FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

Vstoupil do mého života... a už neodešel - 1. díl

2. ledna 2013 v 3:01 | Zev |  Vstoupil do mého života... a už neodešel

Title: Vstoupil do mého života... a už neodešel
By: Zev
Part: 1


Halley´s POV:

Ve chvíli, kdy učitel vstoupil do třídy si všichni povzdechli. No, všichni, ta dámská část třídy. Našim novým učitelem angličtiny je totiž Harry Styles. Některým z vás možná přijde tohle jméno povědomé. Donedávna byl totiž součástí chlapecké skupiny One Direction. Spolu se svými přáteli Louisem, Zaynem, Niallem a Liamem byli úspěšní, populární a musím uznat, že zpívali dobře. Jenže potom se mezi nimi prý něco stalo a skupina se rozpadla. Nikdy nikdo nezjistil, co se stalo. One Direction prostě zmizeli ze scény.
Harry nám při hodině řekl jen, že si dodělal školu a přišel sem, učit. Nevím, jestli se snažil distancovat od ostatních, ale nepovedlo se mu to. Na školu nastoupili taky Zayn a Louis.
Vím to, protože Zayna mám na chemii a Louise na fyziku.
,,Takže, dnes si malým testem překontroluji, jestli jste doopravdy udělali domácí úkoly, rozdejte to prosím," podal několik papírů lidem v prvních lavicích. Ti vstali a rozdali papíry zbytku třídy.
Byla jsem v klidu, protože jsem domácí úkoly dělala vždycky, ale nejsem žádná šprtka. Svoje povinnosti si vždycky udělám a až pak přichází na řadu zábava. Moji spolužáci v mém okolí se ale nezdáli tak v klidu jako já.
,,Poraď mi!" sykla mým směrem moje nejelepší kamarádka Callipe, která se mnou sedí v lavici. Už jsem dopsala a tak jsem jí sem tam řekla odpověď na nějakou otázku. Samoyřejmě, že ne na všechny, aby to nebylo podezřelé. Ona totiž Callipe nikdy neměla moc dobré výsledky.
Byly jsme zrovna u poslední otázky, když Styles zavolal na celou třídu, že mají odložit tužky. ,,Poprosím slečnu Fosterovou, aby testy vysbírala," podíval se přímo na Callipe.
Moje kamarádka vstala a poslušně všechno posbírala. Měla jsem chvilku strach, že ví, že jsme si radili a proto chce, aby to Callipe vysbírala, ale jen se na ni usmál a poslal ji zpátky si sednout.
Oddychla jsem si a Callipe očividně taky. ,,Děkuju," špitla ke mně, když jsme otevíraly učebnice na příslušné stránce.
,,Není zač Cal," mrkla jsem a už se věnovala výkladu pana Stylese.

Když zazvonilo, tak se všichni kluci rychle spakovali a utekli, zatímco holky balení svých věcí co nejdéle prodlužovaly. Trapky, napadlo mě ihned. Myslí si, že nějak Harryho zaujmou, když budou postávat ve třídě po zvonění?
,,Slečno Woodová, můžete na chvilku?" Pan profesor se na mě od katedry usmál. Přehodila jsem si tašku přes rameno, vlnité, středně dlohé vlasy posunula na pravé rameno a přesunula se k učitelskému stolu.
,,Ano, pane profesore?"
,,Slečno Woodová, váš domácí úkol, stejně jako test je opět dokonalé vypracován, a proto bych se chtěl zeptat, jestli bste neměla zájem o pokročilejší výuku. Myslím, že by vám to nijak neuškodilo, maturity se kvapem blíží- Pokud se chcete dostat na opravdu dobrou univerzitu jako Cambridge a podobně, nesmíte polevit. Jde vám to skvěle a jsem si jist, že by vám nevadila ani o něco málo větší zátěž."
Zůstala jsem na něj koukat. Vážně mi tady nabízí doučování navíc? ,,Já nevím pane profesore, nejsem dobrá..."
,,Nejste dobrá, jste výborná!" slyším v tom ten dvojsmysl jenom já? ..Vaše známky tomu odpovídají, máte vždy všechny úkoly perfektně vypracované a vaše eseje je vždy radost opravovat," uvedl všechny věci rychle na pravou míru i on. Zjevně si taly všiml, jak ta jeho věta vyzněla. ,,Nemusíte se bát, že jste v tom sama, tohle doučování už mám z několika studenty, jak z angličtiny tak z dějepisu, bylo by dobré, kdyby jste se k nám přidala."
,,Tak... jo, ano, ráda se... naučím něco navíc," další dvojsmysly? Radši bych už měla jít... ,,Nashledanou pane profesore," otočila jsem se a vyšla z místnosti. Ještě jsem za sebou uslyšela rychle nashle.

Po škole jsme se s Callipe a Brooke sešly na obědě u jednoho stolu v rohu, kde jsme si sedaly vždycky.
,,Holky, tomu byste nevěřili, jak moc sexy dnes byl Tomlinson při těláku," usmála se Brooke na nás dvě.
,,To ti věřím, ale na Zayna nemá..." přisadila si Callipe. Ony totiž měly rády už One Direction už předtím, než se rozpadli, ale to nám bylo 14...
Brooke ze všech nejvíce obdivovala Louise, Callipe Zayna a já? Mě se vždycky líbily Niallovi modré oči, ale musím říct, že i ten Harryho seběvědomý úsměv s ďolíčky je přitažlivý.
Cože?! Vážně jsem právě přiznala, že se mi líbí náš profesor angliny! Ne, to určitě ne, jen se mi něo zdá, hlavně po tom dnešním ránu plném dvojsmyslů...

pozn. autora: tak první díl je na světě. Přijde mi to jako totální kravina a to, co jsem tu napsala... pfff. Ale tak, co se mi divíte, je právě 2:59 (69 by bylo lepší :P) a já se musím upozorňovat, že je po každém mrknutí ještě potřeba znova otevřít oči...
Předem zase děkuju těm, co si to přečtou a zanechají komentář nebo i jen hvězdičky... hlavně mi dejte vědět, jestli má cenu pokračovat :)
P. S. Carlos, kdy bude 1/6 One Direction?? :DDDD
P. P. S. HAPPY LOU YEAR VŠEM!! trochu opožděně, ale přece... :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 3. ledna 2013 v 0:02 | Reagovat

:DDDD promiň že si to čtu až teďka.. ale byla jsem nemocná, tak jsem neměla na počítač vůbec náladu. :// první díl je super.. a určitě má cenu pokračovat. :3 vážně se těším.. tak piš piš piš.. :D teď si jdu ještě přečíst další dva díly I Am Not Your Personal Bitch :)) a další díl 1/6 of One Direction bude na 70% v pátek. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama