FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 20.| Date on a toilet... Prom is starting...

16. března 2013 v 23:43 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 20!


Došla jsem pomalu k zrcadlu. To jsem vážně já? Ta holka v zrcadle s nádhernými šaty, účesem a make-upem jsem opravdu já?
,,Jo, jsi to ty zlato a jsi nádherná," ozval se za mnou hlas maminky jako by mi četla myšlenky.
,,Jak víš, nad čím jsem přemýšlela?" pootočila jsem se k ní. Ona pomalu přišla za mnou.
,,Nějak podobně jsem se dívala na sebe o svatebním dnu..."
,,Když sis brala tátu?" přikývla. ,,Byla si tehdy nervózní?"
,,Jasně, že byla, jako každá nevěsta těsně před tím, než se zaváže k jednomu muži."
,,Říkáš to, jako by to bylo špatné..."
,,Neříkám, že je to špatné, ale tvé priority se najednou změní. Celý tvůj život je najednou jiný, už jsem nikdy víc nebyla Margaret Dellová, ale Margaret Redbirdová - manželka Grega Redbirda."
,,Vždycky jste mi s tátou přišli tak šťastní..."
,,Byli jsme!" vyhrkla rychle, ,,opravdu jsme byli, hlavně když už jsme konečně měli tebe-"
,,Tak proč táta odešel?"
,,Později víš... tvůj otec a já jsme si uvědomili, že máme každý jiné zájmy a priority a rozhodli jsme se jít každý svou cestou..."
,,Jo? A nemělo to co dělat s tou blond nánou z jeho kanceláře, která mu psala zajimavý zprávy a volala každou chvilku?"
,,Tak trochu," přikývla máma a já se musela pousmát. Najednou mi na stole zazvonil mobil. Zvedla jsem ho a zjistila, že mi přišla zpráva. Byla od Nialla: Už vyrážíme ;D. Nad tímhle jsem se taky musela pousmát.
,,To je Niall co?" zeptala se mamka.
,,Co?... Jo, je... Proč?!"
,,Tehdy ve Starbucks mi přišel jako velmi milý chlapec, pokud se nepletu jako s tvým otcem, budeš určitě spokojená a šťastná..."
,,Mami! Já si Nialla neberu," zasmála jsem se.
,,No to je jedno. Chci ti ještě něco dát, na, třeba ti přinese štěstí, když mě ne," napřáhla ke mně ruku.
,,Co je to?"
,,Přívěšek, který jsem dostala od mojí maminky," přerušila jsem ji.
,,A ta ji dostala od svojí maminky a ta od svojí, takže mi předáváš rodinné dědictví."
,,Ne. Moje matka jej vyhrála na pouti," zkabatila čelo a pak jsme se spolu obě začaly smát. Poprosila jsem mamku, jestli mi ho zapne na ruku.
,,Ehm-ehm, venku stojí nějaká limuzína a myslím, že chce, abys do ní nastoupila princezno," zaklepal na dveře Josh a jemně se na mě usmál. Jo, to jsem vám neřekla. Josh nakonec nic nenašel a opravdu se k nám nastěhoval. Původně jsem si myslela, že si v tomhle malém bytě budem navzájem překážet, ale vlezli jsme se tu dokonale všichni tři.
Opětovala jsem mu úsměv, objala mamku a šla pomalu ze schodů dolů. V podpadcích se jde velmi špatně jsem zistila, zvlášť, když jste na nich v životě nestáli.
No, nebudu vás napínat, dolů z těch schodů jsem se dostala. I ke dveřím, které mi gentlemansky otevřel Josh. ,,Díky," usmála jsem se na něj a pokračovala dál, až k Niallovi ve smokingu. Byl nádherný, dokonce měl v klopě kytku.
Nabídl mi rámě a já se do něj zavěsila. Společně jsme se dostali k autu a já si sedla dovnitřm ještě mávla na mamku s Joshem a pak se posunula, aby si mohl sednout i Niall. Zavřel dveře a hned na to jsme se rozjeli.
V limuzíně naproti mě seděli všichni. Teda skoro všichni, Harry tady nebyl. Byl tady Zayn, projednou hladce oholený, rovněž ve smokingu, vedle něj Perrie v krásných modrých šatech. Vedle Pezz zase seděla Dani a její šaty, které byly pro nás všechny celou dobu tajemstvím už najednou nebyly. Měla na sobě naprosto překrásné fialové šaty vázané kolem krku. Byla naprosto překrásná, takže jsem se nedivila Liamovi, který na ní mohl oči nechat. Uchechtla jsem se nad tím a on mi věnoval jeden nechápavý pohled. Pak se do mého zorného pole dostala Eleanor a Lou. Louis měl rovněž, jako všichni ostatní kluci nádherné kvádro, ale šaty El mě uchvátili nápodobně jako u Pezz a Dani. Byly celé červené a bez ramínek, jako ty moje. Potom už moje oči viděly jen Nialla. ,,Kde je Harry?"
,,Kde asi? Mia se na nás odmítá vůbec podívat, na tož, aby s námi jela autem nebo s námi mluvila," řekla mi sarkasticky Perrie. Bože, to je taková kráva a on idiot. Najednou jsem chtěla zfackovat svoje podvědomí, které částečně stále slepě věřilo, že by si Harry za těch pár dní do plesu mohl uvědomit, že je Mia naprostá ztráta času a poslat ji do pr- však vy víte kam lidi.
,,Tak jsme tu," usmál se na mě Niall a všichni jsme povystupovali před školou. Na ples se šlo bočním vchodem, který vedl do tělocvičny, kde se celá ta sláva odehrávala. Niall mě jemně chytil za ruku a propletl si se mnou prsty. Koukla jsem se nejprve na naše ruce a pak na něj, ale rozhodla se s tím nic nedělat. To, že spolu vlastně nic nemáme mu řeknu až později.
Dovnitř jsme se dostali v klidu, i když už u vchodu bylo dost narváno. Uvnitř byl hotový chaos. Lidi se proplétali na parketu, občas do sebe vrazili, ani jsem nevěděla, kolik máme na škole lidí...
,,Nechceš něco k pití?" Niall se naklonil přímo k mému uchu, kvůli hlasité hudbě, a jeho dech mě pošimral na krku. Bylo to příjemné.
Přikývla jsem a on s tím, že na něj tady mám počkat odešel. Tak jsem tam tak stála a vyhýbala se lidem, když se mi najednou někomu vyhnout nepovedlo.
,,Vypadáš nádherně," pošeptal mi do ucha známý chraplavý hlas, dýchajíc mi na krk. Okamžitě jsem věděla, kdo je za mnou a moje reakce mě až podivila. Jestli mi bylo příjemné, když byl Niall takhle blízko, při pomyšlení na to, jak blízko teď je ke mně on, se moje tělo najednou úplně rozhořelo a mělo chuť začít se třást vzrušením. Otočila jsem se na něj. Prohlížel si mě pohledem, který jsem na něm jednou, možná dvakrát, už viděla...

Flashback: asi měsíc zpátky...
,,Paní profesorko, mohla bych si odskočit?" zeptala jsem se naší třídní.
,,Dobrá," kývla hlavou a já poslušně odcupitala na toaletu. Když jsem si pak po vykonání potřeby myla ruce u umyvadla, otevřely se dveře. Neřešila jsem to, třeba si nějaká další holka potřebovala odskočit. Jenže o pár sekund později jsem byla natisklá na mramorovou desku, ve které byla vsazená umyvadla (A/N: však víte, co myslím ne?? Doufám...). Jistá ruka mi odhrnula vlasy na stranu a začala líbat na krku. Ty rty bych poznala kdekoli. Zaklonila jsem hlavu a on mě políbil na rty. Pak si mě k sobě otočil.
,,Harry, co to děláš? Kdokoli sem může přijít..."
,,Jen tak uprostřed hodiny? To asi ne Zev..." vysadil mě na tu, již zmiňovanou, mramorovou desku a začal rozepínat knoflíčky na flanelové košili. Odtáhnul mi kolena od sebe a vměstnal se mezi má stehna. Sukně se mi jemně vyhrnula nahoru, ale to by nebyl Harry, kdyby ji nevyhrnul až do pasu. Košili nechal košilí po rozepnutém třetím knoflíku a jednou rukou mi hned zajel až pod kalhotky. Jen tak lehce mě dráždil a já z toho byla čím dál víc nadržená. Dělal to schválně, protože věděl, že teď, mu buď dovolím mě přefiknout, nebo ho přefiknu já.
,,Harry prosím..." vzdychla jsem.
Potutelně se usmál a stáhl mi kalhotky. Hned potom se mi jeho tvář ztratila a já ucítila jeho jazyk na svém klitorisu. V téměř stejný moment do mě vrazil hned dva prsty a já nahlas zasténala. Harry hned vystřelil nahoru a zakryl mi pusu druhou rukou. ,,Nemusíš to ale přílišnou hlasitostí všechno zkazit, přece jen tam někdo může být," pošeptal mi do ucha a skousnul ušní lalůček.
Znovu ve mně rozpohyboval prsty a já si dávala pozor na svou hlasitost, což nebylo zrovna jednoduché, když vaši pozornost neustále odvádí nekonečná slast šířící se tělem. Naštěstí zde byl Harry, který mě vždy usměrnil. Už jsem byla skoro na vrcholu, když on... ,,Děláš si ze mně srandu?" podívala jsem se na něj WTF?! pohledem.
Nakrčil obočí. ,,Nějaký problém puso?" uculil se a začal moje tělo skenovat pohledem. Měl v očích takový zvláštní výraz a já nestačila přijít na to, o jakou emoci se jedná. Vzápětí mi došlo, že jsem asi na řadě a seskočila jsem dolů, abych se mohla vypořádat s jeho páskem od kalhot. Jakmile jsem tenhle hlavolam rozluštila, chtěla jsem mu i sundat boxerky a pak se pustit do, mně už známé, práce. Klekla jsem si před něj, ale on mě za paži znovu zvedl. ,,Na tohle není čas miláčku," ani jeden z nás dvou nevnímal to oslovení. Opět jsem se vyhoupla na desku z mramoru, Harry si rychle stáhnul boxerky a opětovně mi vyhrnul sukni. Párkrát si po něm přejel a už mě naplnil svou chloubou. Ihned začal přirážet, přece jen, tlačil nás čas a já už si na něj celkem zvykla. S nikým jiným taky nespím.
Vždy když jsem se dostala na pochyby, že už snad ani nemůže být rychlejší, tak ještě zrychlil. Oba dva jsme se rychle blížili k vrcholu a neubránili jsme se výkřiku a stenům, když jsme těsně za sebou dosáhli orgasmu.
Jedna z Harryho rukou, kterými se celou dobu opíral o desku vedle mě se podlomila a on se o mne opřel. Zapletla jsem si prsty do jeho vlasů a políbila na tvář. Jemně mě zpátky políbil na rameno a pak se odtáhl.
Hned, jak jsme to celé rozdýchali jsme se začali oblékat. ,,Běž tam jako první, přece jen, si taky první odešla," Harry si mě ještě k sobě přitáhnul pro jeden polibek a pak už mě nechal jít. Vrátila jsem se do třídy.
Nikdo mi nevěnoval přílišnou pozornost, všichni si pečlivě dělali poznámky z tabule. Sedla jsem si a pustila se do opisování. Ruka se mi ještě mírně klepala nad tím, co jsem před chvilkou prožila.
O asi dvě minuty později do třídy vstoupil Harry. Ani jemu nikdo nevěnoval pozornost. Jen já. Byla jsem taky jediná, která si všimla jeho rozcuchaných vlasů na místě, kde jsem si do nich zapletla prsty. Doufám, že nevypadám podobně...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novej díl!! 20 díl!! :D ;D
Milánkové, jsem tak ráda, že to pořád čtete a ještě vás to baví :D Hmm, takovýhle flashbacku, jako jsme tu teď měli ještě bude víc, ale jen pokud chcete... Tak co?? Mám jít vzbudit svou perverzní dušičku?? :o)
Jen chci, abyste věděli, že už jsme konečně na plese a tam se nic zajímavého nestane (jako by jste mě neznali :D)
Otázky pro tentokrát nemám žádné, ale příště na vás něco vymyslím :D

P. S. Blog.cz mě pěkně nasral... Dvě hodiny jsem se patlala s novým layoutem a on nejde nastavit, nezobrazuje se mi :( NIKDE!!

P. P. S Jedinečná příležitost!! K dnešniímu dílu přikládám svůj Facebook, což já často nedělám, tak si toho važte a kdo by chtěl, může si mě přidat... Se všemi ráda spřátelím :o)

xxZevxx
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | E-mail | 17. března 2013 v 16:19 | Reagovat

Prosím dalšíí :D Kdy bude??

2 Zev Zev | Web | 17. března 2013 v 16:27 | Reagovat

[1]: upřímně? Ještě nevím... :D
Díky za milý komentář holka :-)

3 Dem. Dem. | Web | 17. března 2013 v 17:46 | Reagovat

Flashback! :D Sice mohl být o malinko později, ale nevadí. Aspoň, že už jsou na tom plese. :) :D

4 Tina Tina | Web | 17. března 2013 v 17:56 | Reagovat

júúú parádna kapitolka :D páči sa mi že je dlhá :D
inak animácie robím vo photoscape :)

5 Cami Cami | Web | 19. března 2013 v 11:16 | Reagovat

Nené, holka, okamžitě piš další díl... Já vždycky čekám jako magor, pořád sem lezu a ono nic (jo, tak přesně je to i se Starší bráškou...) :'DD
Noo, jsem ráda že už jsou na tom plese, ale... CO SE TAM SAKRA STANE?! Potřebuju to vědět! Musim to vědět! :'D
btw jasně že chceme flashbacky a tvůj fb už mám, takže v klidu... :'DDD

6 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 19. března 2013 v 15:45 | Reagovat

juu ty máš ráda TVD :D :-)

7 Tina Tina | Web | 19. března 2013 v 17:13 | Reagovat

diky za zhodnotenie kapči.. popravde aj ja už som mimo z tych vzťahov... ale to preto, lebo som sa dlho nevedela rozhodnúť s kým Ami nakoniec zostane...ale tak už som to nejak vyriešila a už by sa to malo urovnať :D Paul je len dobrý kamarát...(keďže je ženatý) :D ďalšia kapitola by mala byť už z pohľadu Emmy.. ak sa Kike uráči písať :D

8 Tina Tina | Web | 20. března 2013 v 21:31 | Reagovat

neboj nikto ťa nebude biť za to že nie si Klaroline.. ja tiež nie. Ja Klausa nemusím.. ja som skôr na iného hybrida, len škoda že ho poslali preč :/
a za info nemás žač :D sme radi že to číta aspoň niekto :D a animky robím cez KMPlayer a PhotoSkype :)

9 Isa Isa | Web | 22. března 2013 v 19:55 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se ti Christmas Love líbí. :) Další díl bude, co nevidět. :)

10 Tina Tina | Web | 28. března 2013 v 18:47 | Reagovat

kedy bude nejaká nová kapitolka ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama