FAST NEWS!


Neděle - 4.8.2013| INYPB - 26. díl | INYPB - 27. díl

I am not your personal bitch| chapter 1.| dont do that

7. listopadu 2012 v 21:17 | Zev |  iam not your personal bitch (1D - HS)

Title: I Am Not Your Personal Bitch
By: Zev
Part: 1
Varování: povídka psaná ve stylu 13+


,,Víš, že to chceš," zašeptal mi do ucha, zatímco mi rozepnul knoflík na košili.Odhalilo se mi hrdlo, přejel po něm prsty a políbil mě na krk. Pomalu jsem mu zase podléhala. Ne, Zev! Nesmíš se nechat! Obzvlášť po tom, co ti řekl a před celou školou!
Podařilo se mu rozepnout další dva knoflíky a on dostal dokonalý výhled na moji krajkovanou podprsenku.
,,Jsi nádherná," zašeptal mi do ucha a skousnul mi ušní lalůček.
,,Ne-e," vydechla jsem přerývaně a slabě do něj strčila. Slabě, protože jsem ve skutečnosti nechtěla, aby přestal.
,,Co je ti?" odtáhl se, vzal můj obličej do dlaní a podíval se mi hluboko do očí.
,,Jenom proto, že jsem teď tady s tebou sama neznamená, že se s tebou snad posté vyspím," odpověděla jsem prostě.
,,Ty to počítáš?" ušklíbl se. Asi chtěl být vtipný.
,,Nech mě laskavě jít," prošla jsem kolem něj a hodlala opustit umývárnu. On se ale nehodlal vzdát.
,,Jde o to, co se stalo v jídelně?" chytil mě za zápěstí.
,,Ty si se mne nezastal! Shodil si mě ještě víc!"
,,Jak jsem se tě mohl zastat? O tomhle nikdo neví," odpověděl pokojně, ve mně to ale vřelo. Bylo šílené, že o tomhle našem vztahu nikdo nevěděl. Vlastně to ani nebyl vztah, bylo to celé jen o sexu. O úžasném, vášnivém sexu. Ale o tom vám tady teď nebudu vyprávět.
,,No jasně, a co by se změnilo, kdyby si se konečně rozhoupal a někomu o nás řekl?" zařvala jsem na něj. Harry, ano tenhle kluk, se kterým jsem měla sexuální vztah, se jmenoval Harry Styles. Tenhle náš ,,vztah" trval už čtvrt roku. Tehdy jsem tady byla nová.
Nějak jsme si nesedly s Miou Greeswaltovou. Ona má v podstatě pod palcem celou tuhle školu, ale já se jí snad jako jediná vzepřela. Naštvalo ji to a tak rozhlásila, že jsem mrcha a jiné věci.
Harry tehdy byl, a vlastně pořád je, její přítel. Samozřejmě, že od ní měl nakázáno mě nesnášet, ale jednou nás naše chemikářka dala dohromady na laboratorní práci a tak trochu by se dalo říct, že jsme se spřátelili. Na té laboratorní práci jsme dělali celý týden než nám končil termín, jenže potom...
o 4 měsíce dříve:
Tehdy bylo úterý. V pondělí jsme měli za sebou prezentování našeho projektu a troufám si říct, že to bylo velmi dobrý.
Seděla jsem doma a sledovala svůj oblíbený film: Kamarád Taky Rád. Zachumlaná do deky jsem pila horkou čokoládu s marshamallows.
Najednou někdo zazvonil. Pomalu jsem se zvedla, poupravila svoje rozpuštěné hnědé vlasy a upravila si oblečení, tedy šortky, triko a mikču. Pak jsem šla otevřít.
,,Harry?" překvapeně jsem koukala ma kudrnatého kluka, který mi nervózně přešlapoval přede dveřma.
,,Ahoj," i jeho úsměv byl nervözní. Celý se mi zdál jiný, než ten sebejistý Harry Styles, kterého potkávám ve škole.
,,Co tady děláš? Mimochodem, ahoj," prostě jsem tam tak stála a mlela pátý přes devátý.
,,Hele, nenechal jsem si tady posledně sako?"
,,Možná, že jo. Mám ti ho donést, nebo... půjdeš dál?" otevřela jsem dveře víc a opřela se o futra. Harryho pohled téměř okamžitě padl na moje odhalené nohy pod kraťásky.
,,Jestli ti to nevadí?"
,,Vůbec ne, pojď dál," pokrčila jsem rameny a vrátila se dovnitř. Věděla jsem, že mě Harry následuje, cítila jsem na sobě jeho pohled.
,,Cos tady dělala?" posadil se na gauč poté, co trochu posunul moji deku. Předtím jsem se rozvalovala přes celou pohovku no.
,,Ležela a koukala na Kamarád Taky Rád."
,,Nevadí, když se přidám? Ten film jsem sice viděl, ale nikdy jsem z toho nic moc neměl."
,,A cos dělal?"
,,Kluci. Většinou jsou u nás zrovna když dávaj ten film. Zayn do toho většinou tak od půlky chrápe, Niall se pořád cpe, Louis si vyvolává s El a Liam mi to přepíná, protože je smutnej z rozchodu s Danielle." No jo. On a ta jeho parta. Divím se, že Mia není čestná členka, vždyť je s nimi pečená vařená.
,,Ehm... nedáš si něco? Před chvílí jsem si dělala horkou čokoládu, chceš taky?"
,,Jasně, a k tomu dva marshmallows, díky," usmál se a natáhl se po ovladači.
,,Nech to než se vrátím!" znovu ho položil a zůstal skoprněle sedět.
Když jsem se vracela s jeho hrníčkem, od kterého stoupal kouř, povedlo se mi zase uplatnit moji šikovnost. Tak jsem spěchala a musela jsem se smát, že ještě pořád ztuhle seděl, že jsem půl obsahu hrnku vylila. Jenže nikam jinam než na jeho rozkrok a stehno. ,,Moc se omlouvám, doufám, že jsem tě neopařila."
,,To je dobrý," byl opravdu milý, jinný kluk by po mně už řval, jaká jsem kráva a kdoví co ještě. On ne, jen se usmál. Děkovala jsem bohu, že takový Harry byl, právě proto se nám totiž ty laborky tak povedly. Pracovali jsme jako tým.
,,Eh, tohle bude chtít vyčistit," poukázala jsem na obrovský flek na jeho kalhotech.
,,Asi jo," přitakal.
,,Můžu ti je dát vyprat jestli chceš a... jestli ti nevadí být chvíli b-bez kalhot," byla jsme v rozpacích z představy, že by tady Harry seděl polonahý. Teda, polonahý ne, ale jen v boxerkách.
,,Možná, že jo, potom už by to taky nemuselo jít vyprat, co? Teda pokud obyvatelům tohohle domu nevadí, že tu budu bez kalhot?" Jak to mohl všechno brát s humorem?
,,No, potom už by to nemuselo jít, a neboj tady v tomhle bytě není nikdo jinej než já."
,,A tobě to nevadí?"
,,N-ne, vůbec ne," odvrátila jsem pohled, aby neviděl, jak se červenám. Když jsem se zase podívala na něj, stahoval si kalhoty, takže jsem zase uhnula pohledem, když jsem se přistihla, jak si ho prohlížím, zatímco se svléká.
S širokým úsměvem mi podal svoje kalhoty. Kvapně jsem je vzala a odešla do koupelny. Srdce mi začalo být rychleji než normálně, což bylo velmi neobvyklé. Mě jen tak něco nerozhodilo, ale Harry v boxerkách ve vedlejší místnosti úplně stačil k tomu, aby mi srdce chtělo vyskočit z hrudi skrze tričko.
Strčila jsem jeho kalhoty do pračky, zapla ji a se skousnutým spodním rtem se vrátila vedle. Můj pohled ihned padl na chlapce, který se pohodlně usadil na pohovce a usrkával čokolády. Chvilku jsem na něho jen koukala. Měl na sobě už jen bílou košili a černé boxerky.
Kdyby šlo o někoho jiného, asi bych se začala smát, do jaké situace se hlavní hrdinka dostala a kam tohle většinou ve filmech vede. Zatřásla jsem hlavou, tohle není žádný americký romanťák, ve kterém hlavní hrdinové nedělají nic jiného než že básní jeden o druhém.
Zhluboka - hodně hluboka - jsem se nadechla a vyšla k pohovce. Harry stočil pohled ke mně a zase se usmál. Ať toho nechá! Jeho pohled mě pomalu, ale jistě dostával do kolen.
Procpala jsem se okolo něho a sedla si. Přehodila jsem si přes sebe deku a podívala se na Harryho. ,,Nebude ti zima?"
Neodpověděl, místo toho se ke mně přisunul blíž a zachumlal se do deky. Ještě před chviličkou jsem si připadala jako v zimě o Vánocích a teď mi bylo horko, jako bych byla na poušti.
,,Už to můžu pustit?" zeptal se mě. Přikývla jsem a snažila se soustředit na film, ale Harryho přílišná blízkost mi to moc neusnadňovala. Ani nevím, jak se to stalom ale o nějakou dobu později se moje hlava ocitla na jeho rameni. Objal mě kolem ramen a přitáhl k sobě ještě blíž.
Líbilo se mi to, ale po chvíli mi vytanula na mysl jedna jediná otázka: Co to tady teď dělám? Objímám se s klukem holky, která mě nenávidí a dávám jí k tomu jen další a další důvody. Sáhla jsem po Harryho dlani, s níž mě hladil po paži a odtáhla ji pryč. Harry se na mě zmateně podíval.Zahleděla jsem se mu do očí a to jsem neměla dělat.
Utápěla jsem se v těch zelených studánkách a ani nezpozorovala, jak moc se přiblížil. Nevnímala jsem, jak moc je blízko dokud nepřitiskl svoje rty na moje. Byl to jen letmý a něžný polibek, nedovolila jsem mu ho prohloubit. Bylo to nefér vůči Mie a já žádná mrcha nejsem, i když ji nemám ráda. Harry se odtáhl z velmi divným pohledem. Měl v očích tolik pocitů. Zmatenost, zklamání, vztek, naléhavost a touhu. Tu touhu, kterou jsem v sobě cítila i já. Omotávala se mi kolem vnitřních orgánů a snažila se našeptat mé hlavě, že je všechno v pořádku, takže se nemůžete divit, že jsme se po chviličce líbali velmi vášnivě...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carlos Carlos | Web | 23. listopadu 2012 v 22:23 | Reagovat

to je úžasně skvělý !! strašně se mi líbí, jak píšeš.. kdyžtak až bude další díl, dáš mi prodím vědět na blog ? :))
jinak.. to co si psala k mé povídce (1/6 of One Direction) na onedirection-ff tak ano, je to Justin Bieber.. ono to bylo i tak lehce zmíněno v prologu, ale ten byl přidán už celkem dávno. :D

2 Dem. Dem. | Web | 24. listopadu 2012 v 14:41 | Reagovat

Pěkná povídka. Líbí se mi jak píšeš! :) To se mi moc často nestává, že bych někoho psaní úplně žrala. :D Doufám, že brzy přidáš další díl no a snad v tom mém nabytém programu, nezapomenu. :D Strašně mám ráda Harolda jako dě*ku! :D :D :D

3 Kexák Kexák | Web | 30. března 2013 v 9:55 | Reagovat

Luxusní:33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama