin jsem byla pryč. Teď tady pro vás mám, jako vždycky, nějaké ty otázky :D

1) Co myslíte, že se stalo?
2) Já vím, že víte, co se stalo a proto se ptám: Přežije to? :D
3) Co se v příběhu stane teď? Váš názor mě docela zajímá, jelikož já už mám další děj trošku vymyšlený, ale chtěla bych slyšet i vaše nápady, návrhy a i připomínky... Něco vám tam chybí?
Pište, pište a já uvidím, třeba něco použiju, každopádně teď se dostávám k části, kterou si trochu plánuju už od začátku.

Prosím o komenty a hvězdičky, vždycky potěší :)) xxZevxx
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dem. Dem. | Web | 1. dubna 2013 v 22:17 | Reagovat

Jo! Konečně další díl, konečně ples, konečně to pravé drámo. :3 Miluju tu povídku - se vší vážností a já tohle vážně neříkám (nepíšu) každému a všude.

1) No tak asi ho přejela. :D Ale přijde mi to od Harolda stupidní jestli jí schválně vběhl pod auto za cílem, aby ho přejela.
2) :'DDDDD přežije! Musí, protože on je..a ona by se pak zabila. :D
3) Tak podle mě zavolá záchranku a pojede za ním do nemocnice a nebo ho tam sama odveze. :D Mě chybí jen jejich společné chvilky. :) Teď by si mohli konečně promluvit a zkus jí dát dohromady s Niallem! To ani nezkoušej. :D Jinak se mi ta povídka vážně líbí a nic mi tam nechybí. Ani nemám připomínky. :D Možná to dělá to, že už je na mě pozdě a já musím pořád myslet na tu seminárku, kterou jsem stejně bez tak podělala. :D

2 Tina Tina | Web | 2. dubna 2013 v 12:22 | Reagovat

júú konečne nová časť :D nevadí, že to trvalo dlhšie.. ja to dobre poznám s tým písaním.. ja niekedy napíšem kapču za deň a niekedy ju píšem mesiac :D ale to aj preto že ich píšem štyri :D ... no a k tvojej kapči.. je skvelá... Harry ak schválne vbehol pred to auto tak je hlupák, ale dúfam že to prežije.. MUSÍ!! :D
teším sa na ďalšiu :D

3 Nana Nana | E-mail | 3. dubna 2013 v 20:49 | Reagovat

1) Přejela Harryho :D
2) Samozřejmě!
3) Harrymu nic nebude ;) Jenom bude mít pár modřín. Přece to nebylo zas tak hrozný, jak ho přejela :D Určitě nebude potřebovat ani záchranku :D
P.S. a tahle povídka rozhodně kravina NENÍ!

4 Cami Cami | Web | 4. dubna 2013 v 16:01 | Reagovat

1. Hmm, hádej :'DD
2. Jo? Jo! :'D
3. Opovaž se o zabít! Ať si upadne do kómatu, ať si zlomí všechny ruce a nohy, to je mi jedno, jenom ho (prosím) nezabíjej! :'DD
Jo, určitě jak tě znám, tak budu příště nehorázně naštvaná na tebe a celou tu povídku, protože mi Harolda zabiješ. :'D
Pak nejspíš zabiju já tebe, ale to už je vedlejší -,- :'DD
Ne, fakt :'D
Tak. Co bys na tom jako chtěla měnit? Co by mi jako sakra mělo chybět?! Si blázen? Vždyť je to úplně dokonalý! :'D
Končím, končím, jdu psát IBMLHL (the best title made by Zev) :'D
Love ya bro, see u later :33

5 Lucy Lucy | Web | 10. dubna 2013 v 15:36 | Reagovat

Kdy bude další :)

6 Abbie. Abbie. | Web | 10. dubna 2013 v 19:51 | Reagovat

Počkat, já jsem se zařadila do autorů jako Veronica? :OO Tak toho si opravdu vážím:) Většinou takhle lidem nepíšu, ale tvůj komentář mě velmi potěšil :) Pokud budeš číst dál, překvapila jsem si pro tebe překvapení :) Ještě jednou moc děkuju, je to pro mě pocta♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama