FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

Take Me Home tour 1/?

29. března 2013 v 18:17 | Zev |  threesomes zarry
Ještě nevím, kolik částí tohle bude mít, ale předem říkám, že jsem se trochu rozepsala a ty části jsou krátké, čímž vás chci ještě víc napínat...

Title: Take Me Home tour 1/?
By: Zev
13+!!!!!


Seděla jsem v obýváku u kluků. Přede mnou ležel můj notebook a naproti na pohovce seděli Liam, Niall a Louis. Kolem kávového stolečku mezi námi stále procházel Paul a lamentoval nad tím, kde je zbytek skupiny. Řekněme si to takhle. Tohle je schůze ohledně Take Me Home turné a Harry se Zaynem se ještě neuráčili dorazit.
,,No nic, už na ně nebudeme čekat," spustil Paul po dalších pěti minutách a dvanácti kolečkách kolem stolku. Ne, že bych mu to z nudy počítala.
,,Tak, jde o to, kluci, že turné je už velmi blízko... pořád pilně zkoušíte a jde vám to skvěle. Tady Zev už dávno dala datumy koncertů na webowky, stejně jako fotky a videjka ze zkoušek.
Teď vám jen oznamuji, že očekávám slušné chování po celé turné," Paul se lehce zakabonil a přejel nás kritickým pohledem všechny. Proč i mně?
Možná proto, že s těmahle magorama jedu na turné, odpověděla jsem si sama.
Paul dál vykládal něco o tom, jak bude turné probíhat, jak to budou mít kluci s volným časem a meetingy fanynek. Potom se otočil ke mně a začal vysvětlovat důvod, proč jsem teď tady já.
Dostala jsem za úkol s fotek posledních photoshootu vytvořit nový design pro jejich webové stránky. Víte, já jsem něco jako grafik, správce a občasně i výpomoc stylisty.
Mou prací je starat se o web One Direction, aby na něm byly denně aktualizované informace a fanynky měly ihned přístup k nejnovějším fotkám a taky videím, které kluci natočili.
Asi po čtvrt hodině Paul domluvil a jako na zavolanou se otevřely dveře, ve kterých stáli dva chybějící členové. Zayn a Harry.
Zayn se na mě usmál a sedl si vedle Liama, zatímco Harry mi věnoval nejen úsměv, ale i mrknutí a dokonce mi i zamával. Potom si sedl do křesla vedle toho mého.
,,Ahoj," pozdravil.
,,Jak si to jako představujete!" Zaburácel Paul snad na celou vilu. ,,Svolal jsem schůzku ohledně turné už na 2 a je půl 4!! Můžete mi vysvětlit, kde jste byli?"
Přišlo mi, jakoby se Harry snažil splynout s křeslem, ve kterém seděl, aby unikl Paulovu hněvu, ale to bylo opravdu nemožné a proto tomu musel čelit. Zayn narozdíl od něj ani na chviličku nezaváhal s odpovědí. ,,Byli jsme se s Harrym projít a vážně jsme se snažili přijít na tuhle schůzku včas, jenomže," chytil se v hraném šoku za srdce, ,,si nás asi v půlce cesty odchytly fanynky a chtěly fotky, podpisy a objetí, což naši cestu sem trochu protáhlo, jelikož jich tam bylo opravdu hodně."
Očekávala jsem, kdy Paul začne křičet, jestli si myslí, že je úplně blbý, ale hromotluk - alespoň vůči mně - jen sjel pohledem jeho i kudrnatého chlapce a pak se otočil na mě. ,,Prosím, objasni jim situaci Zev, já na to už prostě nemám!" S vrtěním hlavy opustil místnost.
Rozhlédla jsem se, dva páry očí spočívaly na mně a zbylé tři těkaly pohledem mezi námi. Najednou se zvedli Liam a Louis.
,,Jdu ven s Danielle," opustil Liam místnost.
,,Eleanor mě prosila, abych ji vyzvedl u obchoďáku," odešel i Loui vytahujíc telefon.
Už jsme tam byli jen já a Harry v křeslech vedle sebe a Zayn s Niallem na pohovce naproti nám. Najednou se zvedl i Niall. ,,Jdu za Joshem, domluvili jsme se na videohrách ve čtyři a je za pět čtyři," popadl svůj kabát, který se válel přehozený přes opěradlo pohovky a pak z místnosti doslova vyběhnul velkou rychlostí.
Harry i Zayn se ke mně otočili hned, jak Niall zmizel za dveřmi a my si byli jistí, že to nenapral do žádné zdi. A ani do těch dveří.
,,Tak... co nám máš objasnit?" vycenil na mě svůj bělostný chrup v bezchybném úsměvu Harry.
,,Jasně..." pustila jsem se do přetlumočování Paulova výkladu a snažila se nevynechat vůbec nic. Občas mi přišlo, že buď jeden nebo druhý jsou tak trochu mimo.
Potom, co jsem domluvila oba jen kývli a odešli. Otevřela jsem si notebook s tím, že se zkusím podívat na vzkazy a dotazy od fanynek. To byl další můj úkol. Měla jsem na starost oficiální e-mail, facebook a twitter našich ,,1D-boyů" a všechny vzkazy a dotazy jim předávala. Samozřejmě, že pokud jsem mohla a znala odpověď, odpověděla jsem na nějaký sama. Většinou to byly jen dotazy, jako: ,,Kdy začíná turné?" ,,Kterou písničkou budete zahajovat?" ,,Bude celá show tak vtipná a propracovaná jako Up All Night?" atd.
Naklonila jsem se ke klávesnici a pocítila mírné tahání v krční páteři. Zase jsem byla celá ztuhlá. V poslední době špatně spím a budím se v divných polohách, takže tohle je asi následek. Zajela jsem rukou pod tričko a jemně si kroužila po kůži na krku prsty v pravidelných kroužcích.
Doslova jsem vyskočila, když se mých ramen dotkly dvě úplně cizí ruce. Prudce jsem se otočila a spatřila uculujícího se Harryho. ,,Nechceš namasírovat? Vypadáš, že máš ty záda celá ztuhlá..." Nechtěla jsem se k němu otočit zády, vypadal, že má něco za lubem, ale nakonec jsem kapitulovala. Vidina masáže byla příliš příjemná.
Přikývla jsem, sedla si a odhrnula své dlouhé tmavé vlasy na stranu. Čekala jsem, co se bude dít a netrvalo to ani dvě vteřiny, než mi Harryho ruce začaly přejíždět po ramenech, krku a zádech a jemně je masírovaly.
Uvolnila jsem se a užívala si každý jeho dotek, byť lehounký jako pírko.
Znovu jsem se však napjala, když mi jednou rukou vklouzl pod tričko. ,,H-Harry? Co to děláš?"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kexák Kexák | Web | 30. března 2013 v 8:45 | Reagovat

Ááá ty mě chceš vážně zabít, viď? :D Je to napsrosto úžasný!:D
Tak šup šup další část :DD

2 Dem. Dem. | Web | 1. dubna 2013 v 9:11 | Reagovat

óó..co by asi náš Harold dělal? :D
V tom nejlepším konec. Dneska už budu vraždit, protože se mi to vůbec nelíbí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama