FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 9.| keep calm and stay strong

2. ledna 2013 v 4:24 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 9


Ráno jsem se probudila v tom pokoji na té posteli, kde proběhla nejhorší noc v mém životě. Přes mé tělo byla přehozená ruka. Harryho ruka.
Ležel vedle mně s tím dokonale neviným kukučem a spal. Jeho kudrliny mu lezly do tváře, ale přesto působil doslova andělským dojmem. Jak může být něko takový tak zlý?! Opakovala jsem si v hlavě dokola, když jsem se snažila dostat z jeho sevření. Nakonec se mi to povedlo. Našla jsem na zemi šaty, chtěla jsem si je obléct, ale zůstala jsem hledět na svůj odraz v zrcadle. Moje ruce, boky a stehna byly plné modřin a škrábanců. Moje břicho zdobily otlaky a další škrábance. Nakonec jsem se pohledem zastavila na pravém stehně. Přes skoro celé se mi táhla červená rýha. Krev. Musela ze mně téct včera těsně po tom aktu. Rozhodla jsem se nevzpomínat a rychle se obléct. Při nejlepším odsud vypadnu než se Harry probere.
Sbalila jsem se, svoje rozcuchané vlasy stáhla gumičkou, ještě se umyla od rozmataného make-upu v koupelně vedle pokoje a ,,utekla" ze dveří.
Dole jsem pohledala svoje psaníčko. Leželo hned vele rozvaleného Joshe. Vlastně víc lidí tady bylo takhle mimo... v obýváku, kde jsem zrovna stála to vypadalo jako po výbuchu. Alison čeká hodně uklízení.
Vzala jsem si psaníčko, zkontrolovala, jestli v něm něco nechybí a pak už šla domů...

Doma jsem urychleně zapadla do sprchy. Mamka naštěstí ještě spala. Chviličku trvalo než jsem vydrhla všechnu tu zaschlou krev a pak ještě všechnu špínu ze sebe. Nemyslím, že jsem byla špinavá fyzicky, ale psychicky,jelikož jsem nedokázala zapomenout na včerejšek, bylo to, jako by se mě pořád dotýkal.
Po sprše jsem se pustila do zakrývání modřiny na tváři. Holt mě praštil trochu víc, než bych snesla. Povedlo se mi to zakrýt, ale spotřebovala jsem skoro celou tubu korektoru.
Došla jsem si do pokoje pro tepláky a mikinu s velkou 8 a jménem nějakého týmu na prsou a vyšla do kuchyně. Vestou jsem hodila šaty do koše na prádlo.
V kuchyni jsem si udělala teplou horkou čokoládu a sedla si s ní do obýváku. Pustila jsem si televizi a koukala na nějaké pohádky. Později začali konečně dávt moje oblíbené seriály.
Nejprve jsem skoukla opakování nového dílu The Vampire Diaries a rozhodla se, že si další rozhodně musím pustit na notebooku, poté jsem ještě skoukla Dům Loutek, Pretty Little Liars a Na Parket! Asi po dvou hodinách, co jsem tam jen tak seděla dorazila mamka v županu s rozcuchanými vlasy. ,,Dobré ráno," zívla si.
,,Ráno? Dobré odpoledne, je půl druhé, cos včera dělala?"
,,Čekala na svoji dceru, která nepřišla z párty domů," ušklíbla se a šla do kuchyně.
,,Promiň mi to!" Křikla jsem za ní. ,,Ale pochop to, potkala jsem tam Joshe a museli jsme si popovídat."
,,Joshe? Joshe Devina?"
,,Jo, toho mého nejlepšího kámoše z mý starý školy," usrkla jsem si ještě ze zbytku, teď už studené čokolády.
,,Miláčku, co tady dělá? Vždyť s ním byly jenom problémy a ty si do toho padala s nimi, raději se mu vyhýbej," posadila se vedle mně s chlebem v ruce. Já se jen ušklíbla, dopila čokoládu a odnesla hrnek do kuchyně a šla k sobě do pokoje.
Tam jsem si na notebooku pustila ten další díl Upířích Deníku a pak ještě poslední díl Harryho Pottera. Donutilo mě to na chvilku zase myslet na uplynulý večer.
Mamka se dneska rozhodla nedělat oběd, takže jsem si dolů skočila až na večeři.
,,Zlato, mě je líto, jestli sis vzala nějak moc k srdci, co jsem řekla o Joshovi..."
,,To je dobré mami, Josh tady stejně dlouho nezůstane, je na návštěvě u sestřenice." Řekla jsem jí všechno, co mě Josh.
,,Aha, v tom případě, dobrou chuť," popřála mi. Rychle jsem dojedla topinku a odebrala se zpátky do pokoje.
Při pohledu na hodinky jsem zjistila, že už je půl deváté a já musela ještě vyspat včerejšek a tak jsem se převlékla do pyžama z krátkých šortek a vytahaného trička a ulehla do postele. Po chvilce jsem zabrala...

Neměla jsem však moc klidný spánek. Dvakrát jsem se za noc probudila. Jednou ze špatného snu o včerejšku a po druhé mě probudily divné zvuky a já měla na chcilku strach, jestli se mi do pokoje nedobývá Harry. Párkrát už to dělal, takže jsem měla fakt strach.
Pak jsem ale zase usnula a probudila se až ráno s budíkem.

pozn. autora: Teda to je něco. To jsem si chvátla, že už je tu nový díl I Am Not Your Personal Bitch a předtím ještě Vstoupil do mého života...
začínám si říkat, že se mi líp píše v noci, teda spíše ráno, protože většina tohohle dílu vznikla v rozhraní od tří ráno doteď :))
znovu poprosím o komentáře :DD
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 2. ledna 2013 v 18:35 | Reagovat

Né, nemůžeš to takhle zakončit. Já se snad zblázním, rychle další díl :D *_*

2 Zev Zev | Web | 2. ledna 2013 v 19:05 | Reagovat

[1]: jsem ráda, že se líbí :)
bohužel jsem to tak musela ukončit, díly nemůžou být nekonečně dlouhé a já už usínala na klávesnici :DDD
vsadím se, že to nebude tak horký, přece se nezblázníš z mojí povídky... ;DDDD

3 Carlos Carlos | Web | 3. ledna 2013 v 0:21 | Reagovat

V tom případě spi ve dne a v noci piš páč jestli to takhle s povídkama půjde dál, tak mi uděláš fakt radost. ;DDD Teď se vzbudí a v křesle bude sedět Harry :DD určitě to tak bude :DDD a zase beztak nepůjde do školy. :D nebo je neděle?? já nevím.. tak v neděli se asi do školy nehodí no. :DDD a jako ještě Josh tam je? Kdo tam bude příště?? Harry Potter, ne? :DDDD těším se na další.. tak zase v noci někdy něco napiš. :3

4 Zev Zev | Web | 3. ledna 2013 v 7:07 | Reagovat

[3]: zajímavý nápad, neva, když ho použiju?? :DDDD
S tím psaním v noci bych to zas moc dobře neviděla... snad o víkendech :DD
Však uvidíme, jestli půjde nebo je dosškoly.
Neděle už není...
Hele, ale to s Harrym v křesle je fakt dobrý nápad :DDD

5 Carlos Carlos | Web | 4. ledna 2013 v 18:33 | Reagovat

[4]: jo.. klidně ten nápad použíj. :DD mohl by tam být nahatej a s růží v ruce.. ne, to prosím tě nepiš. :DDD ale v křesle ať klidně je.. ale oblečenej !! :D a co si tam chtěl napsat ty? :DDD jo.. a ptala ses na další díl 1/6 of One Direction.. tak ten bude dneska v sedm. :DDD

6 Dem. Dem. | Web | 30. ledna 2013 v 23:57 | Reagovat

Mě se také dobře píše třeba ve dvě ráno do čtyř. :D To jsem hodně dělala o vánoční prázdniny. :D
No já jdu na další díl. :D Stává se ze mě věrný čtenář! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama