FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I am not your personal bitch| chapter 2.| I can´t lie to her!

25. listopadu 2012 v 19:19 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 2Varování: povídka psaná stylem 13+
,,Harry, počkej," odtáhla jsem se lapajíc po dechu, když už mě položil na pohovku a rozepnul mikinu.
,,Ano?"
,,Já... no víš... já ještě nikdy," musela jsem být rudá až na prdeli.
,,Já ti neublížím Zev. Budu něžný," jenom tohle mi stačilo k tomu, abych se zase přilepila na jeho rty.
Líbali jsme se nekonečně dlouho. Mikinu už mi dávno sundal. ,,Pojďme ke mně, máma by mohla přijít domů," pošeptala jsem mu, když už jeho ruce bloudily pod mým tričkem.
Chytil mě za ruce a pomohl mi na nohy. Potom si mě z ničehonic vzal do náruče. ,,Polož mě, musím být těžká," smála jsem se, zatímco jsem ho navigovala na konec chodby k mému pokoji.
,,Za chvilku tě položím, neboj se," doopravdy mě po chviličce pokládal do modrých peřin mé postele. Zase jsme se líbali. Líbali a líbali.
Moje tílko letělo dolů, za ním jeho košile, potom moje šortky. Oba už jsme byli jen ve spodním prádle.
Rozepnul mi podprsenku a sklonil se k mým prsům. Líbilo se mi to, zvlášť když ze mně svléknul i poslední kousek oblečení, kalhotky a vrazil do mě hned dva prsty, se kterými začal velmi rychle pohybovat. Vzdychala jsem, prohýbala se v návalu rozkoše, kterou mi způsoboval.
Najednou přestal a znovu spojil naše rty. Odtáhl se ode mě. Jen jsem sledovala, jak si sundává boxerky, s kapes džínů vytahuje kondom a pak už si zase lehal ke mně.
Pomalu do mě začal vnikat. Bolelo to, do očí se mi nahrnuly slzy. Skousla jsem si spodní ret a nedovolila slzám přelít se přes víčka.
Harry trpělivě čekal než si zvyknu. Kývla jsem na znamení, že už je to dobrý a on se ve mně začal pohybovat. Ještě to trochu bolelo, ale bolest byla rychle vystřídána užasnou slastí. Užívala jsem si každou chviličku a pomalu si začínala uvědomovat přicházející vrchol.
,,Harry," prohla jsem se v zádech, když mě ten slastný pocit přemohl. Harry vyvrcholil chvíli po mně a svalil se vedle mě. Jen tak jsme leželi, nemluvili a snažili se srovnat naše dýchání.
Cítila jsem, že mě pozoruje. ,,Co?" otočila jsem se k němu.
,,Ta červená na tvářích ti sluší," usmál se. Úsměv jsem mu oplatila, posadila se a pohledala svoje spodní prádlo. Nechtělo se mi ještě se oblíkat zpátky, a tak jsem si vzala Harryho košili a hodila ji na sebe. Ani jsem nezapínala knoflíčky a prostě šla do kuchyně. Ze skříňky nad linkou jsem si vytáhla hrníček a začala si připravovat čaj.
,,Můžu dostat taky?" objevil se Harry v kuchyni jen v boxerkách. Nic jiného mu taky nezbylo, když měl kalhoty v pračce a já měla jeho košili.
Přikývla jsem a vyndala ještě jeden hrneček. Periferním viděním jsem viděla, jak se mi Harry zadíval na zadek, když jsem se pro ten hrníček na horní poličku natáhla. Celá jeho košile se vyhrnula nahoru. Zamračil se, jakmile jsem dala ruku dolů a on ztratil ten svůj výhled. ,,Tobě moje košile sluší mnohem víc než Mie," prohodil jen tak.
,,Tak dík no," otočila jsem se k němu a zády se opřela o kuchyňskou linku.
,,Co jsem řekl?" zeptal se nechápavě.
,,Nepřijde ti trochu blbý připomínat, že máš holku, když jsme se spolu právě vyspali?" zeptala jsem se ho jen tak mimochodem a najednou předstírala, že jsou moje rudě nalakované nehty na nohou strašně fascinující.
Uslyšela jsem vrznout židli, pak už stál Harry přímo přede mnou. Prstem zvedl moji hlavu nahoru. ,,No tak, to přece nic není."
,,Nic není?! Podvedl si se mnou Miu! To je hrozný, špatný a tak dále. Prostě to není spravedlivý ani vůči ní, ani vůči nikomu jinému. Já nejsem mrcha, nejsem rozvracečka vztahu, takže se nad tím teď oba zamyslíme, uznáme, že to byl omyl a skonč-" nestihla jsem doříct svůj proslov až dokonce, protože se ke mně Harry naklonil a políbil mě. Nejdříve jsem nespolupracovala, ale pak jsem se prostě poddala. Jemu nešlo odolat a já si to až bolestně uvědomovala. To bylo na tom to nejhorší. Moje ruce se mu obmotaly kolem krku a Harry polibek prohloubil. Jeho ruce mi z boků sklouzly na zadek a on mě zvedl a vysadil na kuchyňskou linku. Vecpal se mezi moje kolena. Odtáhl se, ale jen na pár milimetrů.
,,Už jsi skončila s tímhle proslovem?"
,,Ne! Nemůžeš očekávat, že to, co se stalo nechám jen tak! Nemůžeš po mně chtít, abych mlčela, neudržím se a-" znovu mě políbil. ,,Můžeš toho nechat?"
,,Jak jinak tě mám umlčet? Navíc, tenhle způsob se mi líbí," mrkl na mě a zase se ke mně sklonil. Moje ruka vystřelila dopředu a odstrčila jeho obličej dál od mého.
,,Nedělej to, prosím," jen se mi chvíli koukal do očí. Na jeho tváři se objevil ten jeho šibalský úsměv a spolu s ním mě dále propaloval pohledem. Znejistěla jsem. Nelíbilo se mi, co se mnou dělal jeden jeho pohled. Jeden jeho úsměv. A nelíbilo se mi, co jsem udělala potom...
Pozn. autora: Trošku kratší a po trošku delší době, ale spolu s tímhle dílem přidávám hned i třetí...
Díky za všechny ty pěkné komentáře k prvnímu dílu :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama