FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I am not your personal bitch| chapter 3.| I am not your bitch!

25. listopadu 2012 v 19:22 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 3


Varování: Povídka psaná ve stylu 13+


Doslova jsem se vrhla na jeho rty. Začali jsme se dravě líbat. Bylo to něco neskutečného, až se mi z toho zatočila hlava. Jeho ruce se z mých boků přesunuly na zadek, který jemně stisknul.
Vydala jsem ze sebe sten. Harry se do polibku usmál, jakoby mu o tohle celou dobu šlo. Celou dobu se mě snažil donutit začít sténat. A že mu to šlo skvěle.
Je těžké držet si odstup od někoho, kdo vás tak zoufale přitahuje. A mě Harry přitahoval velmi. Něžné polibky přecházely ve vášnivé a potom zpátky na jemné, něžné líbání. Objala jsem ho pevně nohama kolem pasu. Nadzvedl mě a pak už se mnou mířil zpátky do mého pokoje.
***
,,Tady máš kalhoty," podala jsem mu je. Usmál se na mě a oblékl se. Sledovala jsem, jak si zapíná pásek a mlčela. Mlčeli jsme oba.
Prostě jsme stáli naproti sobě a mlčeli. Harry se najednou z hluboka nadechl, ale nic neřekl. Pak mě popadl za ruku a přitáhl k sobě, jemně otřel svoje rty o mé.
,,Doufám, že si to někdy zopakujeme," zašeptal mi do rtů.
,,Nemůžeme," z ostra jsem vydechla.
,,Proč?" podíval se mi do očí. Proč? Proč sakra musí mít tak úžasné oči, které mě nutí mu říct pravdu? Nutí mě říct, že jsem nic tak úžasného jako dnešek nezažila, nutí mě chtít ho.
,,Protože máš přítelkyni," bolelo to. Říct tohle mě opravdu bolelo a stálo skoro všechny síly, které mi ještě zůstaly.
Harry na to nic neřekl, jenom mě políbil. Zase jsme se líbali, pak se s úsměvem odtáhl. ,,Beru to jako souhlas," řekl jen a pak odešel.
Ještě chvíli jsem tam stála a pozorovala zavřené dveře, za kterými před chvílí zmizel a snažila se vstřebat, co jsem právě udělala. Vážně jsem se vyspala s Harrym Stylesem? Dvakrát?!

Zpátky současnost:
Tehdy před těmi měsíci to začalo. Scházeli jsme se a mívali spolu sex. Postupem času to ale mezi námi začalo být jiné. Když jsme se sešli, neskočili jsme hned na ,,to", ale občas jsme si i povídali. Trochu divný vím.
Ale zjistila jsem, jaký Harry vlastně je. Vyprávěl mi o sobě, své rodině, klucích - Louisovi, Liamovi, Niallovi a Zaynovi, dokonce o tom, čeho by chtěl v budoucnu dosáhnout.
Taky jsem se mu svěřila se vším. Bylo to jednoduché. Jemu jsem mohla říct všechno a věděla jsem, že to nikde neřekne, protože by tím vlastně prokecl, že se mnou spí.
,,Nevypadáš, že se ti to nelíbí," kurva! Tolik jsem se zabrala do přemýšlení nad tím, co mi dva vlastně máme mezi sebou, že jsem si ani nevšimla, že tady mezitím Harry převzal iniciativu.
Moje košile už byla úplně rozepnutá a pozvolna mi klouzala z ramen, zatímco se Harry věnoval mému poprsí. Hladil mě sice jen přes látku podprsenky, ale - nerada to přiznávám, samozřejmě - vzrušovalo mě to. Jenže jsem s tím musela něco udělat. Rukama jsem se zapřela do jeho hrudi, ale bylo to jako chtít pohnout se skálou.
Svoje štíhlé prsty obtočil kolem mých zápěstí a přirazil mi ruce nad hlavou. ,,No tak, už to konečně vzdej Zev," zašeptal do ohbí mého krku. Jeho teplý, těžký dech mě pohladil na krku. Nevědomky jsem se zatřásla. Pak mě něco napadlo.
Když si bude myslet, že spolupracuju, povolí svůj ocelový stisk. Hned jsem tedy začala být co nejvíce přístupná.
Natočila jsem se tak, aby mě Harry nelíbal na krku, ale na rty. Samozřejmě jsem dál spolupracovala a vpustila jeho jazyk do svých úst. Vášnivě bojoval o nadvládu s tím mým. Jeho stisk opravdu povolil, věřil, že má vyhráno, jenže to stále nebylo dost na to, abych se vykroutila.
Takže jsem musela čekat, co bude dál. Odpověď ke mně přišla téměř hned, protože mi Harryho ruka přejela po stehně a zvedla sukni. Sakra! Kdybych to věděla, odpustím si ráno to rozhodování, jestli si vzít sukni nebo kalhoty a hned sáhnu po džínsech.
Konečně pustil moje ruce. Zabloudila jsem s nimi k lemu jeho trička, aby to vypadalo, že mu ho chci sundat, ale místo toho jsem do něj strčila. Odlepila jsem se ode zdi a vyšla pryč. Úplně jsem toho nadrženého a stoprocentně vzrušeného idiota nechala za sebou. Při chůzi jsem zapínala košili, když mě najednou chytil za ruku.
,,Kam jako jdeš?"
,,Mě už tohle nebaví Harry, nebudu ti dělat děvku!" kousla jsem se do rtu, oči mě začínaly pálit. Harry na mě zůstal překvapeně koukat, tak jsem se na patě otočila a utekla odtamtud.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama