FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 17.| You slept just with one, didn't you?

18. února 2013 v 21:54 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 17


Ráno jsem se probudila oblečená na posteli s notebookem po mé pravé ruce. S Pájou jsme si povídaly dlouho do noci a pak jsem asi usla.
Vyškrábala jsem se z postele, převlékla se do něčeho čistého a v koupelně spáchala ranní hygienu. Pak jsem si posbírala věci do školy a seběhla ze schodů na snídani. Měla jsem relativně dobrou náladu. Pobrukovala jsem si nějakou neznámou písničku.
,,Odkdy posloucháš Justina Biebera?" ozvalo se mi za zády. Nadskočila jsem a otočila se za hlasem.
,,Co tady děláš?"
,,Napadlo mě, že bysme mohli jít do školy spolu..." usmál se na mě Josh. Neměla jsem jediný důvod říkat ne.
,,Jasně, dáš si něco k jídlu?"
,,Nene, už jsem snídal u Alison," usmál se a sedl si ke stolu. Já si ukrojila několik kousků toustového chleba a dala si na něj kečup, šunku a sýr - hodně sýru, abych byla přesná. Strčila jsem to do toustovače a nechala zapékat.
,,Jak vy to vlastně máte? Ty u ní bydlíš?" sedla jsem si na proti něj.
,,Ne, nebydlím, jsem tam jako host než si najdu nějaké stále místo k bydlení. A musí to být rychle, protože se Alison chystá jet s rodičma do Řecka na celý měsíc..."
,,Pokud nic nenajdeš, můžeš zůstat u nás," byla to rychlá odpověď, ale nevyšla z mých úst. Byla od mamky, která právě vešla. Aha, takže je vzhůru.
Zrovna jsem se napila džusu a teď jsem se dost krutě dusila. ,,C-cože? Mami, tady je to trochu malé a Josh by určitě chtěl nějaké soukromí..."
,,Zev má asi pravdu, já... vám tady nechci překážet paní Redbirdová," přidal se Josh, ale jeho hlas se zdál být s části nakloněn této nabídce.
,,Ale Joshi, jsi u nás vítán a neobtěžuješ. Vím, jak moc dobří přátelé se Zev jste, takže zde klidně můžeš zůstat."
Oh, mami! zaúpěla jsem v duchu. Ona není normální!
,,Dobrá tedy, když jinak nedáte. Pokud nic nenanjdu než odjedou, tak se sem přestěhuju." Hajzl! Měl dál odmítat... místo toho kývne hned, co mamka trochu zatlačí. Jenže Josh nikdy nebyl silné povahy...

,,Jaký budeš mít šaty?" zeptala se El Dani.
,,To je tajemství..." tajemně pronesla Dan.
,,Ale-"
,,Eleanor, kdybych ti to řekla, tak to ví do hodiny všichni včetně Liama a to já nechci."
,,Takže hodláš Liamka překvapit sexy šatami?" vmísila se do rozhovoru Perrie.
,,Neříkej, že ty nechceš, aby po tobě Zayn začal na plese slintat a pořád ti opakoval, jak si v těch šatech sexy?"
,,Jo, to chci," pokrčila Pezz rameny, ,,ale k tobě to nesedí Danielle. Navíc, nikdy nenosíš nějaký šíleně přeskvělý šaty s obrovskými výstřihy a délkou sotva po břicho."
,,Ale Pezz, Danielle není Mia Greeswaltová, ona to nepotřebuje," pronesla El a my se všechny musely smát. Jen jsem rychle střelila pohledem ke stolu, kde seděla ta Gozzila ve fajnovejch šatičkách. Lepila se na Harryho, který tam seděl vedle ní a jen se rýpal v jídle. Nikdy jsem nechápala, jak se ti dva mohli dát dohromady... Vlastně jo, chápala. Ona Mia nebyla zase nijak ošklivá nebo tak, vlastně byla moc hezká. Prostě to s ní bylo jako se Sharpay Evansovou. Ta byla taky na Gabriellu pořád hnusná - vlastně byla hnusná na všechny - a Harry byl něco jako Troy, nebo spíše Ryan? Argh! Musím přestat sledovat filmy pro mládež typu High School Musical.
,,Jo, myslím, že Dani ještě nějaké mozkové buňky zbyly, narozdíl od Mii Gresswaltový," zase jsme se chichotaly.
,,Nějaký problém s mou osobou, Redbirdová?" Ozvalo se za námi. Byly jsme tak zabrané do smíchu a toho všeho, že jsme si ani nevšimli, že se Mia a její skupinka zvedla a prošla kolem nás. Bohužel Mia zaslechla náš rozhovor.
Hodila jsem očko na Harryho, kterého Mia držela za ruku. ,,No... pár by jich tu bylo," vstala jsem ze svého místa od stolu. Holky se na mě nechápavě koukaly a němě mi naznačovaly, že se do tohohle nemám pouštět, jenže já už jí měla plný zuby... Tahle čubka mě posledního půl roku nutila se trápit. Pokaždé našla způsob, jak mi pokazit den a veškerou radost, kterou jsem v tu chvíli cítila.
,,Například?" Mia pustila Harryho a otočila se ke mně celým svým tělem. Na chviličku se můj pohled stočil ke kudrnáčovi za ní, který měl v očích strach. Myslel si snad, že teď Mie všechno vyklopím a zkazím mu vztah? Aby každý věděl, jak mě měl omotanou kolem prstu, že jsem s ním skoro každý večer skočila do postele a nebo měla sex na jakkýchkoli jiných místech? Ne díky, tak blbá a zoufalá ještě nejsem.
,,Napadlo tě někdy, proč tě lidi nemají rádi Mio?" zeptala jsem se jí.
,,C-cože? Mě lidi mají rádi, každý tady mě má rád," rozhodila rukama, aby obsáhla celou jídelnu. Všimla jsem si, že se po našem boku teď objevili kluci.
,,Ne, každý ne," slyšela jsem za sebou. Najednou se vedle mně objevila Perrie. ,,Já už tě třeba mám plný zuby Mio. Nemůžu uvěřit, že zrovna my dvě jsme kdy byly přítelkyně... Jsi příšerná manipulativní mrcha."
Pezz to řekla naplno a jelikož celá jídelna byla potichu, rozlehl se její hlas všude a byl velmi jasně slyšitelný i v tom nejvzdálenějším koutu jídelny. Slyšela jsem uchechtnutí a chtěla zjistit od koho přišlo, ale nemusela jsem se ani otáčet, protože se teď vedle Perrie objevil Zayn. Chytil ji za ruku a propletl si s ní prsty. Díval se na ni s pyšným pohledem v očích a na rtech mu hrál nepatrný úsměv.
,,Taky nemůžu uvěřit, že jsem se vůbec kdy mohla bavit s někým jako ty."
,,El!"
,,Co?!"
,,Nemotej se do toho!"
,,Budu! Louisi mlč!" Skončila Eleanor svou malou hádku s přítelem. ,,Vždycky jsem si říkala, že si fajn, že prostě jen máš na věci jinný názor než já... Teď vím, že nejsi nic jiného než jen děvka."
Danielle a zbytek jsme jen přikyvovali.
,,Já že jsem děvka?" zeptala se nevěřícně.
,,No a jsem jí snad já? Já nespala s více jak polovinou školy!" Zaťala jsem už pomalu ruce v pěst, připravená jí dát jednu přes hubu.
,,Ne, jenom s jedním, co?" Zajíkla jsem se. Ona o tom snad Mia ví? Můj pohled automaticky směřoval k Harryho pohledu. Ten ale vypadal, že o ničem neví a taky zamračeně sledoval Miu. Stiskla jsem pěst ještě víc, až se mi z toho zatínaly pomalu nehty do dlaně. Někdo mě najednou pohladil po paži, něčí prsty uvolnily mou pěst a propletly se s mými. Podívala jsem se na stranu. vedle mě stál Niall a už jenom ten jeho krásný úsměv a pohled do jeho modrých očí mě uklidňoval.
,,Já na vás kašlu," hodila po nás Mia znechucený úšklebek a rozhodla se odejít. Znovu se chytila Harolda a doslova ho táhla z jídelny. Čekala jsem, že se třeba postaví za své nejlepší přátele. Že se nás zastane, zvláště Louise a kluků, když už ne mě. Ale nestalo se nic...
,,Jo, a mimochodem," zastavila se ještě ta kravka, ,,nemysli si, že to, že jdeš s Horanem na ples tě nějak zviditelní, protože ty už budeš pořád jen ta blbá nicka, která nám sem před půl rokem vpadla." S tím odešla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravděpodobně nejdelší díl vůbec... :D No ples se nám trochu posunul až na další díly, protože tohle jsem tady prostě chtěla dát... musím přece otužit vztah mezi Niallem a Zev ;)) jaj, teď vyzrazuju spoilery :D :D

1. Myslíte si, že Mia něco o Harrym a Zev ví?
2. Dají se Zev s Niallem dohromady nebo odpustí Zev Harrymu?
3. Zachovali se El, Perrie a ostatní správně?
4. Jak bude podle vás povídka pokračovat?

V příštím díle nás čeká nakupování šatů... :D
xxZevxx
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 19. února 2013 v 11:54 | Reagovat

super kapitola :D Mia je fakt krava.. dúfam, že na plese nič nevyvedie a všetky si ho užijú :D

2 Dem. Dem. | Web | 20. února 2013 v 10:49 | Reagovat

1. Asi. :D To vůbec nevím. :D
2. Určitě budou nějakou dobu spolu. :D
3. Všichni až na Harolda! Bože, to je blbec. :D :D
4. Zev bude s Niallem. Harold bude naštvaný..nevím. :D
btw: Ten Harold je vážně blbec! On myslí jen na sebe, na svoje dobro! Mohl aspoň říct ať se ta jeho kráska uklidní. :D

3 Cami Cami | Web | 22. února 2013 v 16:13 | Reagovat

Naprosto dokonalej díl, už se těšim na další ;'))
1. Ne, aleje to svině a snaží se jí shodit před všema ;)
2. Asi mu odpustí, ale musí být s Niallem, aspoň chvilku ;D
3. Ažna toho pitomce Harolda jo... Taky mohl říct aspoň jednu blbou dvouslovnou větutypu: držhubu Mio. Dobře, má to tři slova, ale to nevadí :D
4. Eh? Ty to píšeš, tak jak to mám vědět? :D nee, určitě to bude dokonalý aj á věřim, že budeš s Niallem ;))

4 Timbrel Timbrel | Web | 22. února 2013 v 16:31 | Reagovat

1. Nevím to jistě, ale každopádně je dost blbá! -,-
2. Já nevím, být singl je lepší:DD Nechám se překvapit;)
3. Yop:) Až na Harryho, jako obvykle.. :D
4. Opakuji se, nechám se překvapit!:)):3

5 Dem. Dem. | Web | 1. března 2013 v 6:10 | Reagovat

Tak doufám, že jarňáky si užíváš. :)
Já to netušila, tak promiň. :D To moje babča má i fb a občas 'chatujéém' ouu yeah! :3 Minuluju svojí babču. :D Ale psát mi nemusí, no! :'DD
Těším se, že bude další díl tady a ne na papíře. Taky si někdy píšu do speciálního sešitu, když nemám po ruce noťas. :D Pak to vždy přelouskat, to je něco. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama