FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

Vstoupil do mého života... a už neodešel - 2. díl

13. února 2013 v 21:12 | Zev |  Vstoupil do mého života... a už neodešel
Title: Vstoupil do mého života... a už neodešel
By: Zev
Part: 2

Callipe's POV:
Když nám Harry zadal ty testy, myslela jsem si, že jsem v hajzlu, jelikož jsem si úkol jen opsala od Haelly. Jenže právě Halley je opravdu ta nejlepší kamarádka, jakou bych vůbec kdy mohla být. Ona a Brook jsou součástí mého života vlastně odjakživa. Na konci hodiny si ji k sobě zavolal Styles. Dostala jsem strach, nepotřebuju, aby měla Halley problémy kvůli mně. Stačí, že její táta je magor a kdyby se tohle dozvěděl, nemusela by dopadnout dobře.
Na obědě jsem se dozvěděla, že jí nabídl doučování s pár dalšími. Taková příprava na maturu.
O chviličku později k nám sedla Brooke a začala vyprávět o Tomlinsonovi. Jo, o tom Louisovi Tomlinsonovi z One Direction. Tady u nás na škole učí on, ale i Harry Styles a Zayn Malik. Potom, co se jim kapela rozpadla se rozhodli dodělat si školu a pak přišli sem, učit nás. Netuším, proč se rozpadli a podle toho, jaké na nás jeden, druhý nebo i třetí hází pohledy když se někdo náhodně zeptá, nám to asi ani neřeknou. Třeba se něco stalo...
,,Callipe?" Houkla na mě Brooke.
,,Hmm?"
,,Vnímáš nás?"
,,Ani ne," ušklíbla jsem se a narovnala hlavu.
,,Za prvé: to od tebe není hezký a za druhý: co na to říkal Zayn?"
,,Na co?"
,,Že to bereš..."
,,Jo, áha. Já jsem mu to tak nějak neřekla..." můj hlas plynule přecházel v šepot, až mě holky nemohly slyšet.
,,Cože?" Zeptala se Halley.
,,Neřekla jsem mu to, okey?!" zopakovala jsem jim hlasitěji.
,,Proč?"
,,Protože... se bojím," vydechla jsem a svůj pohled na chvilku stočila k učitelskému stolu v jídelně. Seděli u toho vždy všichni učitelé, kromě těch, kteří měli dozor a pochodovali mezi stoly. Netrvalo dlouho než jsem upoutala Zaynovu pozornost. Podíval se na mě a zářivě se usmál. Lehký úsměv jsem mu oplatila a otočila se na Brooke a Halley, které mezitím srovnávali, jestli má víc sexy zadek Tomlinson nebo Styles.
Do téhle debaty jsem se nechtěla zapojovat, jelikož bych musela přihodit ještě jedno jméno, a tak jsem raději zůstala potichu.
,,Callipe, zlato?"
,,Hmm, děje se něco?"
,,Už nejméně pět minut se snažím získat tvou odpověď na otázku..." odpověděl mi můj přítel. Ano, s Joshem (pozn. autora: Zase se do toho připletl Josh) spolu chodíme už půl roku a musím hrdě říct, že jsem šťastná. On je tak milý a pozorný a já nemám vůbec žádný důvod si na něco stěžovat.
,,Jakou otázku?"
,,Jestli jdeš zítra na tu párty?"
,,Děláš si prdel?! Mám jít na učitelskej večírek?! Ne, díky," jde o to, že naši skvělý učitelé z X- Factoru se rozhodli uspořádat párty pro své žáky. Nehodlám tam jít a poslouchat Beethovena spolu se svými profesory. Těch mám dost ve škole.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cami Cami | Web | 15. února 2013 v 16:03 | Reagovat

Haaaa, objevila jsem další výplod tvého talentu! :DD Doufám že brzo bude další díl :)) Je to úžasný!

2 Tina Tina | Web | 16. února 2013 v 11:16 | Reagovat

skvelá kapča :D teším sa na pokračovanie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama