FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I Am Not Your Personal Bitch| chapter 5.| Frenemies

9. prosince 2012 v 21:23 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)
Díky, žes mě dokopala k tomu to sem hodit Carlos :D
stejně jako děkuju Lucy, bez které by tenhle díl asi ani nevznikl... :))

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 5.Ráno bylo složitý, ať jsem se snažila, jak jsem chtěla vymyslet výmluvu bylo nemožný. Máma mě poslala do školy, i přesto, že jsem jí důrazně vysvětlovala, že nikam nemůžu. Bohužel jsem jí musela lhát. Nemůžu jí přece říct, že nechci do školy, protože je tam kluk, se kterým jsem spala alespoň stokrát a teď jsem se odhodlala odmítnout. Mamka stále žije v domění, že jsem ta její nevinná holčička.
Jelikož jsem vstala relativně brzo, hodila mě do školy. Což je špatně, protože jsem tady teď o deset minut dřív než normálně. Co budu dělat do zvonění?
,,Ahoj Zev!" vyskočila jakoby odnikud Danielle s El a dokonce s nimi byla i Perrie. ,,Jak se máš? Už je ti líp?"
,,Jasně, už je to lepší. Asi nějaká jednodenní chřipka," usmála jsem se.
,,Nebyla ty si s Harrym?" zeptala se Perrie.
,,P-proč?" doufám, že si nikdo zaváhání v mém hlase nevšiml.
,,Protože tuhle jednodení chřipku chytl taky, proto tu včera nebyl," vysvětlila. ,,A když už mluvíme o vlku..."
,,Ahoj lásko," objevil se u nás Zayn a ihned si k sobě Perrie přivinul. Spolu s ním dorazili i Louis, který se šel pozdravit s El a taky Harry.
,,Hoj Zev!" zahulákal někdo za mnou. Niall. Nezaměnitelný irský hlásek.
,,Jak to jde irský brachu?" plácli jsme si. Byli jsme dobří přátelé, ale před Miou mě raději ani neznali. Ona byla - podle jejích slov - NĚKDO, a já NIKDO. Takže bylo lepší schovávat se ve stínu šedé myšky.
Což mě zase vede k tomu, proč to mezi mnou a Harrym, bylo tajné. Kdyby to všichni zjitili, už by z něj nebyl ten borec, co chodí s tou nejvíc hot na škole, již chtějí všichni kluci v okolí a je snem všech školních fotbalistů. Byl by z něj ubožák, který se zapletl se školní splodinou.
Když už jsme u Harryho, je nějaký zamlklý. Nemluví, nesměje se jako jindy Louisovým forkům, které tady na nás vypouští jeden za druhým. Jen stojí a kouká. Na mě.
Najednou mu zazvonil mobil. Koukl se a hned do něj začal něco ťukat. ,,Co je?" zeptal se Louis.
,,To je Mia, chce vědět, kde jsme," mrkla jsem na hodinky. Bylo třičtvrtě na osm a v tuhle dobu už se většinou všichni scházejí na školním dovře, aby mohli pomlouvat lidi v okolí.
,,Měli byste jít za ní..." pousmála jsem se a hned na to sklopila hlavu. No řekněte, líbilo by se vám mít tak super kamarády, ale přesto musíte předstírat, že je neznáte? Že je nesnášíte? Je to složitý... všechno je to složitý.
,,Asi jo, ale mě se nééchce," protáhl Loui, ,,ta holka je šílená. Pět minut s ní a mám skažený celý den!"
Koutkem oka jsem viděla, jak se Harry pousmál.
,,Jděte, než se naše královna nasere," odfrkla jsem si a čelila sedmi překvapeným pohledům. Jen Perrie se netvářila překvapeně, spíše otráveně.
,,Tak po škole?" přitočila se ke mně Dan.
,,Co po škole?"
,,Zev! Slíbila si nám, že se přijdeš mrknout na to, co jsem si připravila do dalšího kola konkurzu!" podívaly se na mě káravě Danielle i Eleanor.
,,Jo, jasně! Odpoledne dorazím, ve dvě?"
,,Klidně, to už bych měla být doma, takže ahoj," Danielle mě objala, po ní i El. Objala mě i Perrie a s přáním pevných nervů ode mně odstoupila. Nechápavě jsem se na ni podívala a ona jen nepatrně kývla hlavou k Harrymu. Vyvalila jsem oči. Je možné, aby Perrie něco věděla, nebo tušila? Vždyť nás spolu nikdy neviděla.
,,Takže čau moje sestro od jiné matky," usmál se Niall.
,,Ahoj bráško," usmála jsem se taky a objali jsme se.
,,Kluci," kývla jsem i na ně.
,,Awww, skupinové objetí!" vykřikl Louis a už se ke mně mačkal spolu se Zaynem a Liamem. ,,Harry ty se nepřidáš?" podíval se zmateně na kudrnáče. Harry předstíral, že píše něco do mobilu, vzhlédl. Na setinu sekundy se mi podíval do očí.
Potom se usmál na Louiho a rozešel se k nám. Klídek, je to jen jedno objetí, navíc skupinové! řval na mě můj vnitřní hlas. Moment! Já nějaký mám?
Ano, máš!
A kde se jako vzalo?
To je jedno, Harry už je u tebe!
Můj vnitřní hlas měl pravdu. O pár okamžiků později sena nás Harry nalepil. Přišlo mi to trochu divné. Jen jsem tam tak stála a nechávala se objímat. Sice mezi námi tvořili hradbu Loui, Liam, Zayn a Niall, ale i tak jsem toužila jen po možnosti se odtáhnout.
Najednou jsem to ucítila. Ruka, která před dvěma vteřinami spočívala na mých zádech, teď nebezpečně klouzala dolů až se zastavila na mém levém boku. Tady se ale moc dlouho neohřála a už putovala k mému zadečku. To už jsem nevydržela a odtrhla se z objetí.
,,Vážně jděte, Mia nebude čekat věčně a za chvíli zvoní," usmála jsem se, poupravila popruh batohu na zádech a vydala se od nich pryč. Za tu chvilku jsem se ani jednou nepodívala Harrymu do očí.

Sledovala jsem, jak Mia ,,náhodou" vrazila do holky, co před ní stála na obědě ve frontě. Té holce, myslím, že se jmenovala Alisa, se vylila sklenice s kolou do talíře s jídlem a taky na zem.
,,Jak může být někdo takový nemehlo, to nepochopím," smála se Mia. Obešla tu holku, ale stejně do ní zase vrazila ramenem a jí úplně spadl tác. ,,Sakra Aliso! Dívej se kam lezeš! Jak můžeš vůbec vyjít mezi lidi?"
To už jsem toho měla dost. ,,Jak může být někdo taková kráva jako ty Mio?" vstala jsem od stolu a podívala se na ni.
,,Cos to řekla Redbirdová?!" podívala se ona na mě znechuceně.
,,Slyšelas Greeswaltová, jestli je Alisa nemehlo, tak ty seš kráva, jako Praha."
,,Tak to jsi přehnala, už si nikdy nikde nešplhneš, udělám ti ze života peklo! To, co jsi zažívala do teď byla procházka rájem!" otočila se a vyšla rpyč.
,,Mio!" zavolala jsem za ní.
,,Co ještě chceš lůzre?!"
,,Na, dej si taky trochu té Alisiny koly, tahle se nesmíchala s jídlem, takže je určitě dobrá," vzala jsem si od Alisy sklenici a s naprostým klidem to nalila Mie na hlavu, do vlasů.
,,Ty?! Co si to sakra udělala?!" v té chvilce se Mia opravdu naštvala a dala mi facku.
,,Hej, hej, klídek," chytil mě nekdo kolem pasu, když jsem se na ni chtěla vrhnout. Ten někdo byl Niall, měl docela sílu a vyškubnout se mu bylo nemožné.
,,Mio ne!" zastavil svoji přítelkyni Harry. ,,Co se tady stalo?... eh... ty máš kolu ve vlasech?"
,,To ta děvka," ukázala na mě.
,,Ou, já ti ukážu, Nialle okamžitě mě pusť!"
,,Nepouštěj ji!" zakřičel na oplátku teď Harry, který se na mě překvapeně díval.
,,Nečum," zavrčela jsem na něj a vytrhla se Niallovi. Upravila jsem si košili a rozhlédla se. Každý v jídelně se na mě díval. Bylo by slyšet, i kdyby spadnul špendlík. Ignorovala jsem jejich překvapené pohledy, stejně jako Miin naštvaný a Harryho zoufalý. Prostě jsem se otočila a vypadla odtamtud.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 9. prosince 2012 v 22:16 | Reagovat

óó.. to je boží.. hlavně ten konec. :)) uplně to vidím před očima.. já tuhle povídku miluju.. a i 'miluju' je slabý slovo.. ;))  co nejdřív přidej další díl, jinak umřu. :D je super, že ty díly jsou takové dlouhé a ještě je přidáváš tak často. :3 ty jsi anděl Zev. :DD

2 Zev Zev | Web | 9. prosince 2012 v 22:30 | Reagovat

Héj, tak to je od tebe milý, děkuju... co milý, je to skvělý ;))
jsem ráda, že se ti ten konec líbí, já tam potřebovala nějakou potyčku mezi Zev a Miou... jenže i tohle je jen klid před bouří... to co teprve chystám bude fakt Awesome!! ;))
Vsadím se, že tvoje závislost není zase až.tak velká... :D
Jo jsem!! Přímo... Zrovna jsem spadla z nebe a... svěděj mě křídla...
Prosím vás už mě neřešte, já měla dneska hodně cukru a minerálky a to mi nedělá moc dobře... Prostě mi hráblo... ;))
Ještě se mi dokonce během dneška povedlo spojit lalala od Šmoulů s Oppa Gangnam Style, takže...
No ale to je jinej příběh... ;))

3 Carlos Carlos | Web | 9. prosince 2012 v 23:26 | Reagovat

[2]: svěděj tě křídla, jo ? :D tak to jo no.. :DD hej jsem.. po tomto dílu jsem oficiální závislák :D je to fakt skvělý.. :)) Šmoulové a Gangnam Style ?? Hej.. tak to chci slyšet. nahrej se. :DD

4 fanfictions-cz fanfictions-cz | Web | 10. prosince 2012 v 13:46 | Reagovat

[3]: hele je to úplně jednoduchý v originále je to: lala lalala z vesela si pěj, lala lalala se Šmouly si zpívej
já tam jen dala: lala lalala Oppa Gangnam Style, lala lalala Oppa Gangnam Style :)) nonic moc to není, jak na to tady koukám :D
Jo pořád mě svěděj křídla, ale už to není tak hrozný
jo a Carlos, kdy plánuješ přidat nový díl 1/6 Oe Direction, hmm?? Ten Louis... :D :D pls ať toho nelitují...
mimochodem už makám na další kapitolce tohohle... ;))

5 Carlos Carlos | Web | 10. prosince 2012 v 16:10 | Reagovat

[4]: to doufám, že makáš. :DD já to vždycky přidávám v pátek v 18:00 :)) dřív to bylo ještě v úterý, ale teď to nějak nestíhám.. ale za chvíli to bude už třeba i třikrát týdně.. jen co to dopíšu do konce, protože já to pak nestíhám přidávat. :D

6 Emily Emily | Web | 13. prosince 2012 v 19:12 | Reagovat

Dobrá kapitola! Líbí, líbí, líbí!

A to víš, s krví já nikdy nezklamu, což mi připomíná... Bude i v této povídce? Strašně ráda čtu o tom, jak se Harrymu něco stane, jsem sadistka, všichni to říkají, ale tak... :D

7 Zev Zev | Web | 13. prosince 2012 v 19:18 | Reagovat

[6]:  tak původně jsem to nechtěla dělat nijak drasticky, ale co bych pro vás neudělala... ;))
Možná, že se něco přihodí... :D
Btw. Moc děkuju ;))

8 Carlos Carlos | Web | 14. prosince 2012 v 22:45 | Reagovat

heej.. prosím.. přidej další. :D já tady chodím každý den 3x a už se nemůžu dočkat dalšího dílu.. :D prosíím.. kvůli tvým věrným čtenářům !! :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama