FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 14.| Senior Ball

1. února 2013 v 14:28 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 14.


,,Miláčku, máš všechno?!" Zavolala mamka z kuchyně.
,,Jo! A neříkej mi miláčku, prosím tě!" Z kuchyně se ozval jen její smích. Pak se mamka objevila ve dveřích. Chvíli se na mě jenom dívala. Potom ke mně najednou přišla a silně mě objala. ,,Co se děje?" Začínala jsem si dělat obavy. Mamča nikdy nebyla takhle přecitlivělá, ani tak šíleně objímací typ.
,,Ty víš, že kdybys měla nějaké potíže, tak že za mnou můžeš přijít, že ano?"
,,Bože! Co s touhle přehnanou starostlivostí všichni máte?! Dejte mi pokoj!"
,,Ale..."
,,Musím jít, nebo přijdu pozdě do školy," vlastně nevím, proč jsem tak vybuchla, ale tohle už mě unavuje. Všichni okolo mě chodí po špičkách, protože jim připadám mentálně narušená. Jo, možná nemám pořád na tváři úsměv, ale to jen proto, že se cítím až moc v prdeli. Pardon, ale... já myslím, že mě chápete, ne?
Vystřelila jsem z domu a v podstatě kousek do školy běžela. Asi v půlce jsem zpomalila a od té chvíle až ke škole šla šnečím tempem.
To snad ani není možný! ,,Joshi? Co tady děláš?" zeptala jsem se kluka postávajícího u brány.
,,Čekám na tebe, chci..."
,,Dneska s tebou nikam nejdu! Někdy se ve škole musím ukázat a říct, že žiju."
,,Já tě nikam vodit nechci," zazubil se, ,,potřebuju, abys mi ukázala učebnu biologie, tam mám první hodinu," nasadil zcela nevinný pohled a čekal, co já na to.
,,Děláš si ze mně srandu? Ukaž!" Chňapla jsem po rozvrhu, kterým mi začal mávat před obličejem. Bylo na něm spostu různých předmětů, ale nejvíce mě upoutala poznámka na konci stránky. ,,Ty ses dal na hudební kroužek pana Wilsona?"
,,Jasně," mrknul na mě.
,,Ta tvoje láska k bicím tě nepustila?"
,,Ne! Co ty víš, třeba jednou budu hrát v nějaké kapele a jezdit s nimi po světě..."
,,Jo, jasně, že budeš. Máš talent a to teď myslím upřímně," byla jsem v tuto chvíli vážná. Párkrát jsem Joshe na bubny hrát slyšela. Je dobrý, opravdu dobrý a měl by se tomu věnovat i nadále.
,,Zev?" Prudce jsem se otočila, moje srdce nahodilo šílený rytmus spatříce Harryho. Trochu se ale upokojilo, když mi došlo, že to na mě nemluvil on, ale Niall vedle něj. Harry spíš vypadal na to, že by odsud rád vypadl.
Někdo mi položil ruku na rameno a já sebou polekaně trhla a uskočila na stranu. Když jsem se ohlédla, stáli za mnou s nechápavými pohledy Zayn, Liam, Loui a Josh. Niall na mě mhouřil ty svoje modrá kukadla a Harry svůj pohled sklopil k zemi. ,,Všechno v pořádku?" zeptal se Liam, jehož ruka byla ještě stále ve vzduchu. Rychle jsem se usmála a nepatrně se oklepala. Musím ze sebe ty vzpomínky setřást.
,,Jo, všechno je v pohodě, jen... si mě vylekal."
Liam přikývla potom se otočil k Zaynovi, který si zrovna strčil cigaretu do pusy. Káral ho zamračeným pohledem, jež se ovšem hned rozjasnil při pohledu na přicházející Dani.
V závěsu za Danielle šly El a Pezz. Všechny mi věnovaly úsměv a přitulily se ke svému příteli. ,,Tak..." spustila Perrie.
,,Kdo se těší na ples v pátek?" Doplnila ji Eleanor. Bože! Úplně mi ten ples vypadl z hlavy. V pátek je maturitní ples a já nemám šaty, ani doprovod a ani chuť tam jít, takže pokud mě nikdo nepozve, nepůjdu.
,,Myslím, že všichni," usmál se Loui na El a něžně ji políbil.
,,Ples?" zeptal se Josh.
,,Neboj všechno ti pak vysvětlíme," chytil Zayn Joshe kolem ramen, protože už zazvonilo. Pořád vlastně ještě nevím, odkud se ti dva znají. Později se Joshe zeptám.
Všichni jsme šli do třídy. První hodinu mám matematiku a tu mám bohužel taky s Haroldem, ale i Niallem. Sedla jsem si jako obvykle do předposlední lavice a začala věnovat svou pozornost učitelce, která zrovna přišla.
,,Dnes budeme počítat lineární funkce, takže si otevřete knihy na straně dvěstě des-" tehdy jsem ji přestala vnímat, jelikož mi na stole přistál lísteček. Opatrně jsem ho rozložila a začala číst. Ještě před tím jsem se rozhlédla po třídě. Nikdo se na mě nedíval. No, nikdo... Niall sedící vedle mně vzhlédl a věnovalmi krásný úsměv. Úsměv jsem mu oplatila a vrátila se k tomu lístečku.

Šla bys, prosím, se mnou na maturitní ples princezno?
Byl u toho i podpis, takže lísteček byl od...

pozn. autora: Táák, budu vás napínat, milánkové :D ;) Chcete vědět od koho je pozvání? Tak si počkejte :P
Kdo nečetl komentáře u předešlého dílu, dala jsem tam malý spoiler: Jednu postavu čeká nehoda! Neřeknu kterou... Může to být Zev, Josh, Harry, Niall, Zayn, Loui, Liam, El, Dani, Pezz... kdokoli i Zevina matka...
Zeviny pocity ohledně toho budou velmi konkrétní, protože to budu mít z vlastní zkušenosti, kvůli včerejší nehodě :/
Nebojte se, i mamka i ségra jsou v pohodě... :)
xxZevxx
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cami Cami | Web | 1. února 2013 v 20:32 | Reagovat

Děláš si srandu?! Takhle blbě to skončit? Chceš mě zabít? Tak to teda ne! :DD
Okamžitě přidej ještě jeden díl... :DD
Ale je to moc hezký.
Né, už nevim co napsat, kámošky tu na mě řvou ať se jdu fotit, tak já se jdu fotit :DDD

2 Dem. Dem. | Web | 2. února 2013 v 16:14 | Reagovat

Ráda takhle ukončuji své díly já, ale když to dělá někdo jinej, tak agrrr!
Zabít tě! Zabít!
Můžu mít vlezlý dotaz? Co se stalo tvé mamce a sestře? Tedy jestli to dobře chápu. :)
Jinak an tu nehodu v povídce se těším. :D Jsem necitlivá, ach ano, já vím. :D Jestli jí pozval Niall, tak Harold pěkně vybouchne a jestli jí pozval Harold, tak lísteček končí v koši. Určitě jí zve Niall. :'DD

3 Tina Tina | Web | 4. února 2013 v 18:52 | Reagovat

toto je super :D:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama