FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 8.| Horny boy with girl in empty room... it´s not good!

2. ledna 2013 v 3:25 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 8.


Jeho stisk byl pevný. Nebyla šance se mu vytrhnout. Najednou se zastavil před jedněmi tmavými dveřmi.
Prudce je otevřel a strčil mě dovnitř, za sebou zabouchl.
Dívala jsem se na něj a pociťovala strach. V očích měl něco, co jsem nedokázala identifikovat. Zároveň jsem věděla, že kdyby mi ublížil, dole by mne nikdo přes hlasitou hudbu neslyšel. Teď si uvědomuju, jak jsem pitomá, že jsem s ním šla.
Jenže se mi nemůžete divit, když v sobě mám přes polovinu láhve vodky. V tomhle stavu jsem si ani nedělala iluze, že bych mu utekla.
Harry pomalu vyšel ke mně. Já začala couvat, ovšem jen do dokud se dalo. Ocitla jsem se přišpendlená ke zdi jeho tělem. ,,Harry, já-" umlčel mě polibkem. Nedala jsem se a snažila ho od sebe odstrčit, ale chytil mi zápěstí a přidržel nad hlavou. Tolik to bylo jako minulý pátek. Tehdy to bylo tak tak, než jsem se poddala a teď jsem ještě ke všemu opilá.
Odtáhl se, když mu došel dech a uvědomil si, že nespolupracuji. ,,Co je s tebou?"
,,Harry tohle já nechci," podívala jsem se mu zpříma do očí. V očích se mu mihl nebezpečný záblesk a pak... no pak se stalo něco, co bych nikdy v životě nečekala.

On mi vrazil! Dostala jsem od Harryho facku! Co si budeme povídat, tohle byla první facka v mém životě. Znovu se na mě natiskl. ,,Já tě chci," skousl mi ušní lalůček.
Do prdele! To mi nedělej! Každá buňka v mém těle se rozechvěla na odpověď jeho tělu, já se však snažila udržet si ,,pokerface" a svoje ruce a nohy nechat viset podél těla.
Trvalo to jen chviličku, než mě Harry schmatl za zápěstí a hodil na postel. Jo, vona je tu i postel! Teď jsem se trochu rozkoukala, vypadalo to na ložnici Alisiných rodičů.
Harry na mě nalehl. ,,Prosím ne, Harry nech toho," prosila jsem, když mě nadzvedl, aby mi rozepnul šaty.
,,Buď zticha!" zavrčel.
,,Harry, já tě opravdu moc prosím přestaň, nech toho, ublížíš mi!"
,,Řekl jem ti drž hubu!" vřísknul na mě a dal mi další facku. To už měl zapínání pevně v ruce a moje šaty šly dolů. Pomalu jsem začínala chápat, co se tady děje a uvědomovala si, že se odsud nedostanu. Že já kráva s ním někam šla! Teď už mi zbývalo jen zavřít oči a přetrpět to.
Ne! Vzepřela jsem se mu v pátek, zvládnu to i teď, i když je opilý a příliš silný... tohle si nesmím připouštět. Podívala jsem se na něj, jeho oči byly upřené na mé tělo a jeho ruce mi po něm klouzaly. Hladily a laskaly mě po odhalené kůži, na chvíli jsem měla pocit, že se mi vrátil ten starý něžný Harry.
Jenže ten pocit se vytratil, když mi strčil ruku do kalhotek a vrazil do mě najednou všechny tři prsty. Přidušeně jsem vykřikla bolestí, přece jen jsem nechtěla, aby mě zase praštil. Ruce jsem zatínala do prostěradla a snažila se to vydržet, tohle nebyla žádná slat ani rozkoš, ale jen čistá bolest, která se v tuhle chvíli rozlévala po těle.
Netrvalo dlouho, než ze mě stáhnul veškeré oblečení a svlékl i sebe. Vůbec mu nevadilo, že s ním nijak nespoluprauji. Po chviličce už přirážel proti mně. Nelíbilo se mi to, ale kdykoli jsem se začala vzpouzet bolelo to ještě víc. Teď už se mi bolest rozlévající po těle dostala až do konečků prstů zamotaných do přikrývek.
Dneska jsem toho vypila hodně proto, že když jsem sem přišla a uviděla Harryho, tak jsem doufala, že na dnešek zapomenu, ale teď jsem si byla jistá, že nezapomenu.
Nezapomenu na to, že mě právě znásilnil!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 3. ledna 2013 v 0:10 | Reagovat

ježiš.. tak tohle si jí provedla za to, že tě neposlouchala?? :D Zlá Zev! :D nevím co mám říct.. :D když řeknu, že je to pěkné, budu vypadat úchylně. :DD ale vážně se mi líbí jak píšeš. :)) máš bohatou slovní zásobu celkem, takže klidně i řeknu, že se mi to moc líbilo ten díl (teď jsem fakt za úchyláka :DDD) :3

2 Dem. Dem. | Web | 30. ledna 2013 v 23:52 | Reagovat

:O <- TO JE VŠE, CO NA TO MŮŽU ŘÍCT.
On jí dal facku? Bože, tohle mi udělat nějaký kluk, tak ho nakopu, že ho vcucne černá díra! :D Znásilnění..další z nemála šoků, no. :D Miluju tu povídku! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama