FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

Let´s Dance!

9. prosince 2012 v 21:20 | Zev |  Harry Styles

Title: Let´s Dance!
By: Zev
Part: jednodílná, 13+


,,Harry!" vrazila mi do pokoje Gemma. Ignoroval jsem ji a dál poslouchal Give Me Love od Eda Sheerana.
,,Harolde!" Gemma mi strhla sluchátka z uší a zařvala přímo do ucha.
,,Do prdele Gemmo, co chceš?" zavrčel jsem na ni.
,,Potřebuju, abys šel tančit s mojí kamarádkou-"
,,Ne!"
,,Ale-"
,,Ne Gemmo! Netančím a ani nestojím o nějaké dohazování," odpověděl jsem a vzal si od ní zpátky sluchátka.
,,No dobře," povzdechla si a vstala, ,,prostě budu muset Bece najít někoho jiného." Moje ruce se sluchátky se zastavily v půlce pohybu.
,,Počkej!" rychle jsem se zvedl a rozběhl se za ní. Gemma se mezitím dostala až k sobě do pokoje. ,,Ty myslíš Rebeku?"
,,A koho jiného?" odpověděla na mou otázku otázkou.
,,Co vlastně po mě chceš?"
,,Najednou se nějak zajímáš," uchechtla se.
,,Gemmo na tohle fakt nemám čas," odpověděl jsem s co největší lhostejností. Nesmí to vypadat, že se moc zajímám, ale tady jde o Rebeku!
,,Prostě jde o to, že potřebuju někoho, kdo by šel s Rebekou tančit na závěrečný ples na konci tanečních kurzů příští víkend."
,,Vždyť do těch kurzů chodí s Toddem. Neříkala si mi tolikrát, abych se od ní držel dál?"
,,Ano, ale tehdy s Toddem ještě chodila..." řekla a sedla si na postel. Posadil jsem se vedle ní.
,,Teď už ne?" zeptal jsem se opatrně.
,,Dá se říct, že Todd na těch kurzech poznal Elise a dal Rebece pápá." Nevěřil jsem, že mohl někdo něco takového udělat. Teda jasně, občas se to stávalo, dokonce i mně, ale tady šlo o Rebeku! Rebeku Grassovou, tu nejvíc sexy holku, jakou jsem kdy viděl. Byl jsem rád, že byly s Gemmou dobré kamarádky a já ji měl v podstatě pořád na očích. Pak ale začala chodit s Toddem a já si přestal dělat naděje.
Teď mi naděje zase svitla. ,,Dobře, jdu do toho," vydechl jsem.
,,Fajn, Rebeka na tebe bude zítra čekat v tělocvičně univerzity."
,,Proč? Ten ples je až příští víkend."
,,Ano, ale ty se musíš naučit tancovat dřevo, takže..." nedokončila to záměrně, prostě mě chtěla vytočit.
,,Budu tam," odpověděl jsem a vrátil se k sobě do pokoje, hned jsem měl lepší náladu.

Zatraceně! Je čtvrt na dvě! Měl jsem tam být v jednu... občas se přece stane, že člověk nestíhá.
Rozrazil jsem dveře od tělocvičny přesně o půl.
,,Dochvilnost není tvoje silná stránka, viď Harry?" ozval se zvonivý hlas z pravého rohu tělocvičny. Otočil jsem tím směrem hlavu a spatřil drobnou dívku s dlouhými tmavými vlasy v culíku. V ruce držela několik cédéček a u levé nohy měla přehrávač. Na sobě měla modré conversky, šedé tepláky v hip hop stylu a modré tílko se středně velkým výstřihem, kde jsem se na pár vteřin zastavil. Jsem prostě kluk, jasný?!
Pak už jsem se jí podíval do tváře. Její hnědé oči se na mě smály s jiskřičkami uvnitř, rty měla pootevřené v úsměvu a její roztomilý nosík nakrčený.
,,Tak jo, začneme?" zeptala se.
,,Jasně," usmál jsem se a zahodil batoh do rohu vedle její tašky. Začal jsem se převlékat.

z pohledu Rebeky:
Dorazil o půl hodiny později než měl. Za normálních okolností bych byla naštvaná, ale jakmile jsem ho uviděla, tak jsem toho prostě nebyla schopná. Dlouho jsem ho sice neviděla, jelikož mi Todd nijak moc nedovoloval chodit za Gemmou (teď si zpětně uvědomuji, jak jsem byla pitomá), ale on trávil většinu svého času v Londýně se svou skupinou One Direction.
Teď zpátky k Harrymu. Byl jinný. Starší, dospělejší. Jo, já jsem jen o rok starší, ale on byl teď mnohem vyšší než já, takže to vypadalo spíše naopak. Na hlavě měl účes z neuspořádaných kudrlin a jeho úsměv ukazoval pořád stejné ďolíčky, jako před lety.
Raději jsem se rozhodla začít lekci, než začnu přemýšlet nad něčím, co by mohlo být velmi divné.
Harry se ke mně otočil zády, položil na zem batoh a svlékl si košili. Nutno podotknout, že moje kolena reagovala nad pohledem na jeho svalnatá záda a ramena. Celé to svědčilo jen o tom, že zepředu bude mít krásně vyrýsovanou hruď plnou svalů. A už jsem u toho, přemýšlím přesně nad tím, nad čím bych neměla.
Místo košile na sebe natáhl prostě jen jednoduché bílé triko bez jakéhokoli potisku. Přešel víc do středu, zatímco já si odložila cédéčka na zem.
S plachým úsměvem jsem vyšla k němu. Stoupla jsem si přímo naproti jemu a podívala se na něj. Usmál se a čekal, až mu řeknu, co má dělat.
,,Tak... začneme s něčím jednoduchým, valčíkem," Harry přikývl. ,,Tak, dej mi pravou ruku na záda, ale klidně může být i na pasu a levou se chyť mojí." Dala jsem mu přesné instrukce a Harry udělal přesně to, co jsem chtěla. Bylo vtipné, že ještě před měsícem, jsem se tyhle kroky učila já.
Šlo mu to dobře, ale nešlo si nevšimnout, že se mezi námi snaží udržet prostor. Kdykoli se přisunu trochu blíž, on se odtáhne. ,,Hele, Harry, ty se mě bojíš, nebo co?"
,,Co?" vykulil oči. ,,Ne, nebojím."
,,Dobře, pro dnešek by to asi stačilo. Můžeš zase ve středu?"
,,Proč ne hned zítra?" zeptal se a pustil se mě.
,,Protože už něco mám," odpověděla jsem a napila se vody.
,,Aha," dala jsem napít i jemu a pak si sbalila věci. Nutno podotknout, že po očku jsem zase sledovala Harryho, který se opět převlíkal do košile. Tentokrát si nahodil košili a otočil se ke mně, pak teprve si ji začal pomalu zapínat. Nevím, jestli to udělal schválně nebo ne, ale tři CD mi vypadly z ruky.
Harry se na mě usmál a zase se vrátil k zapínání košile. Skvělé Rebeko, ještě začni slintat a bude to dokonalý!
Před tělocvičnou jsme se rozloučili a šli každý na opačnou stranu, domů.

Středa přišla velmi rychle. Jakkoli jsem se nestresovala před pondělkem, tak teď jsem byla vynervovaná. Do tělocvičny jsem tentokrát se zpožděním přišla já, ale já jen s deseti minutovým. Necourala jsem se nikde půl hodiny!
,,Dobře, dneska zkusíme salsu a pak valčík na hudbu, jestli si ho ještě nezapomněl."
,,Nezapomněl, jen nevím, jestli to už zvládnu na hudbu," řekl nervózně. Harry Styles je nervózní? To vidím a slyším prvně.
Jelikož tady s Cheshire je hodně Directionerek, tak o něm vím hodně věcí, ale neřeším je. To, že si o něm něktěří myslí, že je sebevědomý a děvkař jde mimo mne.
Nejprve jsme zkusili tu salsu, která nám překvapivě spolu šla velmi dobře. Když jsme ji tančili s Toddem, neustále jsme se pletli a šlapal mi na nohy.
Potom jsem došla k přehrávači a pustila nějakou pomalější písničku. Vrátila jsem se k Harrymu a zase se ho chytila. Dali jsme se do valčíku. Šlo mu to skvěle. Protáčel mě po parketu, jako profesionální tanečník. Písnička už dohrála, ale mi tancovali dál. V jednu chvíli se se mnou Harry pustil do odvážné otočky a když jsem se vracela zpátky k němu, tak mi podjela noha a skončila jsem v jeho náruči.
Měl obličej jen kousek od mého. Už si ani nevzpomínám, kdo tu vzdálenost mezi námi překonal, ale najednou jsme se líbali. Něžně a zároveň vášnivě.
Vyjekla jsem, když jsem ztratila pevnou půdu pod nohama a ocitla se v jeho náruči. Harry mě donesl až na druhou stranu tělocvičny, kde ležely na sobě naskládané žíněnky. Jemně mě na ně položil a dál líbal. Rukou se mi dostal pod tílko.
,,Harry," vzdychla jsem, když mě pohladil po látce podprsenky. To už jsem to nevydržela a stáhla mu tričko. Znovu ten výhled na jeho hruď. Bříšky prstů jsem přejížděla po jeho svalech a Harry si užíval každý můj dotek.
Za ruce mě vytáhl do sedu a sundal mi tílko. Potom mě zase položil. Líbal mne na krku a rukou pátral po zapínání podprsenky. ,,Rozepíná se vepředu," usmála jsem se.
Harry se jen ušklíbl a podprsenka už byla pryč. Sklonil se k mým prsům. Jazykem obkroužil nejprve jednu a pak i druhou bradavku. Jednu mi začal pomalu skousávat a druhou masíroval v prstech. ,,Harry," vzdechla jsem znovu, protože už jsem nechtěla čekat. Já ho potřebuju cítit v sobě.
Pousmál se a s polibky se přesunul na bříško. Rozvázal mi šňůrky na teplácích a stáhnul mi je. Prsty přejel po mém vstupu přes mé, momentálně velmi vlhké kalhotky. Přivřela jsem oči a trhaně vydechla. Zdálo se, že i Harry ztrácí trpělivost, protože mi stáhl kalhotky a zahodil je někam pryč. Teď už jsem pod ním byla úplně nahá a to se mi nelíbilo.
Přetočila jsem se na něj. Povedlo se mi to, jelikož to nečekal. Zůstála jsem nad ním rozkročená a pomalu mu sundávala kalhoty. Pousmála jsem se nad boxerkami s velkou boulí a přejela po ní rukou. Harry zavzdychal. ,,Netrap mě Rebeko," zašeptal a sedl si. Přitáhl si mě blíž a políbil. Znovu jsem se ocitla pod ním. Harry zanechával vlhkou cestičku po mém těle od krku až k podbřišku.
Potom se začal činit svým jazykem. To, co s ním dokáže on je neskutečné. Tohohle nebyl schopný ani Todd, který vždy šel rovnou na ,,to". Když k jazyku přidal ještě dva prsty, doslova jsem křičela slastí. Netrvalo to dlouho a moje tělo ochablo pod návalem orgasmu.
Když jsem se trochu vydýchala, pomohla jsem Harrymu i s posledního kousku oblečení. Vyvalila jsem oči. Na něm příroda rozhodně nešetřila. Chtěla jsem mu oplatit tu slast, kterou mi způsobil on, ale Harry mě chytil za ramena.
,,Chci tě," řekl jen. Znovu jsem si lehla a čekala jen, kdy se mě zmocní.
Nečekala jsem dlouho. Harry do mě pomalu začal vnikat. Neubránila jsem se bolestivému syknutí, když už ve mně byl celý. Dal mi chvilku, abych si zvykla a pak začal přirážet. Nasadil vražedné tempo a kdykoli jsem si myslela, že už to nejde, ještě přidal. Trvalo to jen pár minut a ta malátnost z vyvrcholení se vrátila.
Harry ještě párkrát přirazil a pak se udělal i on. Svalil se vedle mě a přitáhl si mě k sobě. Jen jsme tak leželi a vydýchávali, co se stalo. Pak jsme se zvedli a oblékli se. Pobalila jsem si věci a přehrávač schovala i s cédéčky. To všechno bez jediného slova. Ani jsem se na něj nepodívala, vyhýbala jsem se jeho pohledu. ,,Takže na plese?" proťal nakonec Harry to ticho.
Přikývla jsem a vyšla ven do té zimy. Nasadila jsem si pletenou čepici a vyšla domů.
,,Rebeko!" otočila jsem se. Za mnou právě dobíhal Harry. ,,Tohle ti vypadlo," podal mi klíče. To je od něj hezký, bez nich bych se nedostala domů a ani nikam jinam.
,,Děkuju," vzala jsem si je od něj. Usmál se a už chtěl odejít. ,,Harry," zastavila jsem ho. ,,Já... chctěla jsem... myslím, že bude lepší, když na tohle oba zapomeneme," vykoktala jsem.
,,To myslíš vážně?! Mám na to prostě jen tak zapomenout?! To nemůžu," odpověděl. Nepodívala jsem se mu do očí. Na to jsem měla moc velký strach, že začnu plakat.
,,Bude to tak nejlepší," řekla jsem jen. Jedna slaná kapka si přece jen našla cestu skrze moje víčka a řasy a stekla mi po tváři. Naštvaně jsem ji utřela hřbetem ruky.
,,Ty na to můžeš zapomenout?" vzhlédla jsem k němu a doufala, že se mi ten bolestný podtón jen zdál. Nezdál, bolest mu čišela i z očí.
,,Harry, já prostě..."
,,To je v pohodě, měj se," řekl jen, otočil se a pak mi rychle zmizel z dohledu.
Bože jsem to ale kráva! Nejen, že jsem se s ním vyspala, ale ještě jsem mu řekla, že bude nejlepší, když na to zapomeneme. Teď se na mě určitě vykašle. Najde první, co mu dá a vyspí se s ní. Jenže já nezapomenu... nepůjde to, mám pocit, že jsem se zamilovala...

Nadešel večer plesu a já tady stojím ve vestibulu haly, ve které se to má konat. Za pět minut to začíná a Harry se ještě neukázal. Třeba nepřijde... třeba se na mě vykašlal a-
,,Ahoj Rebeko," vedle mě se zastavil Todd a po jeho boku stála Elise. ,,Jak se máš?"
,,Dobře, a vy?"
,,Přímo skvěle, těším se na ten tanec. S kým, že to vlastně tancuješ? Nikoho tu nevidím," rozhlédl se Todd a Elise s ním.
,,No, on je..."
,,Beko," chytil mě někdo zezadu kolem pasu. Otočila jsem se. Za mnou stál Harry v nádherném smokingu s motýlkem.
,,Přímo tady," dokončila jsem svoji předešlou větu směrem k Toddovi a Elise.
,,Ahoj Todde," pozdravil ho Harry. Todd je kývl a pak raději naštvaně odešel, když si všimnul, jak se Elise na Harryho dívá. Přiznávám, i mě se to nelíbilo. Když byli pryč otočila jsem se k Harrymu.
,,Harry já... se ti chci omluvit. Neměla jsem říkat to, co jsem řekla, ale chtěla jsem vytěsnit ten fakt, že si bratr mé nejlepší kamarádky. Jenže to nejde, já tě asi milu-" nenechal mě to dokončit, místo toho mě políbil.
,,Taky tě miluju," opřel si čelo o mé.
,,Takže mi odpouštíš?"
,,Všechno odpuštěno," usmál tím svým úsměvem s ďolíčky, který miluji.
,,Takže... smím prosit?" nastavil mi rámě. Zavěsila jsem se do něj s úsměvem a vešli jsme spolu do sálu. Koutkem oka jsem zahlédla, jak se na nás Gemma usmívá.

Pozn. autorky: Chtěla bych k tomuhle udělat další díl. Třeba, jak se Rebeka setká se zbytkem kapely... a mohal by se ještě někomu zalíbit, co říkáte... třeba by vznikla pěkná treesome. Pokud jste pro treesome, napište do komentářů s kým. Pokud tam má být Harry, tak mi napište, jestli: Zarry, Larry, Narry nebo Lirry. Samozřejmě, je tady taky možnost dát úplně jinou dvojku. Zouis, Nouis, Ziall, Ziam, Niam, Lilo. Taky mě napadlo, že bych napsala i že by byla s celou skupinou, ale pak jsem to vytěsnila. Jestli je v téhle povídce Rebeka taková slušňačka, musím ji při tom nechat :D :P
takže pište...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 9. prosince 2012 v 22:05 | Reagovat

Zev.. je to moc pěkné napsané. :)) já takové povídky nemám moc v lásce, prostě mě to nebaví číst, ale věděla jsem, že když je od tebe, tak se mi určitě bude líbit.. a nezklamala si mě !! :DD akorát.. já bych pokračování nedělala.. líbí se mi to takto.. jako určitě napiš, to co si říkala.. že by se setkala se zbytkem skupiny atd.. ale udělala bych to jako novou jednodílovku. ;) ale je to tvoje věc. :)) teď si jsu přečíst tu mojí oblíbenou vícedílovku. :3 však ty víš kterou. :DDD

2 Zev Zev | Web | 9. prosince 2012 v 22:09 | Reagovat

[1]: jéžiš, díky... ;D
Doufám, že ani I Am Not Your Personal Bitvu tě nezklame... ;))

3 jen-kecy-v-kleci jen-kecy-v-kleci | Web | 10. prosince 2012 v 21:14 | Reagovat

Je to úžasný!:) Asi jako všechni od tebe napasané!:)) Taky bych nedělala pokračování přímo k tomu, ale jako novou jednodílovku :) Jinak vážně krásný!:))

4 Zev Zev | Web | 10. prosince 2012 v 22:21 | Reagovat

[3]:  moc děkuju... Já to vlastně taky plánovala jako novou jednodilovku... ale prostě... nápadů je čím dál míň a já pak nesnáším, když mi někdo napíše, že kopíruji jeho ff...
Ať se nejprve podívá, jakým způsobem to zpracoval on a pak, jakým já..
Jasně, možná použiju stejný nápad, ale úplně jinak...
Sorry, za.tohle... Ještě jednou moc děkuju ;))

5 Cami Cami | Web | 14. ledna 2013 v 16:19 | Reagovat

Moje milá zlatá... :D Ahoj! Konečně jsem si našla čas a zavítala k tobě na blog a řeknu ti jedno - áááááááááá, to je úžasný!
Už jednou jsem tu byla, ale zrovna žádná povídka od tebe a do archivu se mi nechtělo, tak jsem se na to vykašlala... :DD Myslim že stálo za to si počkat. Jenom mi řekni, jak to děláš? Proč je to tak pěkný? Hm? Na tohle můj Starší bráška fakt nemá, tvrď si co chceš ;)) Mimochodem chystám se přečíst všechny tvoje povídky, tak se na to připrav :D
Jo a tu povídku na LB už mám skoro dopsanou, tak jí tam asi zítra uvidíš ;D

6 Jajdulinka Horanova:) Jajdulinka Horanova:) | 26. prosince 2013 v 7:46 | Reagovat

Napis pokracovani s Niallerem...:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama