FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

It Started With A Tweet - 2. díl

13. února 2013 v 22:26 | Zev |  It Started With A Tweet

Title: It Started With A Tweet
By: MessedUpBun
Translated by Zev
Part: 2
I do not own anything!! All rights reserved to messedupbun!!


Zayn's POV:

,,Ahoj chlape, jak bylo venku?" zeptal se mě Niall, když jsem se objevil v obýváku našeho dočasného bydliště v Californii.
Z kuchyně přišel Louis. ,,Kámo, Niallere, jsem si jist, že ta holka měla oči doslova přilepený na našem mistrovi ,,Já jsem tak sexy" přímo tady."
Zašklebil jsem se na ně, sundal si kabát a pověsil ho na věšák. ,,Dnešní noc byla... zábavná odhaduju," řekl jsem nejistý svou odpovědí.
,,Pamatuješ si vůbec její jméno?" zeptal se Harry, ale nadále se díval na televizi.
,,Uhh..."
Liam po mně hodil kousek popcornu. ,,Kokote."
Začal jsem se smát. ,,Jen jsem si dělal srandu! Jasně, že si ji pamatuji, pamatuju si všechny svoje rande."
,,Neuvažoval si někdy o usazení? Být ve vztahu a ty blbosti?" touhle otázkou na mě mířil Louis.
Zívnul jsem si a schválně, jako narážku Harry odpověděl. ,,Nepamatuješ Lou? Má fóbii ze závazků."
Zachichotal jsem se a trhl Haroldem. ,,Nemám!"
,,Jasně, si prostě moc cool na to, aby ses usadil u jedný holky," zavtipkoval Niall.
Vlastně měl pravdu. Sakra, jedním z mých životních cílů je svobodným mužem roku. To jsem já, Zayn Malik. Jedna pětina One Direction, žijící svobodný život.
,,Znáš mě dost dobře Nialle," řekl jsem ještě než jsem vyšel po schodech nahoru. Potřebuju jít spát. Můj doprovod mluvil a mluvil bez přestávky celou noc a mě už opravdu bolela hlava. Někdy opravdu nesnáším, když se holka zajímá hlavně o sebe. Jako když se pořád chválí nebo tak. Nevím o ničem, co by se na ní ještě dalo pochválit.
,,Ale pamatuj brácho, jednou potkáš holku, která tě dinutí přestat s těmihle úlety," řekl Liam.
Otočil jsem se zpátky k nim. Ušklíbl jsem se a řekl, ,,To vážně pochybuju," mrkl jsem na ně a opravdu už šel do svého pokoje.


Připravil jsem se na spaní. Oblékl jsem si svetr, protože tohle byla vážně velmi chladná noc. Sesunul jsem se na postel a nastartoval notebook. Zkontroloval jsem všechny své tweety. Nemohl jsem si pomoct, ale musel jsem se zazubit na všechny ty tweety od našich fanynek. Někdy si připadám jako 5-letý kluk vstupující do cukrárny, když si je čtu. I když si je čtu znova a znova, pořád se cítit být radostí bez sebe.
Potom jsem se začal nudit a tak jsem překlikl na Youtube, že si poslechnu nějakou muziku. Musel jsem se hrdě zašklebit vidíc, že naše video je stále číslo 1 a vede nad Bieberem. (Domyslete si zlověstný smích).
Rozhodl jsem se, že si poslechnu Somewhere Only We Know od Keanea, protože to byl jeden z mých oblíbených songů vůbec. Skenoval jsem stránku hledajíc originální video, když jsem palcem přejel po videu s ohromující dívkou.
"audreybrooks95" bylo jméno uživatele, který nahrál video. Vypadá to, že udělala cover na tuhle písničku. Zaváhal jsem, většinou se na covery nedívám. Ale co sakra.
Video se spustilo a já čekal, co se objeví.
,,Ahoj um... já jsem Audrey Brooks," osobitá holka ve videu řekla. Okamžitě potom, co to dořekla se kousla do rtu.
Zastrčila si pramen vlasů za ucho než pokračovala. ,,Um, a tohle je cover k písni Somewhere Only We know od Keane." Trochu jsem se zachichotal, vypadala tak nervózně. Zavřela oči, zhluboka se nadechla a jakmile otevřela ústa bylo to, jak bych se díval úplně na jinou dívku.
Naprsto odlišná od holky, co byla na obrazovce prvních 15 sekund videa, tahle holka měla sebedůvěru. A nejenom to, ona taky uměla zpívat.
,,I walked across an empty land
I knew the pathway like the back of my hand"
Zpívala. Doslova mi vyvstaly všechny vlasy na těle, jak byla dobrá. Krucinál, tahle holka je opravdu dobrá. Podíval jsem se na shlédnutí a viděl, že má zatím jen jedno. To přece není možné! Tahle holka byla opravdu dobrá.
Sledoval jsem sám sebe, jak zněësvěcuji tlačítko na opakované přehrávání. Celou dobu, co zpívala jsem se usmíval, bylo nemožné přestat. Je to vtipné, dkyž zpívá, je to totiž jako by byla v úplně jiném světě. Svět, ve kterém je jen ona a ejí skvělý hlas.
Shlédnul jsem i ostatní její videa. Uznávám, byl jsem trochu zklamaný, když jsem viděl, že neudělala žádný cover na žádnou z písní od One Direction.
Musím to ukázat klukům. Vyšel jsem z pokoje a šel k Louisovi. Dřímal v posteli. I ostatní už byli vytuhlí ve svých postelích.Kouknul jsem se na hodinky. Už byla pomalu půlnoc. To je hovadina, sledoval jsem její videa přes dvě hodiny.
Proč Zayne, proč?
No, když se o to nemůžu podělit s kluky dneska večer, možná bych se o to měl podělit se světem. Skopíroval jsem link z Youtube a viděl, že mi to vzalo jen 120 písmen. Hmm, co napsat...
Někdy prostě tweetuju to, co se mi zrovna objeví v hlavě.
Ale potom, co jsem stiskl odeslat tweet, jsem si uvědomil, že jse tentokrát tweetoval od srdce.
"Nemůžu dostat z hlavy a rád to tak nechám.xx"
Shlédnul jsem to video ještě jednou než jsem šel spát. Předtím než to video skončilo jsem ho stopnul ve chvíli, kdy se dívala přímo do kamery. Je možné zabouchnout se přes video? Smál jsem se sám sobě, hloupě jsem se zamiloval do školačky. To určitě.
Nevyšiluj, říkal jsem sám sobě, je to jen Youtube.
Nebo to jsem si alespoň myslel.

Další díleček přeložený přímo pro vás :) doufám, že se vám líbí a chápu vaše myšlenky zrovna teď... Příběh dobrý, překlad hrozný... já vím, já vím :D :D
xxZevxx

P. S. Měla zase u toho fotku našeho sexouše Zayna ;D :D ;D


Sexy And He Know It!! :D ;D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 18. února 2013 v 0:12 | Reagovat

-_- Štveš mě. Prý překlad hrozný. Ani bych raději nechtěla vidět ten originál, protože já bych nedokázala přeložit ani první větu.

2 Zev Zev | Web | 18. února 2013 v 13:59 | Reagovat

[1]: díky... :)
mě angličtina baví a jednou bych chtěla žít v Anglii... ale ne kvůli 1D, do VB se chci odstěhovat už hóóódně dlouho...
V té chvíli ještě těch pět magorů nebylo nejslavnější boyband na světě :D :D

3 Tina Tina | Web | 18. února 2013 v 16:07 | Reagovat

skvelé :D a tá fotka k tomu :D

4 Dem. Dem. | Web | 24. února 2013 v 20:31 | Reagovat

Tak, čekám kdy přidáš další díl INYPB - je to dobře? :D A jelikož pořád nic a nic, tak jsem už začala číst tohle a i to s těma učitelema - to už je asi tři dny. :D Huh, kdy přidáš další díl? Je jedno čeho. I když bych byla pro tu s Haroldem, protože tu povídku miluju! Heh, tohle moc neříkám. Často nemám takovou depku, když dlouho někdo nepřidá nějakou povídku a vůbec se mi nestává, že bych nějakou povídku žrala až tak moc. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama