FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 10.| did you get her?

9. ledna 2013 v 22:38 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 10.


Harry´s POV:
Probudil jsem se se šílenou bolestí hlavy. Jen matně jsem si vzpomínal na to, co se stalo včera. Vím, že dorazila Zev a bavila se s tím klukem, co nám ho představil Zayn. Zdála se šťastná a spokojená, něco jiného než když se bavila se mnou. Ke všem v mém okolí se chovala mile, hlavně k Niallovi, s ním si byli hodně blízcí. Ale já nežárlím! Nemám důvod...
Jen jsem se včera napil trochu víc, než jsem měl původně v plánu.
Pomalu jsem se posadil na posteli, byl jsem nahý. Postel?! Nahý?! Že bych včera skóroval?
Podíval jsem se vedle sebe a doufal, že tam třeba bude ležet ta prsatá bloncka, ale nic. Druhá polovina postele byla prázdná. Jen na prostěradle byla trocha krve... jéžiš snad mi nikdo neublížil! Rychle jsem se prohlídl, jestli se mi nebo mému nejlepšímu příteli Stylesovi juniorovi nic nestalo.
Nenašel jsem na sobě vůbec nic, což zjevně znamenalo, že tu krvácel někdo jiný. Snad jsem nikomu neublížil...
Oblékl jsem se a šel dolů, ještě předtím jsem si teda dal rande se záchodovou mísou, ale to je vedlejší, momentálně. Hledal jsem kluky a chtěl je odvézt domů, teda ne já, ale Liam nás odveze domů, takže by bylo dobré být někde poblíž něho.
Nialla jsem našel v kuchyni pod stolem, stolem plným prázdných talířů. Byl jsem si jistý, že večer na nich ještě něco určitě bylo. Kousek dál ležela Perrie, z jejíhož břicha si Zayn udělal polštář. Asi to nebylo moc pohodlné.
Na druhé straně místnosti ležel Louis a mezi jeho nohama byla uvelebená El. Jejda, na co vy hned nemyslíte, že? Jen na sobě leželi. Sklonil jsem se k Louimu a trochu s ním zatřásl. ,,Ještě pět minut mami," dostalo se mi odpovědi.
Usmál jsem se a zkusil s ním znovu zatřást. Jen tak tak jsem se vyhnul pohlavku, který mi chtěl Lou uštědřit. ,,No tak Boo, musíš vstát..." - něco mě napadlo a pro sebe jsem se šibalsky usmál - ,,Niall se chystá sníst Kevina." Oznámil jsem mu.
Louis rychlostí blesku otevřel oči a pokusil se zvednout, jenže tím několikrát strčil do El a probudil ji. ,,Co se děje?" Eleanor byla zmatená a zjevně jí bolela hlava stejně jako nás okolo.
,,Miláčku ne, že by se mi nelíbilo v jaké jsme poloze, ale musím jít zachránit svého nejlepšího kamaráda než ho sežere ta Horanzilla." El na něj jen nechápavě koukala a já se musel začít smát na celé kolo.
,,Klídek, Niall zatím spí jako zabitej a Kevin je doma u tebe v pokojíčku a čeká na tebe."
,,Grr, to nebylo moc vtipné Stylesi!" Zavrčel a znovu se rozvalil na podlaze, stejně tak El, ale teď už vedle Louiho.
,,Nějak jsem tě vzbudit musel, budeme muset jet domů."
,,Néé, ta podlaha je celkem pohodlná, lehni si k nám," pobídl mě Lou.
,,Ne, El by žárlila," mrkl jsem na ni. Ona mi to oplatila vypláznutým jazykem.
,,Lidi!" Do místnosti se vřítil Liam jako velká voda. ,,Jedem domů!" řval tak, že jsem poskočil. Stejně tak probudil všechny v domě.
Z kuchyně se k nám dopotácel Niall. ,,Proč řveš?"
,,Jedem domů," odpověděl jsem za Liama. Niall se na mě jenom podíval a pak rychle uhnul pohledem. O co go?
Neřešil jsem to dál, protože to už nás Liam tahal do auta. ,,Proč tak narychlo Leeyume?" přeptal se Zayn, který už zase usínal - ve stoje.
,,Vy to tam vážně chcete pomoct uklízet?" zeptal se a ukázal na Dan, El a Pezz. ,,Holky slíbily pomoc dobrovolně." To už Zayn nevypadal vůbec ospale. On i Niall už totiž dávno seděli v autě. ,,Tak kluci sedáme a jedem!" zavolal Niall z okénka.
Tak jsme si nasedali a jeli domů.
Doma se Loui a Liam hned vrhli k sobě do pokojů a já zůstal na chodbě, zatímco Niall se Zaynem šli do kuchyně. Šel jse za nimi.
Niall zrovna pil a když jsem vešel, položil sklenici a chtěl odejít. Předtím po mně hodil jeden ublížený pohled. Tak to ne! Jestli proti mně něco má, ať mi to řekne do očí.
Chytil jsem ho za zápěstí a zastavil. ,,Nialle, co je? Ty se se mnou teď nebavíš?"
NIall se na mě chvilku jen díval a Zayn těkal pohledem mezi námi. ,,Cos včera chtěl po Zev?" zeptal se nakonec. Asi ho to zajímalo už hodně dlouho.
,,Já po Zev? Nic!"
,,Když jsem se s ní bavil, taks tam přilezl, že s ní potřebuješ mluvit. Odvedl si ji někam nahoru a pak už jsem ji ani tebe neviděl," vysypal ze sebe na jeden nádech.
,,Jo, to mi připomíná, že jsem tě včera taky tak od desíti až do rána neviděl. Skórovals? Ta prsatá bloncka?" Vložil se do toho Zayn.
Zamyslel jsem se, ze včerejška si nepamatuju nic od doby, co Zev přišla na tu párty. Je možné, abych s ní vážně mluvil? Abych s ní šel nahoru... třeba do toho pokoje, kde jsem se probudil... nahý a vedle mne krev... NE! To přece není možný! Já bych jí nikdy neublížil!
,,Hele, já si ze včerejška nic nepamatuju, takže... si teď asi půjdu dát sprchu," otočil jsem se a šel nahoru. Zapadl jsem do koupelny a stáhl ze sebe tričko. Následovaly kalhoty, boxerky.
Nechal jsem si bičovat tělo miliónem horkých kapek a zavřel oči...

Šel jsem k ní. Couvala dokud nevrazila zády do stěny. Tehdy jsem se na ni přitiskl. ,,Harry, já-" už jsem to nemohl vydržet. Políbil jsem ji. Pořád se mě od sebe snažila dostat, co nejdále, ale byla slabá. Chtěl jsem ji, tak moc jsem ji chtěl!
Nakonec se nechala líbat, ale nijak nespolupracovala. ,,Co je s tebou?"
,,Harry tohle já nechci," dívala se mi do očí a ty její se zaleskly. Vzedmula se ve mně vlna vzteku. Mě nebude nikdo odporovat! Když něco chci, tak si to vezmu. Napřáhl jsem se a moje ruka dopadla na její tvář.
Opět jsem si ji k sobě přitáhl. ,,Já tě chci," kousl jsem ji do ucha.
Vzal jsem si ji do náručí a hodil na tu obrovskou postel.
Lehl jsem si k ní a snažil se jí rozepnout šaty. ,,Prosím ne, Harry nech toho," prosila mě a hlas se jí lámal.
,,Buď zticha!"
,,Harry, já tě opravdu moc prosím přestaň, nech toho, ublížíš mi!"
,,Řekl jem ti drž hubu!" Opět jsem ji praštil. Už jsem se pomalu neznal, ale ona mě tolik přitahovala! Konečně se mi povedlo šaty rozepnout a ty putovaly dolů.
Ležela přede mnou už jen v krajkové podprsence a kalhotkách. Byla tak krásná. Nikdy jsem nepochopil, že zrovna mě bylo dovoleno laskat, hladit a líbat tohle tělo. Nikdy jsem nemohl uvěřit, že zrovna já jsem její první. Občas mě zevnitř zžíral pocit, že musím být i ten poslední, který ji bude mít vláčnou a poddajnou v náručí.
Chtěl jsem ji na sebe trochu připravit a tak si moje ruka našla cestu do jejích kalhotek. Dusila svoje výkřiky. Nemohl jsem poznat, jestli ji způsobuji tak velkou slast nebo ne.
Pak už jsem to nemohl vydržet. Rychle jsem se svlékl a z ní stáhnul i to spodní prádlo a po chvilce už jsem byl v ní. Okamžitě jsem se začal pohybovat, tak moc jsem byl nadržený. Zatínala mi nehty do zad, občas udělala šrám, ale já je nevnímal. Byla jen ona, já a tahle tělesná potřeba...

Prudce jsem otevřel oči. ,,NE!"

pozn. autora: hmm, trochu delší no. Omlouvám se Carlos, která čekala Harryho v křesle u Zev v pokoji (nebudu tu psát, že nahého s růží v ruce) :D
Prostě jsem chtěla zkusit, jaké to všechno bude z Harryho pohledu. Myslím, že to dopadlo dobře... Na tuhle kapitolku jsem hned poté, kde ji znásilní asi nejvíc hrdá. Možná je tohle nej kapitolka, jakou jsem kdy napsala ;))
Předem děkuju všem, co si přečtou a zanechají komentář nebo hvězdičku, klidně i jednu, ale chci vědět, kolik vás to čte :)
Tenhle díl bych ale chtěla věnovat Carlos, která necháva komentář ke každému dílu a tím mě dokopává ke psaní...
Děkuju xxZevxx
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 thatcrazytina thatcrazytina | Web | 10. ledna 2013 v 15:01 | Reagovat

Ve všem s tebou souhlasim!! ;)

2 Mia Mia | 11. ledna 2013 v 0:48 | Reagovat

Na tohle se prostě nedá najít slov *_* Je to moc úžasné, a já nemůžu uvěřit, jak někdo může něco takového napsat :33

3 Zev Zev | Web | 11. ledna 2013 v 8:44 | Reagovat

[2]:  jéžiš, moc děkuju... ;))
Právě takové komentáře mě nutí psát dál :DD

4 Mia Mia | 11. ledna 2013 v 21:39 | Reagovat

[3]: Napíšu ti jich tu klidně stovky, hlavně když budeš psát :D

5 Dem. Dem. | Web | 31. ledna 2013 v 0:04 | Reagovat

Ůůů panáček si vzpoměl. Já být ta holka, tak ho nakopu do koulí a přede všema a ještě bych rozhlásila, že jsme spolu několikrát spali. :D Dojebalo mě, jak Harold myslel ze začátku jen na sebe. Snad mi nikdo neublížil - no dobrý! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama