FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 6.| i really care about you, I do...

14. prosince 2012 v 23:49 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 6.


Sedla jsem si na schody před školou a dovolila svým slzám přetéct. Kvůli komu vlastně bulím? Mie? Určitě ne, tady jde jen a pouze o Harolda.
I když si to velmi nerada přiznávám, chybí mi. Moc mi chybí... ale život musí jít dál. Jestli jsem mu teď půl roku dělala děvku, nemusím už ji dělat dál.
,,Co se to s tebou děje?" zeptal se mě Niall, když si sedl vedle mne a hladil mě po zádech.
,,Se mnou? Nic," asi jsem ho nepřesvědčila. Hlavně proto, že jsem nebyla schopná se mu dívat do očí.
,,Zev," zvedl mou tvář k jeho. Koukali jsme se navzájem do očí. Pak se ke mně Niall začal přibližovat... ne! Nesmí mě políbit! Jenže to už se jeho ústa tiskla na má. Nevím, čím to bylo, jestli tou útěchou, kterou pro mě byl, nebo tím, že on tady pro mě skutečně byl - narozdíl od někoho, že?
Polibky jsem mu pak začala oplácet a svoje ruce dala kolem jeho krku.
,,Nialle," ozvalo se vedle nás. Zvedli jsme oba hlavu a podívali se na tu osobu vedle nás. Nemohl to být někdo jiný?
,,Copak potřebuješ Harry?" zeptal se Niall a pomohl mi na nohy. Harry se podíval na naše ruce, které byly spojené a pak na Nialla.
,,Chtěl jsem mluvit se Zev, ale jestli se ti to teď nehodí..." sklopil hlavu a otočil se.
,,Počkej, Harry!" pustila jem se Nialla a šla za ním. Zastavila jsem se až před ním, což už bylo kousek dál od Nialla. ,,Tak co chceš?"
,,Co se stalo mezi tebou a Miou?" zeptal se.
,,Aha, takže tě zajímá, co jsem řekla tvé holce?" vytáčel mě.
,,Zajímá mě, co řekla ona tobě," odpověděl klidně.
,,Proč? překřížila jsem si paže na prsou.
,,Copak nedokážeš pochopit, že mi na tobě záleží! Že mi chybíš! Já bez tebe nemůžu být Zev!" vychrlil na mě a já zůstala jen zaraženě stát.
,,Co-cože?!"
,,Přesně tak! Každou chvilku, kdy tě nemám na očích jsem jako na trní, aby se ti něco nestalo. Ani nevíš, jak mě vyděsilo, když mi kluci řekli, že si nebyla ve škole..." jen jsem tam stála a vstřebávala jeho slova. ,,Víš co, nech to plavat," zase se otočil.
,,Harry," vyhrkla jsem rychle. Překvapeně se na mě otočil, ale než stihl cokoli říct, už byly má ústa natisklá na těch jeho. Okamžitě mě objal kolem pasu, jakoby měl strach, že se mu vytrhnu a začal spolupracovat.. Už to nebyl jen jeden nevinný polibek, který jsem mu chtěla dát, ale vášnivá líbačka na okraji školního dvora. Po cca minutě (nebo dvou?) jsem se odtrhla a začala lapat po dechu.
,,Tohle ne," zastavila jsem ho, když se ke mně znovu nahnul. ,,Není to správné Harry," zašeptala jsem.
,,Tohle mi neříkej," zašeptal on s ublíženým výrazem. Ne, tohle nedělej ty mně!
,,Promiň," upravila jsem tašku na rameni a rozešla se ke škole. Jeho pohled mi ale celou dobu propaloval záda.

Uff. Ten dnešek jsem nějakým způsobem přežila. Měli jsme odpolední vyučování, takže jsem nemohla po tom hrozném obědě zdrhnout domů, ale o to víc jsem se teď těšila na oslavu. Na chvilku mě totiž napadlo, že odpoledky vynechám, ale jsem ráda, že jsem šla, protože Alisa (jo, ta holka, co jse se jí zastala v jídelně) přišla s tím, že bude dneska večer pořádat párty na oslavu svých narozenin.
Samozřejmě, že mě pozvala a ještě mi nezapomněla poděkovat. Bylo to milý... někomu jsem pomohla a přitom ještě nasrala Miu - splněný sen!
Celý zbytek odpoledne jsem strávila chystáním. Připravila jsem si krátké černé šaty, vlasila nakulmovala a na temeni sepla. Vzala jsem si jen mobil, klíče a nějaké peníze, takže se mi to v klidu vešlo do malého ozdobného psaníčka. Potom, co jsem byla hotová jsem se přejela v zrcadle kritickým okem. Vypadala jsem dobře... i když ty šaty byly trochu moc krátký, jenže já přece vím, že by Alisa nepozvala Miu ani její partu, takže se nemusím bát Harryho, ani typů kluků, jako je on.

Na Alisinu adresu mě zavezl taxík. Dala jsem řidiči požadovanou sumu a vydala se k domu. Nevěřila jsem vlastním očím. Alisa bydlí v docela honosným baráku, jak tak koukám. Zazvonila jsem a otevřel mi- NO TO SI DĚLÁTE PRDEL?!

pozn. autorky: nezdá se vám taky, že píšu čím dál kratší díly? :) ale já to potřebovala přímo tady useknout... :D (tak se nezlob Carlos :P) vážně děkuju těm, co to čtou, ale potřebovala bych vědět KOLIK VÁS TOHLE ČTE? Jistě to vím jen o Carlos a Lucy, které nechávají komentář u každého dílu a já jsem jim velmi vděčná... jenže každou autorku napadne proč? Proč to čtou jen dva lidi, když mi top list ukazuje občas i 15 návštěv za den, ale nepřibide ani jediný komentář - na e-mail nedorazila zatím žádná povídka... tenhle blog jsem vytvořila pro vás a jestli tady mají být jen moje povídky, tak se na to taky můžu... vy víte co ;P pls, jestli si tuhle kapitolku, stejně jako jakoukoi jinou povídku přečtete, dejte mi vědět, ať už komentářem nebo i jen hvězdičkou...
myslím, že každý má pár vteřin na to, aby ten koment napsal ne? :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 15. prosince 2012 v 15:02 | Reagovat

Mně se zdá, že je to pořád stejně dlouhé.. a je to čím dál tím lepší. :D teda.. nečekala bych že do toho zapleteš i Nialla. :)) ale je to super. :3 a k těm komentům.. já mám někdy třeba i přes padesát návštěv za den a komentář źádný.. lidi jsou prostě jenom líní něco napsat. :/ večer ti dám reklamu na blog, ale víc pro tebe asi udělat nemůžu. :// a.. nemůžeš dovolit tvému druhému blogu, aby pohltil tvůj čas páč já to beztéhle povídky nepřežiju !! :D těším se na další díl a doufám, že už ho píšeš.. ;))

2 Zev Zev | Web | 15. prosince 2012 v 22:24 | Reagovat

[1]: upřímně, ani já sama nevěděla, že do toho Nialla zapletu, ale hodlám do toho zaplést ještě někoho... Ups! ;)
No prostě se máte na co těšit... Btw. Mockrát děkuju Carlos :D
P. S. Klidně bych vám tady o tě osobě, co se do děje zaplete řekla víc, ale nechci nic prozrazovat - prostě se máte na co těšit... ;D

3 Vik* Vik* | Web | 17. prosince 2012 v 22:36 | Reagovat

Bože, je to super! Už se nemůžu dočkat na další díl :)

4 Dem. Dem. | Web | 30. ledna 2013 v 23:42 | Reagovat

Jsem tak ráda, že jsem to konečně začala číst! :D Chtěla jsem napsat koment až u posledního dílu, který je zveřejněný, ale nedalo mi to. Tak prostě píšu..ani nevím proč. :'DDD
ps: Je to úžasná povídka! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama