FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 11.| I just hurted her...

15. ledna 2013 v 18:46 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 11.


Vypnul jsem vodu a vylezl ze sprchy. Omotal jsem se ručníkem a postavil se před zamlžené zrcadlo. Rychle jsem ho rukou otřel a podíval se na sebe.
Nikdy bych nevěřil, že můžu být sám ze sebe tak zhnusený. Podíval jsem se na svá ramena, ještě pořád na nich byly dlouhé červené rýhy a na zádech jakbysmet.
Doteď jsem o tom nevěděl a tak jsem nic necítil, ale teď mě štípala celá záda.
Raději jsem odvrátil pohled od toho magora v zrcadle. Jak jsem mohl? Posadil jsem se na vanu a přemýšlel.
Tohle mi hned tak neodpustí. Pokud vůbec... Sakra, vždyť si ji znásilnil Harolde! okřikl jsem sám sebe ve své hlavě.
Jasně, že tohle už mi Zev neodpustí. Ne, ona se mnou ani nikdy nepromluví.
Najednou jsem si uvědomil, jak moc ji potřebuju. Všechno to mezi námi sice začalo povyražením od toho nudného života s Miou, sex s ní už... prostě to už nebylo to, co dřív no...
Jenže čím více a častěji jsme se scházeli, tím víc jsem si uvědomoval, jaká Zev vlastně je. Milá, vtipná a spontání holka, která je pro každou blbost.
Do varu mě dostávalo už jen když si zastrkávala vlasy za ucho... já ji prostě miluju! A hodlám to vykřičet do celého světa, jestli mi nedá už nikdy v životě šanci...

Celý den jsem strávil u sebe. Nechtěl jsem být dole s klukama, protože pořád probírali tu párty. Chodil jsem z jednoho konce pokoje na druhý, pořád a pořád dokola. Nevěděl jsem, co mám dělat. Mám jít za ní a omluvit se?
Omluvit se?! Za to, cos udělal se nestačí jen omluvit debile!! Tak a dost! Přísahám, že si ten hlas vytluču z hlavy, poslouchám ho celý den!
Už se setmělo, když jsem se rozhodl. Půjdu za ní. Rychle jsem na sebe hodil bundu a vyběhl ze svého pokoje.
,,Harry, kam jdeš?" zeptal se Loui, který zrovna vyšel z kuchyně, následovaný Liamem a Niallem. Zayn už byl v obýváku. Nakoukl do chodby a stejně jako ostatní se na mě tázavě podíval.
,,Jen se projít po okolí..." mlžil jsem. Niall se na mě podíval trochu podezřele.
,,Ale měli jsme si udělat filmový večer a... a..." Louis nevěděl, jak pokračovat.
,,Měli jsme si pustit společně Toy Story," přidal se Liam.
,,Pojídat popcorn," přisadil si i Niall.
,,A probírat holky," mrkl na mě Zayn.
,,Pardon kluci, slibuju, že se zkusím vrátit, co nejdříve," obul jsem se a vyběhl ven. Trochu jsem lhal. Neplánoval jsem žádný brzký návrat. Nehodlám totiž opustit Zevin práh, dokud si nepromluvíme. Což může být dost těžké po tom, co se vlastně stalo.
Nelhal jsem, ale v tom, že se potřebuju projít. Znovu se mi všechno nahromadilo v hlavě a čerstvý vzduch mi pomáhal si myšlenky seřadit. Zatímco jsem kráčel směrem k bytu, který obývá spolu se svou matkou, jsem se zase zamyslel.
Proč jsem to sakra udělal? To jsem byl fakt takový debil?! Ne, já pořád ještě jsem debil! Jsem takový kretén, debil, magor, ušukanec a všechno možný další, jenže teď už mě nic nenapadá.
Netrvalo to dlouho a už jsem stál před jejím domem. Zhluboka jsem se nadechl a vykročil ke dveřím. Výtahem jsem se dostal až do třetího patra. Došel jsem ke dveřím vedle níž bylo na zvonku napsáno: Redbirdovy.
Zazvonil jsem a čekal. Přibližně o pět minut později se otevřely dveře a za nimi vykoukla postarší paní, která mi svými rysy tolik připomínala právě tu dívku, kterou jsem chtěl teď vidět ze všeho nejvíc. Padnout jí k nohám a prosit o odpuštění... asi jsem trochu moc dramatický, nezdá se vám?
,,Co potřebujete?" zeptala se s vřelým úsměvem. Teď jsem viděl, po kom má Zev tak krásný úsměv.
,,Ano, jmenuji se Harry a chtěl bych mluvit se Zev."
,,Počkej, zavolám ji," na chvilku odešla. slyšel jsem tlumené hlasy, ale nebyl schopen je rozeznat. Najednou se paní Redbirdová vrátila. ,,Omlouvám se za svou dceru, ale ona prý s tebou nechce mluvit."
,,To je v pořádku, paní Redbirdová, já přijdu jindy... nebo si se Zev promluvím ve škole," otočil jsem se, že už půjdu.
,,Počkej!" Znovu jsem se otočil ke dveřím. ,,Co se stalo?"
,,Jen jsem nedodržel slib..."

Flashback (mounth ago):
,,Harry?" oslovila mě drobná dívka ležící na mé hrudi. Přestal jsem ji hladit po vlasech, jelikož ke mně zvedla hlavu. ,,Ano?"
,,Tohle je jen úlet, že jo? Za pár dní si uvědomíš, že ti je s Miou líp a opustíš mě." Nevěřícně jsem se jí podíval do očí.
,,Tohle si myslíš? Zev, neudělal bych nic, co by ti ublížilo. Nikdy ti neublížím rozumíš? Nikdy!" mírně se na mě usmála a posadila se. Taky jsem se posadil a chytil její tvář do dlaní. ,,No tak, věř mi..." zašeptal jsem a spojil naše rty.

back in present:
To bylo tehdy, když jsme se spolu vyspali poprvé, teda podruhé během jednoho dne... vtipné je na tom to, že jsem jí to slíbil už tehdy a nedodržel...

pozn. autora: tak... nová ,,Harryovka" :D doufám, že se vám líbí a dočkám se dalších příznivých reakcí, protože se vážně snažím o to, aby se tenhle blog konečně rozjel a tyhle vašše komentáře mě dokopávají k dalšímu psaní...
nevím, jak to bude dál lidi, času je teď málo :/
xxZevxx
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 M. M. | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 18:47 | Reagovat

Super, těším se na pokračování :)

2 Dem. Dem. | Web | 31. ledna 2013 v 0:09 | Reagovat

ušukanec :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
- to mě zabilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama