FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I am not your personal bitch| chapter 4.| I am not avoiding you!

25. listopadu 2012 v 21:00 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 4


Varování: povídka psaná stylem 13+
Od toho mého útěku uběhly dva dny, bohužel jen víkend, takže jsem do školy nemusela, ale dneska ráno se budu muset nějak vymluvit.
,,Zev, zlatíčko, proč ještě ležíš?"
,,Není mi dobře mami," nelhala jsem, bylo mi špatně. Žaludek se mi nebezpečně houpal, a kdybych se pokusila něco sníst, tak to asi brzy vrátím.
Mamka mi položila ruku na čelo. ,,Horečku nemáš," zamračila se.
,,Jenže mě škrábe v krku a bolí mě břicho."
Mamka to chvíli zvažovala. ,,Dneska zůstaň doma, ale zítra už půjdeš do školy, jestli z toho nebude nic horšího. Určitě to máš jen z toho, jak si včera zůstala s Maxem venku v dešti." Max je můj pes, labradorský retrívr. Je to ještě štěně, takže se potřeboval pořádně vyřádit. Bohužel nás ale zastihla bouřka a tak jsme skotačili v dešti.
,,Možná," pousmála jsem se. Mamka opustila můj pokoj a já si zase lehla. Myšlenkama jsem byla u mého posledního setkání s Harrym. Chyběl mi, to přiznávám, ale ne natolik, abych pokračovala v tomhle sexuálním ,,vztahu". Moje podvědomí si přehrávalo všechny moje schůzky s Harrym, když mě něco slizkého několikrát šťouchlo do ruky.
,,Maxíku, zlato moje, pojď," ukázala jsem mu a on poslušně vyskočil na postel. Položil si hlavu na můj klín, jako by přesně věděl, co mě trápí. ,,Ach jo, Maxi kdybys jen věděl s kým se ti pánička zapletla, nelíbilo by se ti to." Podrbala jsem ho na hlavě. Zalíbilo se mu to a tak jsem ho musela pořádně podrbat po celém těle, je to koneckonců jenom štěně.
Asi o hodinu blbnutí s Maxem později jsem dostala hlad. Už mi nebylo tak špatně od žaludku, tak jsem vstala a v kuchyni si udělala dva sýrové tousty a k tomu čerstvé kafe.
Mrkla jsem na hodiny, bylo něco po desáté. Donutilo mě to k úsměvu, zbytek mé nemožné třídy má právě teď fyziku a naše fyzikářka velmi ráda zkouší. Měla jsem kliku, dneska jsem měla přijít na řadu. Místo mě bude muset vzít někoho jiného, a já budu mít týden na to, se to naučit.
Vytáhla jsem Maxe ven, tentokrát jsem se dobře oblékla, aby se to se mnou nezhoršilo. Potřebovala jsem pustit na párty, která je dneska večer. Jenže hned potom bych zase potřebovala onemocnět, abych nemusela do školy a potkat Stylese. Rozhodla jsem se mu říkat přijmením ať na něj myslím míň. Moc to nepomáhalo.
Procházeli jsme se s Maxem, když jsem najednou do někoho vrazila. Zvedla jsem hlavu od země a koukala tváří v tvář drobné brunetě.
,,Ahoj," pozdravila mě Eleanor Calder. El je Louisova přítelkyně, ale je jediná, která se ke mně chová normálně. ,,Co tady děláš?"
,,Já… nebylo mi dobře, a tak jsem dneska zůstala doma," poupravila jsem si čepici, za kterou mě zatahal vítr. Podzim se pomalu chýlil ke konci a zima už se projevovala. I když ještě nesněžilo, listí už nebylo na stromech.
,,To je hustý, dopoledne mi Louis volal jestli s ním půjdu do školy, že Harry prý dneska nejde. Není mu ,,dobře"." Udělala ve vzduchu prsty v černých kožených rukavicích úvozovky. Takže Harold nešel do školy? Proč jako? Jediný kdo má na tohle důvod jsem já!
,,Proč si s ním teda nešla? Proč vlastně nejsi ve škole?"
,,Dneska měla Danielle konkurz, tak mě mamka omluvila ze školy. Dan byla skvělá!"
Jmenovaná si to právě šla pomalu k nám s kelímkem ze Starbucks v ruce. ,,Jéé, ahoj Zev, co tady děláš?"
,,Zrovna jsem jí povídala, že jsi dneska měla ten konkurz a žes byla skvělá," odpověděla za mně El. I s Danielle jsme v takovém přátelském vztahu. Vlastně proti mně nemá nic nikdo kromě Mii - a teď taky Harryho. Jenže Mia nechce, aby se se mnou bavil kdokoliv z nich, takže když už se ke mně mají chovat slušně, tak jenom v případě, že Mia je opravdu hodně daleko za obzorem.
,,Díky," usmála se Danielle. ,,Proč nejsi ve škole Zev?" zeptala se taky.
,,Nebylo mi dobře," usmála jsem se. Najednou mě Max šťouchnul čumákem a já nikdy nemohla být svému čtyřnohému příteli vděčnější. ,,Hele, už půjdu. Max by chtěl pokračovat v procházce."
,,Jasně, zase se někdy uvidíme, když nebude Greeswaltová poblíž," mrkla Eleanor.
,,Čau," pozdravila i Dan.
,,Mějte se," vzala jsem Maxovo vodítko pevněji a vyrazila už pomalu domů.
Doma jsem Maxe umyla, protože se vykoupal v bahně před domem. Zatímco si moje štěně šlo po svých, jsem si udělala něco k obědu.
Při pojídání špaget posypaných sýrem, mi najednou zazvonil mobil. Vzala jsem ho do ruky. Přišla mi zpráva od… kde na mě kurva vzal číslo?! Nejspíš od El nebo Dan.
Psal mi samotný Harry: Slyšel jsem, žes nešla do školy.
Kousla jsem se do rtu a přemýšlela. Odpovědět nebo ne?
Nakonec jsem se rozhodla, že mu napíšu: No a co je ti do toho?
Odpověď přišla téměř okamžitě: Ty se mi chceš vyhýbat?
Já? Tys dneska taky nebyl ve škole.
Jo, El říkala, že tě potkala. Eleanor musela být už asi na cestě k němu a Louisovi, když jsme se potkaly.
Takže necheš se ty vyhýbat mně?
Já se neschovávám! Bylo mi špatně.
Jo, jasně.
Mysli si, co chceš. Začínal být nevrlý, šlo to poznat i takhle přes zprávy. Čekala jsem, jestli ještě napíše a tak trochu i doufala, že ano. Hned, jak jsem si tuhle skutečnost uvědomila, vrazila jsem si facku.Už neodepsal, tak jsem si v klidu dojedla oběd a šla si lehnout.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 27. listopadu 2012 v 20:42 | Reagovat

Nový blog? Moc hezký! ;) Doufám, že brzo přidáš další díl této úžasné ff! :)

2 <3 <3 | 1. prosince 2012 v 15:58 | Reagovat

Strašně miluju jak píšeš :)) Už se nemůžu dočkat na další díl :)

3 Kexák Kexák | Web | 30. března 2013 v 10:14 | Reagovat

Je to naprosto úžasný :33
Aww jak já tuhle povídku miluju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama