FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 13.| SMS

28. ledna 2013 v 15:13 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 13.


Ukázala jsem mu všechno, co jsem znala. Později odpoledne jsme se spolu usadili v kavárně a dali si capuccino se zmrzlinovým pohárem. ,,Takže... jak se tady vlastně máš?" zeptal se Josh.
,,Jde to, však to znáš... mám se fajn, škola je fajn-"
,,I lidi okolo jsou fajn?"
,,Co tím myslíš?" nechápala jsem jeho náhlou otázku.
,,Mluvil jsem s tvojí mamkou, říkala, že býváš docela často v ředitelně."
,,Jo, tohle... já jen... no prostě...Musíme se o tomhle bavit?"
,,Ne, samozřejmě, že ne," Josh byl ze mně očividně zmatený.
,,Tak... jak se všichni mají?" nahodila jsem řeč na moje bývalý spolužáky a kamarády.
,,Jak už jsem ti řekl, chybíš nám... ale nejvíc asi Páje, ona je-"
,,Vždyť si dopisujem skoro denně!" namítla jsem.
,,Poslední dobou si prý na ni neměla čas..." Josh měl pravdu. Řešila jsem všechny věci okolo Harryho a Mii, že jsem se na Páju a všechny ostatní, kteří mě měli doopravdy rádi a záleželo jim na mě, vykašlala. Musím jim hned doma napsat.
,,Já... měla jsem toho hodně, navíc se blíží maturita, takže jsem se každou chvíli učila."
,,Já to chápu, Zeví, mě nic vysvětlovat nemusíš," usmál se a napil se svého capuccina.
,,Hele, je už docela pozdě, asi půjdu domů a připravím se na zítřejší školu."
,,A na ten test," připomněl mi Josh o čem jsem mluvila ráno, jenže já zapomněla a proto jsem jen nechápavě nakrčila obočí. Potom jsem si vzpomněla, co tímhle myslí.
,,Jasně, ten zítřejší test, nesmím ho zvorat," usmála jsem se. Potichu jsme došli k autu a nasedli. Dokonce i cesta domů se nesla v tichosti, což se mi moc nezdálo, protože Josh byl vždycky ukecaný. On byl horší než nějaká drbna. Taková druhá Kropáčková.
Zastavil před domem a já v rychlosti vystoupila. ,,Zev," zastavila jsem se před tím než jsem zavřela dveře a podívala se na Joshe. ,,V žádném případě jsem se tě nechtěl nijak dotknout, já..."
,,To je v pohodě Joshi, já se teď ale musím jít učit na ten test tak..." nevěděla jsem, jak dál. Ještě jsem se nechtěla loučit. Koneckonců, Josh je můj nejlepší přítel - jedním z nejlepších přátel, mám ještě Nialla, El, Dan, Pezz a kluky - a nezaslouží si, aby si kvůli mně nco vyčítal.
,,Tak ahoj," doplnil mě a zase nastartoval. Zavřela jsem dveře a couvla. Počkala jsem než odjede a pak šla domů.
,,Zev, drahoušku, sháněl se tady ůo tobě zase ten chlapec, Harry." Sdělila i mamka jen, co jsem prošla dveřmi. Harry? Co ten tady zase dělal?
,,Co chtěl? Co jsi mu řekla?" Pověsila jsem si bundu na věšák.
,,Ptal se, jestli jsi v pořádku, že jsi nepřišla do školy. Řekla jsem mu, že jsi jela s Joshem na malý výlet."
Jen jsem přikývla a šla nahoru do mého pokoje. Tam jsem se hned svalila na postel a složila hlavu do dlaní. Proč mi nedá pokoj? Copak nechápe, že s ním už nechci mít nic společného potom, co se stalo na té párty? Napadlo mě, že mu to dám jasně a zřetelně najevo.
Vytáhla jsem si z kapsy mobil a začala hledat v kontaktech. Nebyla jsem si jistá, jestli mám jeho číslo, ale před pár dny mi psal, takže tam někde bude. Nakonec jsem ho našla a otevřela jsem si novou zprávu.
Harry, prosím, nech mě už na pokoji. Před tím jsem uvažovala o tom, že by z nás mohli být přátelé, ale poté párty vím, že je to špatný nápad. Nemůžu být v tvé blízkosti bez toho, aniž bych myslela na to, co se stalo. Promiň, ale prosím tě, nech mě být. Nevolej mi, nechoď ke mně domů a ani ve škole si mě prosím nevšímej... Zev.
Byla to dlouhá SMS. Na chvilku jsem se zastavila. Přečetla jsem si ji po sobě po druhé a pak s těžkým srdcem zmáčkla odeslat. Zvedla jsem hlavu a očima přejela celý pokoj. Nic se nestalo. Země se npřestala točit a ani se mi nechce zvracet, takže jsem udělala dobře.

pohled Harryho:
Stále jsem koukal na ty řádky. Ta zpráva smazala i poslední špetku naděje, která ve mně zbyla. Možná, že to tak mělo být. Možná, že jsme spolu nikdy neměli být. Sice nevěřím na tyhle věci, ale třeba mi to se Zev nebylo souzeno. Možná jí bude líp s Niallem, přece jenom se tehdy líbali ne snad? Co když mezi nimi něco je? Na chvilku jsem zatnul ruce v pěst, přešel k oknu a podíval se na krásný Londýn. Ruce jsem znovu povolil a zhluboka se nadechl.
Jsem debil. To je to jediné, co o sobě vím s jistotou. Jsem debil, když jsem si mohl myslet, že tohle nebude mít na náš vztah žádný účinek. Do prdele, vždyť jsem ji znásilnil! Te(ď mě zase přepadlo znechucení. Znechucení ze mě samotného, které stále rostlo, jak se mi před oči vracely vzpomínky. Zamrkal jsem a vrátil se k posteli. Půjdu spát, třeba se mi tohle celé jen zdá a až se ráno probudím, bude na mě pak po škole Zev čekat na našem pravidelném, smluveném místě...
Co si to namlouvám?

pozn. autora: Autor se velmi omlouvá za to, že díl je až po tak dlouhé době, ale potřebovala jsem ,,vypnout" a navíc jsem měla zákaz... takže doufám, že mě chápete. Douzfám, že to ještě někdo čtete :D
Díl je pro: Cami, Miu, Dem. a Carlos... :D
xxZevxx
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 29. ledna 2013 v 17:41 | Reagovat

Jsem si říkala, že se tady zajdu kouknout, jestli si náhodou nepřidala další díl, a ono fakt :33 Ani nevíš, jak moc jsem se na něho těšila. Prý "Taková druhá Kropáčková." :DD Ani nevím, jestli ti tady má cenu psát, jak moc je to bohovské, protože to ty určitě už dávno víš. Strašně se těším na další díl, protože mě neskutečně zajímá, jak to dopadne. Prosím, hlavně pokračuj, protože máš opravdu talent. ^^

2 Zev Zev | Web | 29. ledna 2013 v 22:09 | Reagovat

[1]: Jaj, Mii, děkuju ti :D
si ani nezasloužím... :D
neboj se, nepřestávám, teď mě dokonce trkl nový nápad a udělala jsem si soupis svých nápadů na povídky a že jich není málo...
někdy to sem hodím :D
Děkuju ještě jednou...
Taková reakce vždycky potěší :D zvlášť to s tím talentem, protože bych jednou ráda vydala knihu no a, jak na to tady koukám, tak na toasi podle vás mám :D
Jen by mě zajímalo, kolik lidí by si ji přečetlo... a jestli by stáli o pokračování, protože mám docela dobrý nápad a už se na něm i dělá (nechlubím se :D)
tak dobrou noc všem :D
                                 xxZevxx

3 Dem. Dem. | Web | 31. ledna 2013 v 0:22 | Reagovat

Bože, opravdu jsem ráda, že jsem si našla čas a mohla jsem dohnat ty díly. Miluji se za to! :D A ty mě holčičko musíš taky, i když mé komentáře byly o ničem, ale nevěš hlavu, protože moje komentáře o ničem jsou a stále budou. :D Doufám, že zítra tu bude další!! :3 :)

4 Cami Cami | Web | 1. února 2013 v 12:13 | Reagovat

Hele, já bych to četla i kdybys přidávala jednou za půl roku, věř mi ;))
Teď k dílu:
Fakt mě zajímá, jak se to vyvine mezi Niallem a Zev (tebou...?), nebo mezi ní a Harrym. :))
Chudák Harry, ale je to fakt pitomec, když tohle udělal...
A ještě by mě zajímalo, jak do toho všeho bude zasahovat Josh, protože teď to všechno začíná být zajímavý ;D

Lyžák jsem si užila, tak doufám že ty si to Chorvatsko potom taky užiješ a pořádně! ;))
Moc díky za věnování, miluju tě za všechno co děláš! ;** :))

5 fanfictions-cz fanfictions-cz | 1. února 2013 v 12:19 | Reagovat

[4]: no... nech se překvapit, jak se to vyvine ;)
neboj Chrovatsko si užiju, i když ení jisté, jestli pojedu, hlavně po včerejšku...
nedělám spoilery, ale jeden bych tu pro vás měla na ukojení vaší zvědavosti :D
Z včerejší vlastní zkušenosti vám můžu říct, že někdo bude mít v blízké době menší ,,nehodu"...
z vlastní zkušenosti proto, že moje mamka se ségrou včera bouraly, ale jsounaprosto v pohodě :)
don't worry, be happy :D

6 Manuela.Zwarenstein Manuela.Zwarenstein | E-mail | 6. července 2018 v 14:17 | Reagovat

Aktivita dynamitu závisí na feromonech, které jsou přirozeně dynamickými látkami vytvořenými živými formami života v zemina svete a které zvláště ovlivňují fyziologické a nadšené chování, stav nebo trávení různých lidí a podobných druhů. <a href=https://rybydynamit.com/#1>https://rybydynamit.com/#1</a>  Rozhodčí má právo kdykoliv zkontrolovat montáž, nástrahu a návnadu včetně krmení, které mají soutěžící připraveno k lovu. Startující svou registrací a následnou účastí v samotném závodě souhlasí s uvedenými pravidly, což potvrdí svým podpisem při registraci. Organizátor soutěže si v případě nutnosti vyhrazuje právo upravit daná pravidla, o čemž by případně neprodleně informoval soutěžící.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama